320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    E - esmaspäev, sorry aga need "allahindlused" on ju täiesti absurdselt madalad. Täis feil ikka.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      E - esmaspäev, sorry aga need "allahindlused" on ju täiesti absurdselt madalad. Täis feil ikka.
      Kui tõelist feili tahad näha, oota Must Reede ära

      Kommentaar


        tv1000 filmide tõlked mõnikord päris originaalsed:

        Fuck you - tõmba pikalt

        Scares the shit out of me - sitahirm tuleb peale

        Kommentaar


          Kahju, et Taavi jäi jälle ilma Malaisias sai ka korvi. Mul meenub yks klassivend, kes hirmsasti igal peol sebis, aga õhtu lõpuks istus alati üksi, pea käte vahel või laual.

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            Kahju, et Taavi jäi jälle ilma Malaisias sai ka korvi. Mul meenub yks klassivend, kes hirmsasti igal peol sebis, aga õhtu lõpuks istus alati üksi, pea käte vahel või laual.
            Taavist on tõesti kahju.
            Koguaeg proovib, aga no ei tule välja

            Kommentaar


              Algselt postitas Diz Vaata postitust
              Taavist on tõesti kahju.
              Koguaeg proovib, aga no ei tule välja
              Ma ka aru ei saa et mis värk sellega on?

              Kommentaar


                Krt, nii hea, et tänapäeval tõestust vaha on vms. Oih.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  See on hea, kui saad mingist uudisest teada soccerneti foorumi off-topicus.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      See on hea, kui saad mingist uudisest teada soccerneti foorumi off-topicus.
                      ka see, et paistab olevat kõvasti tähtsam teema kui samal ajal toimuv koondisemäng.

                      Kommentaar


                        Huvitav, kas tal mingi fetish ja tahab jõuga lihtsalt või? Tal ei peaks ju probleemi olema naiste saamisega taustsüsteemi arvestades...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Huvitav, kas tal mingi fetish ja tahab jõuga lihtsalt või? Tal ei peaks ju probleemi olema naiste saamisega taustsüsteemi arvestades...
                          Jep, milleks küll tänapäeval naised peaks sitta ajama. Viimane suur uudis kus üks eit valetas(Eestis) viis ta selleni, et on nüüd life coach ja autor ja ma ei tea mis veel.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Jep, milleks küll tänapäeval naised peaks sitta ajama. Viimane suur uudis kus üks eit valetas(Eestis) viis ta selleni, et on nüüd life coach ja autor ja ma ei tea mis veel.
                            mhmh, ka minu esimesed mõtted: 1) vaene Taavi, et kätte ei saa (mis sest Luisast/perest ikka); 2) bitch valetas nkn. tulgu veel keegi rääkima, et misogüünne kamp siin.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Jep, milleks küll tänapäeval naised peaks sitta ajama. Viimane suur uudis kus üks eit valetas(Eestis) viis ta selleni, et on nüüd life coach ja autor ja ma ei tea mis veel.
                              Oot, meil on inimene, kelle küsitav käitumine võõraste naistega on "dokumenteeritud" ning ta ise on seda ka tunnistanud. Nüüd tuleb uus väide ja valid siiski konkreetse isiku poole, rääkides abstraktselt, viidates sealjuures kogu naissoole ning tuues põhjendusena juurde asjasse mittepuutuva üksiknäite? Well well well

                              Kommentaar


                                Äkki on nii, et kümnest korrast viiel näkkab ja vahel harva mõni läheb ventikasse...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X