320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Apollon Kalamarias.

    Kommentaar


      #77
      Tavaliselt ütlevad inimesed et "ma lähen pargin oma auto ära", "auto on maja ees" jne.
      Aga (kasutatud) BMW omanikud kasutavad "ma lähen pargin oma bemmi ära", "bemm on maja ees"

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas ek Vaata postitust
        Tavaliselt ütlevad inimesed et "ma lähen pargin oma auto ära", "auto on maja ees" jne.
        Aga (kasutatud) BMW omanikud kasutavad "ma lähen pargin oma bemmi ära", "bemm on maja ees"
        Ju siis on väärt äramainist veider ju öelda ka, et lähen parin opeli maja ette. Kus selle häbi ots on :

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
          Ju siis on väärt äramainist veider ju öelda ka, et lähen parin opeli maja ette. Kus selle häbi ots on :
          Ära ohi, mul on Opel ja pole tal häda midagi.
          Minu tähelepanek on selline, et Opelit halvustavad tavaliselt inimesed kellel pole endal isegi mitte Opelit.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #80
            Äi ohigi. Ja Rein, ära siis vöta köike südamesse Olen söitnud nii Opeli kui ka möne teise margiga.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
              Äi ohigi. Ja Rein, ära siis vöta köike südamesse Olen söitnud nii Opeli kui ka möne teise margiga.
              Wow sa oled sõitnud autoga! Ei ole nii!

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                Wow sa oled sõitnud autoga! Ei ole nii!
                Sinu vöit!

                Kommentaar


                  #83
                  Asume teema juurde tagasi.
                  Tallinn on pankrotis... päris tõsiselt kohe!

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    Asume teema juurde tagasi.
                    Tallinn on pankrotis... päris tõsiselt kohe!
                    Ma pean seda teemat jätkama - linn pole suutnud senimaani augusti lasteaiatoetust välja maksta ja linnaosast pakuti et venib ka septembrikuu toetuse maksmine. Kas tuleks ehk viivist nõuda et raha õigesse kohta suunama hakataks?!
                    Samal ajal saab lugeda et linna kulutused avalikele suhetele on ~40 miljonit krooni aastas, kuulutati välja uue raekojahoone projekteerimiskonkurss kus auhinnarahaks kulub julgelt üle miljoni krooni, igasuguseid kesknoortest nõunikke võetakse üle päeva tööle.
                    Lisaks utoopilised plaanid ehitada uus raekojahoone kogumaksumusega minimaalselt 500 miljonit, luua uus telekanal KeskTelevisioon (<-wtf??!) kuluga ~30 miljonit aastas jne.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas ek Vaata postitust
                      Ma pean seda teemat jätkama - linn pole suutnud senimaani augusti lasteaiatoetust välja maksta ja linnaosast pakuti et venib ka septembrikuu toetuse maksmine. Kas tuleks ehk viivist nõuda et raha õigesse kohta suunama hakataks?!
                      Samal ajal saab lugeda et linna kulutused avalikele suhetele on ~40 miljonit krooni aastas, kuulutati välja uue raekojahoone projekteerimiskonkurss kus auhinnarahaks on kulub julgelt üle miljoni krooni, igasuguseid kesknoortest nõunikke võetakse üle päeva tööle.
                      Lisaks utoopilised plaanid ehitada uus raekojahoone kogumaksumusega minimaalselt 500 miljonit, luua uue telekanali KeskTelevisioon (<-wtf??!) kuluga ~30 miljonit aastas jne.
                      Egon, pöördu meedia poole.

                      Eks oli ette näha, et suursuguse fassaadi taga midagi mädaneb.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                        Egon, pöördu meedia poole.

                        Eks oli ette näha, et suursuguse fassaadi taga midagi mädaneb.

                        See ei aitaks midagi. Küll linnavaltsusel oleks vale varnast võtta a la linnaosavalitsuse raamatupidaja (või kes iganes neid maksma peab) oli haige, puhkusel või türa teab kus.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #87
                          kui sa arvad, et miski p*** läheb siis see ka läheb

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            kui sa arvad, et miski p*** läheb siis see ka läheb
                            See läheb isegi siis omadega aia taha, kui sa seda arvata ei oska.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas ek Vaata postitust
                              Ma pean seda teemat jätkama - linn pole suutnud senimaani augusti lasteaiatoetust välja maksta ja linnaosast pakuti et venib ka septembrikuu toetuse maksmine. Kas tuleks ehk viivist nõuda et raha õigesse kohta suunama hakataks?!
                              Samal ajal saab lugeda et linna kulutused avalikele suhetele on ~40 miljonit krooni aastas, kuulutati välja uue raekojahoone projekteerimiskonkurss kus auhinnarahaks kulub julgelt üle miljoni krooni, igasuguseid kesknoortest nõunikke võetakse üle päeva tööle.
                              Lisaks utoopilised plaanid ehitada uus raekojahoone kogumaksumusega minimaalselt 500 miljonit, luua uus telekanal KeskTelevisioon (<-wtf??!) kuluga ~30 miljonit aastas jne.
                              Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                              Egon, pöördu meedia poole.

                              Eks oli ette näha, et suursuguse fassaadi taga midagi mädaneb.

                              Millejaoks siis Võsa-Pets on ?
                              My daddy was a bankrobber

                              Kommentaar


                                #90
                                Kedagi peab persse ka saatma ju: http://www.youtube.com/watch?v=luFwb37MdMs

                                Kommentaar

                                Working...
                                X