320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Ma ütlesin ammu. Kohalikud on eelmäng. Järgmises riigikogus 40+ kohta EKREl ja kambajõmmiks tuleb 10-12 kohaga Isamaa. Remember the name
    Väike kihlveovariant ehk?

    Kommentaar


      Algselt postitas nimastain Vaata postitust
      Ma ütlesin ammu. Kohalikud on eelmäng. Järgmises riigikogus 40+ kohta EKREl ja kambajõmmiks tuleb 10-12 kohaga Isamaa. Remember the name
      Kasutaks ka tasuta rahasaamisvõimalust.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Ma pole suur kihlavedaja. Aga ühe kvaliteetsema vodka peale võin emmakummaga teha. Eilaveel jõudis esimesena, teeks siis sinuga.

        Võtaks sellest kompotist Isamaa ja Ekre koostöö, ning Isamaa 12 kohta välja. Muidu see ennustus minu jaoks on liialt paljude muutujatega. Enim erutab ikkagi kõiki EKRE tulemus eksole. See et isamaa oma 12 kohta saab või ekreniitidega koostööd teeb, poleks vist eriline sensatsioon.

        Kommentaar


          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Ma pole suur kihlavedaja. Aga ühe kvaliteetsema vodka peale võin emmakummaga teha. Eilaveel jõudis esimesena, teeks siis sinuga.

          Võtaks sellest kompotist Isamaa ja Ekre koostöö, ning Isamaa 12 kohta välja. Muidu see ennustus minu jaoks on liialt paljude muutujatega. Enim erutab ikkagi kõiki EKRE tulemus eksole. See et isamaa oma 12 kohta saab või ekreniitidega koostööd teeb, poleks vist eriline sensatsioon.
          kuigi see ekre 40+ kohta on minu jaoks juba pea peale kukkunud inimese jutt, siis teoreetiliselt kui see juhtuks mis maailmas sa näed, et isamaa 12 kohta saab samal ajal kui ekre igaltpoolt kohti tuuri paneb.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kasutaks ka tasuta rahasaamisvõimalust.
            Mul mingi räige flashbacks, et siin on kuskil mingeid EKRE bette tehtud aastaid tagasi ja siis oli ka mingi see vibes, et tasuta raha. Ainult kohtade arv oli siis mingi 15 vms betis.

            Teine isiklikum flashback on see, et kui valimised olid ära tulnud, siis telekavaataja tegi spetsjomm minu palve peale järgmine päev mingi 7 koefiga, et "ref ei ole valitsuses" beti, ilmselt ka mingi tasuta raha vibes. Minu ainukene probleem oli see, et ma tegelt teadsin, aga ma ei suutnud ise ka uskuda ja seetõttu panustasin mingi sotiga ainult. Elu üks suurimaid kahetsusi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              kuigi see ekre 40+ kohta on minu jaoks juba pea peale kukkunud inimese jutt, siis teoreetiliselt kui see juhtuks mis maailmas sa näed, et isamaa 12 kohta saab samal ajal kui ekre igaltpoolt kohti tuuri paneb.
              Ega pole väitnudki, et ma kukkunud ei ole. Kõvasti ja korduvalt.
              Ma jällegi tunnetan, et need kus ekre oma hääli tuuri paneb ei ole ainult isamaa. Pigem võetakse mujalt enamus. Keskilt, Reformilt kusjuures esimeselt rohkem, sest kahte oravaparteid pole vaja. Lisaks hea ports inimesi kes varasemalt pole hääletamas käinud. Kas või need uhhulaased, keda Brauer ERKE poolt hääletama mahitab.
              Kas ma nüüd siiralt usun EKREle 40+ kohta… pigem mitte. Kas ma usun, et nad kasvatavad jõudsalt toetust, jah.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                Teine isiklikum flashback on see, et kui valimised olid ära tulnud, siis telekavaataja tegi spetsjomm minu palve peale järgmine päev mingi 7 koefiga, et "ref ei ole valitsuses" beti, ilmselt ka mingi tasuta raha vibes. Minu ainukene probleem oli see, et ma tegelt teadsin, aga ma ei suutnud ise ka uskuda ja seetõttu panustasin mingi sotiga ainult. Elu üks suurimaid kahetsusi.
                No sotist sa polekski enamat saanud. Aga noh, vahel tõmmatakse ka tillist. Midagi pole teha. Mingid koefid juba praegu on betsafe's kohalikele valimistele.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  No sotist sa polekski enamat saanud. Aga noh, vahel tõmmatakse ka tillist. Midagi pole teha. Mingid koefid juba praegu on betsafe's kohalikele valimistele.
                  Eh, ei, päris tillikas ei olnud ikka. Kui ma oleks for real teadnud 100% verevandega ja oleks tahtnud "tillist tõmmata" oleks kogu suguvõsa ja fb sõpruskond sõitnud seal. Ma lihtsalt olin fairly sure selles loogikas, mis toona põhjenduseks toodi, et miks nii juhtub.

                  Kommentaar


                    btw telekavaataja, teil on see Tallinna KOV keskerakond veidi lappes seal, kaks "ÜLE 51%" valikut

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Mul mingi räige flashbacks, et siin on kuskil mingeid EKRE bette tehtud aastaid tagasi ja siis oli ka mingi see vibes, et tasuta raha. Ainult kohtade arv oli siis mingi 15 vms betis.

                      Teine isiklikum flashback on see, et kui valimised olid ära tulnud, siis telekavaataja tegi spetsjomm minu palve peale järgmine päev mingi 7 koefiga, et "ref ei ole valitsuses" beti, ilmselt ka mingi tasuta raha vibes. Minu ainukene probleem oli see, et ma tegelt teadsin, aga ma ei suutnud ise ka uskuda ja seetõttu panustasin mingi sotiga ainult. Elu üks suurimaid kahetsusi.
                      Poliitikateemalsed betid siin foorumis on minu eriala. Kaotajate nimekiri on päris suur, lai ja tuntud.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Poliitikateemalsed betid siin foorumis on minu eriala. Kaotajate nimekiri on päris suur, lai ja tuntud.
                        EKRE võidab järgmised riigikogukad, takers nay poolel?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          btw telekavaataja, teil on see Tallinna KOV keskerakond veidi lappes seal, kaks "ÜLE 51%" valikut
                          Hmm, tänud, et teavitasid.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            EKRE võidab järgmised riigikogukad, takers nay poolel?
                            Sa tahad siis, et EKRE võidab järgmised riigikogu valimised? 1-1? Mis summadest räägime?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Sa tahad siis, et EKRE võidab järgmised riigikogu valimised? 1-1? Mis summadest räägime?
                              Miks ta peaks seda tahtma? Ta lihtsalt näeb, et see on töenäolisem tulemus
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Orienteerumine on suurim oht Eesti metsadele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X