320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tähelepanekuid elust enesest ka - kell hakkab südaööd näitama. Varsti on semu kaala platsis. Ma täna vist varem magama, varsti saab sabbatical läbi ja peab selgemaks saama. Aga hommikul loen kindlasti üle kõik.

    Kommentaar


      Travis Scott on maailma parim hiphopi artist.

      Kommentaar


        See on ikka tase, et kurjategija sai 10 päeva tegutseda ja pea 300000 dokumendifotot alla laadida enne, kui jõuti asjale jälile ning üks turvakontrollidest oli teadmata põhjustel katki jälle. #digitiiger

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          + kõik teavad, et salat on tervislik, win-win ma ütleks.
          Ma kuskilt lugesin, et kartulisalat pole just tervislik, kuna seal on nii palju erinevaid toiduaineid koos, et magu ei oskavat sellega suuresti midagi peale hakata. Noh, et tegelikult polevat ka kartul ja liha koos väga hea variant, sest magu kasutavat kummalegi erinevat, ee, hapet (??). Ah, ma ei mäleta, võin ka totaalkaalat praegu ajada.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma kuskilt lugesin, et kartulisalat pole just tervislik, kuna seal on nii palju erinevaid toiduaineid koos, et magu ei oskavat sellega suuresti midagi peale hakata. Noh, et tegelikult polevat ka kartul ja liha koos väga hea variant, sest magu kasutavat kummalegi erinevat, ee, hapet (??). Ah, ma ei mäleta, võin ka totaalkaalat praegu ajada.
            Sellepärast käibki iga söögikorra alla pits viina - siis saab organism aru, et võib ennast pohhui-mõudi peale lülitada.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Sellepärast käibki iga söögikorra alla pits viina - siis saab organism aru, et võib ennast pohhui-mõudi peale lülitada.
              Ei, ei. Pits MMS-i aitab seedida ja tapab kõik halvad bakterid su kõhus.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Kõigil Selveri salaritel on mingi kaltsumaitse juures

                Kommentaar


                  foorumis on üle 1.6 miljoni postituse. See tähendab, et iga eestlane on midagi postitanud, kui kõigil oleks elus vaid üks võimalus foorumis midagi postitada ja kõik teaksid mis on soccerneti foorum.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    See oli nii ilus ja südamlik mõte, aitäh!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      See oli nii ilus ja südamlik mõte, aitäh!
                      Pühkisin ka liigutuspisara

                      Kommentaar


                        Otsustasin lõpetada geeniuse tellimuse, seest minge uttiv oma digiprode ja saja erineva paketiga palun. Te ple nii ässad ka, et 24 eur kuus väärt oleksite olukorras, kus mingi New York Times on 2 ühinenud ameerika osariikide dollarit kuu.

                        Panin siis "tühista tellimus" ning põhjusena: "ei ole sisuga rahul". Seejärel viskas ette, et 7,92 vm asemel järgmised 12 kuud 3,96 eur vms ehk 50% odavam. Keda huvitab, siis 2 hiireklikki ja aastas väike õlleraha võit.

                        Kommentaar


                          Teinekord me oleme rumalad. Mõni suisa toetab Manu vms.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            Kõigil Selveri salaritel on mingi kaltsumaitse juures

                            mis krdi kaltse ja keemiat te koguaeg sööte, et oskate võrrelda?

                            Kommentaar


                              No see peab ikka elu, raha ja maitsenäsade peale vihane olema, kes üldse neid erinevate kaubanduskettide salateid ostab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                No see peab ikka elu, raha ja maitsenäsade peale vihane olema, kes üldse neid erinevate kaubanduskettide salateid ostab.
                                Sa ei kujuta ette ka, kuidas koduste vahenditega, lisades poesalatile majoneesi, hapukoort, soola, pipart, suhkrut, tšillit, äädikat ja valget veini, on võimalik täiesti söödav ja maitsev kooslus kokku kombineerida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X