320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    palun ei.

    Joo vähemalt pool otse pudelist alguses. Ja siis vala klaasi ja anna hinnang.
    halloooo, ma olen selline lubjakas juba, et ei suuda õlutki otse pudelist kulistada, ikka korralikku anumat on vaja, aga olgu, sinu soovitusel, proovisin otse pudelist - tead vahet pole ausalt

    Aga hinnangust nüüd- ilus pudel, vuntsidega mees on peal ja puha. Lahti tehes paiskus sõõrmetesse selline hapukas, kergelt halvaks läinud õunamahla tüüne aroom. Olles eelnevalt juba sellise kergelt pessimistliku alatooni võtnud maitse osas, tuleb tunnistada, päris ausalt, et üpris meeldiv on, kõvasti meeldivam kui siin mingid käsitöösiidrid, mida vahepeal elukaaslane libistas, ja ilgelt kiitis (minu jaoks olind nood suht öäkk). Minusugune vana paadunud persses maksaga alkašš seda kraami eriti ohtlikuks ei pea, aga saan aru, miks hoiatasid esmatarbijaid, tõepoolest, on oht sellest ikka täiesti segi kammida, nii et tuleb kell 05:38 isu siia foorumissegi miskit postitada. Aga kuna mul oli ainult üks, "isa", siis ei ole vast seda ohtu. Ahjaa, mõnule ka extra-special arvustus-kommentaariks, et tisse ei näinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
      See 10 liitrine nunnu seal UK-s on siiski " out of stock " 😭
      Seal jah kuna soodsam vms. Mujal ikka "in stock"

      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
        selline hapukas, kergelt halvaks läinud õunamahla tüüne aroom.


        Head isu!
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
          Lahti tehes paiskus sõõrmetesse selline hapukas, kergelt halvaks läinud õunamahla tüüne aroom..
          Mul tuleb selle lõhnaga meelde alati kui ma olin mingi 14 ja tädipojaga ja võtsime vanaema ja vanaisa tehtud koduveini ja läksime kuhugi täiesti urkale pinnale ja ma esimest korda elus panin tatti mingi vene eidega (kes 5 aastat hiljem oli ise prost ja narkar vms) ja oleks isegi tol hetkel süütuse kaotanud, aga sain ennem ta 20 aastaselt narkarist boyfriendilt, kes sisse sadas mõnusalt lõuga (alles eelmine aasta pidin hammast kroonima mega summa eest)

          Plastic oma Westonsiga ajanud siin isu peale ja poes valid ikka alateadvuse järgi. Nüüd üle 10 aasta hiljem kui kõrgharitud sõbrannaga õhtul filmi hakkasime vaatama ja esimese Westonsi avasin ja ka õunalõhn sõõrmetesse jõudis, siis sain aru, et elu on muutunud paremuse poole ja elu on ikka ilus.

          Kommentaar


            Ma palju ei küsi ja ahne ei ole, aga Westonsi maaletooja võiks mulle mingi kasti saata küll.

            Paljas Porgand küsiks kindlalt rohkem.

            Kommentaar


              Tunnistan et hankisin isegi Westonsi siinsete kiidusõnade mahitusel. Meeldiv kogemus lahja-keskmise alko vallas. Samas end sellest känni juua oleks üsna suur ettevõtmine ja pigem jätaks selle funktsiooni ginile, tekiilale ja viinale.

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                Tunnistan et hankisin isegi Westonsi siinsete kiidusõnade mahitusel. Meeldiv kogemus lahja-keskmise alko vallas. Samas end sellest känni juua oleks üsna suur ettevõtmine ja pigem jätaks selle funktsiooni ginile, tekiilale ja viinale.
                See on pacemise jook. Et kui alustad kell 7pm sõpradega ja õigesti doseerid, siis läheb 9 am hommikuni kenasti. Noh mingi 15 tk nt. Nii, selle ekvivalent on 30 premiumit a la. Jaksab keegi käia vetsus nii palju või + see pure kogus 15 liitri puhul.

                Gin, tekiila jne, seal on see ohukoht, et kell 2-3 läheb full lappesse, sest kogemata sai 6 tekiilat järjest ja siis järsku viskab peale selle, et "justkui rääkisin selgelt, aga enam mitte". Westonsiga saad koguaeg timmida seda.

                NB! Tegemist ei ole reklaamiga. Tarbida vastutustundlikult. Toodud numbrite puhul võib, aga ei pruugi olla seost reaaleluga, inimeste organismid on erinevad.

                Kommentaar


                  Sul on mingi kangelase maks või ,et 15 Westonsit ära kannatad ? 🙄 Nii 8- 9 on tavaliselt see piir, et veel selline küsitav soliidsus säilitada . Aa, okei seitsmest õhtul üheksani hommikul , see teeb tunnis 1 pudel, vb siis tõesti ...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                    Sul on mingi kangelase maks või ,et 15 Westonsit ära kannatad ? �� Nii 8- 9 on tavaliselt see piir, et veel selline küsitav soliidsus säilitada . Aa, okei seitsmest õhtul üheksani hommikul , see teeb tunnis 1 pudel, vb siis tõesti ...


                    "Difficult roads often lead to beautiful destinations" - Platon, eKr 363

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust


                      "Difficult roads often lead to beautiful destinations" - Platon, eKr 363


                      Ise oleksin peale sellist kogust kummuli loomulikult.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                        plastic suudab 03:45ni jaurata, can you?
                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Olgu mis on, aga mingi kaudsem või põhimõttelisem respekt võiks olla. 3:45 on rookie hours. Lihtsalt kõik teised kustuvad ära enne.
                        heipa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Aa sellega on ja see, et kui eesmärgid sellised, siis keeruline.

                          Ma ise lihtne mees selle koha pealt. Poistega Westonsit ja siis järgmine päev oma 10+ aastat (kes neid aastaid enam loeb) koos oldud naisele suured imestust täis silmad, et... endalegi ootamatult läks siis niiviisi pikemalt seekord.

                          Kommentaar


                            3:45 on ju selline poisikeste kellaaeg
                            Raporteerin, et Westonsid on kohal ja ootavad konsumeerimist. Enne vaja tutvuda kasutusjuhendiga. Ei teadnud näiteks et just pudelist tuleb juua. Olen snoob ja joon kõike alati parima teaduse järgi ette nähtud korrektsest klaasist, antud juhul teen Guru soovitusel esimesele pudelile erandi!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              3:45 on ju selline poisikeste kellaaeg
                              Raporteerin, et Westonsid on kohal ja ootavad konsumeerimist. Enne vaja tutvuda kasutusjuhendiga. Ei teadnud näiteks et just pudelist tuleb juua. Olen snoob ja joon kõike alati parima teaduse järgi ette nähtud korrektsest klaasist, antud juhul teen Guru soovitusel esimesele pudelile erandi!
                              nonii, hei!

                              Eks oma maitse on muidugi kuningas, aga enda longituuduuringud panevad eelistama ühte meetodit teisele. Teadlastega see probleem, et neil ple endal skin in the game.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Aa sellega on ja see, et kui eesmärgid sellised, siis keeruline.

                                Ma ise lihtne mees selle koha pealt. Poistega Westonsit ja siis järgmine päev oma 10+ aastat (kes neid aastaid enam loeb) koos oldud naisele suured imestust täis silmad, et... endalegi ootamatult läks siis niiviisi pikemalt seekord.
                                10+ on muidugi muljetavaldav, kõva värk ning kiitused.
                                Endal kipuvad need suhted kestma 2-6 aastat (praeguses jookseb koguni kaheksas... vist) või hetkeni, kus hakatakse lastest rääkima ja ainukene asi, mis peale 7-8 Westonsit veel tõuseb on vererõhk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X