320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänu plasticu promole on tartu selverites westons otsa saanud.

    Kommentaar


      Käisin üle mingi paari aasta taarat viimas ja hea näha, et kuskil on väärtused püsimas.

      Esmalt pidin mõne aja ootama, kuna putkas oli mingi härra, kes ilmselt artriidi tõttu toppis väga aeglaselt ükshaaval taarat auku, seejärel võttis kõik prügikastis olevad pudelid ja proovis need ka korra läbi lasta. Mis varasematel klientide polnud õnnestunud, see ei õnnestunud talgi.

      Teine püsiv väärtus on muidugi see, et "aparaat jookseb umbes poole ladumise pealt täis" ja seisad nagu loll enda järelejäänud pudelitega. See on mingi strateegia neil, et lase automaatselt iga 10 euro järel automaat errorisse, siis viskab klient enda pudelid sinnasamma ja siis on ilgem marginaal? Ma andsin enda järgijäänud pudelid ukse taga oodanud härrale, kes ilmselt vajas neid kolme kokakoolapudelit rohkem.

      Kolmas püsiv väärtus on see, et miks kuradi pärast ei saa kasutada samasugust meetodit, et valid näiteks "Kanna otse pangakaardile"? Noh, nagu on mingitel üritustel (ja kuuldavasti isegi jalkal) taaratagastusega? Või oleks see Selveri jaoks ainsa taaraautomaadi mõtte kadumine? Noh, et praegu pead sa kütma Selkusse ja seal siis selle ümber vahetama. Ilmselt lased end värvilistest siltidest pimestada ja ostad kohe miskit ka veel.

      P.S. Balta Selveris kandsid kõik maski. Ehk tundub, et nö. kõrgema keskklassi pood (Solaris, Kaups ja Stock) on täis inimesi, kellel on maskikohustusest tunduvalt rohkem pohh, kui seda nö. tavaliste inimeste seas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        P.S. Balta Selveris kandsid kõik maski. Ehk tundub, et nö. kõrgema keskklassi pood (Solaris, Kaups ja Stock) on täis inimesi, kellel on maskikohustusest tunduvalt rohkem pohh, kui seda nö. tavaliste inimeste seas.
        Kõrgemal keskklassil ongi rohkem pohh sellest maskiballist, tähelepanekud nädalavahetuse sõidujagamisteenusest kinnitavad seda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          https://foorum.soccernet.ee/showthre...R%D5VE-POHMELL

          Panen sulle lingi siia, siis sa homme ei pea otsima
          Tead. Hommik oli täna tõesti veidi raske.

          8-st Westonsist sain ise ära juua 5. Ülejäänud 3 andsin sõbrale, kellele ka see jook mekkima hakkas. Ja siis läks tequila ja gintonic edasi.

          Aga pärast 90 minutit jalkat Walesi fännide vastu, ühte korralikku big mac einet ja 2 tunnist uinakut, on enesetunne tiptop ja võiks uuesti proovida Westonseid lahendada.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Tead. Hommik oli täna tõesti veidi raske.

            8-st Westonsist sain ise ära juua 5. Ülejäänud 3 andsin sõbrale, kellele ka see jook mekkima hakkas. Ja siis läks tequila ja gintonic edasi.

            Aga pärast 90 minutit jalkat Walesi fännide vastu, ühte korralikku big mac einet ja 2 tunnist uinakut, on enesetunne tiptop ja võiks uuesti proovida Westonseid lahendada.
            Rookie numbers! Aga potentsiaali on näha!

            Kommentaar


              Plastic tead ma lükkasin need 15 westonsit alkokalkulaatorisse ja igatpidi näitas koomalaksu
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Plastic tead ma lükkasin need 15 westonsit alkokalkulaatorisse ja igatpidi näitas koomalaksu
                true story. ma tean küll, et enamus vendi on mingi "jaa tegime sõpradega lidra näkku ja siis mingi 40 hot shotti veel ja siis 8 2x skinny bitchi", aga ma olen alati väga aus selles osas. Mingid põhimõtted peavad jääma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  true story. ma tean küll, et enamus vendi on mingi "jaa tegime sõpradega lidra näkku ja siis mingi 40 hot shotti veel ja siis 8 2x skinny bitchi", aga ma olen alati väga aus selles osas. Mingid põhimõtted peavad jääma.
                  Tulebki aus olla. Ma usun, et meil kõigil on neid tuttavaid, kes jahuvad rämedatest rämmaritest ja kui putsis nad olid ja kui palju nad ikka juua suudavad jne jne. Samas mingi ühine pidu või väljas joomine on, siis hakkavad tulema need vabandused reas

                  1) Mul antibiootikumid ma ei saa juua
                  2) Ma homme vara rooli minema või kuhugile koosolekule ma ei saa juua
                  3) Kui esimese joogiga pehme ollakse, siis hakkab see, et ma täna pole midagi söönud
                  4) Kui joogiks viin, siis hakkab, et viina ma ei kannata, aga rummi ja viskit läheb pudelitega

                  jne jne

                  Kommentaar


                    See ju igal alal nii. Jutumehed jutustavad, aga õiged kepimehed tulevad ikka nurgast.

                    Kommentaar


                      Mesopotaamiast?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Sealt enam ei tule, moslemid tegid piirkonna maatasa ammu juba
                        Ma pidin isegi vastama sulle, miks ei saa Al-Mansuri süüdistada kõiges, mis Lähis-Idas Bagdadi rajamisest saadik perse on läinud, aga juhtus nii, et otsisin kogu päeva kala taga mööda Soome lahte ja nüüd on korralik värske õhu mürgitus. Mõni teine päev ehk!

                        Kommentaar


                          Viimastel nädalatel on Hiina asunud jõuliselt terroriseerima Taiwani, saates viimase õhuruumi oma sõjalennukeid. Kas Peking on võtmas Taiwani jõuga tagasi? Iseenesest õhkkond maailmas on selleks justkui sobilik. On jõuga asjade ära tegemise ajastu ja Hiinal on ka võtta julgustav kogemus lähiminevikust ehk Hong Kongi paikapanemine.

                          Kas mulle tundub, või Krimm on Venemaa osa( kohe alguses kaardil)?
                          ROHE-VALGE SURMANI

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                            https://www.err.ee/1608366696/valisi...i-jouga-tagasi
                            Kas mulle tundub, või Krimm on Venemaa osa( kohe alguses kaardil)?
                            Lol jep, Ukrainast eraldatud ju
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              ilma avatarita kasutajad (mcnamara, nonoh, nimastain jt) mõjuvad esimese hooga/silmanurgast vaadates nagu üks ja seesama inimene.

                              samas plastic'99 kuidagi erineb. asi on vist numbrites.

                              Kommentaar


                                Eesti politsei igapäevaelu.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X