320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    kuna ma olen lahe ja tahan räigelt feimi saada, siis tegin LÄBUsse ka vastava teema koos küsitlusega

    pooldan ka seal argumenteeritud ja asjalikku arutelu loomulikult!
    Kuna mu seisukoht on siin, siis hääletasin seal ära.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Pole kasu kummalegi poolele ehk seis on võrdne.
      Ja mis mina siis ütlesin?
      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
      If you're good at something, never do it for free - See above.
      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
        Ja mis mina siis ütlesin?
        Sa ütlesid, et pole kasu, mina täiendasin, et neist pole kummalegi poolele kasu.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Sa ütlesid, et pole kasu, mina täiendasin, et neist pole kummalegi poolele kasu.
          Vabandust aga ma ütlesin et pole sittagi kasu, ja kui pole sittagi kasu siis ei saa ju keegi kasu saada elementaarne. Ja lisasin veel ka NATO võrdluse sellest peaks küll ju piisama
          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
          If you're good at something, never do it for free - See above.
          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

          Kommentaar


            Marko Kaljuveer sõidab Volvoga...
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Kuku raadios praegu eetris olev Vox Populi käsitleb huvitavat teemat...
              Miks eesti inimene nii palju joob? Mind hakkas kohe kaa huvitama teema... tõesti, miks?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Inimene joob selleks, et sitt ei tolmaks.
                Lihtne!!!
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  jah, inimene joob selleks et peaks kauem vastu kui 3 ööpäeva.
                  küsimus ikkagi selles, et miks eesti inimesed nii palju alkoholi tarbivad?
                  ilma igasuguste naljadeta on tegelikult kaa olukord ju siiski probleemne
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Mina joon alkoholi, sest mulle meeldib lihtsalt alkohol.

                    Üks 10 aastat tagasi jõin enamasti nädalas korra või kaks, aga see eest suuremates kogustes.
                    Viimasel ajal joon peaaegu iga päev õlle või paar. Mälukasse ei viitsi enam ennast juua.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      ma joon siis, kui ma olen näljane, st kui midagi süüa pole, st kui ei viitsi süüa teha (seda juhtub harva, aga mitte väga harva), sest juua ikka millegipärast on ja kuskilt tuleb oma kalorid ju kätte saada. (ema, ära loe seda!)
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        terve tartu joob.

                        Kommentaar


                          mina ka aegajalt joon... vbl seltskondlik värk aga vbl lihtsalt et õlle meeldib.
                          Põhiline karakteristik on ikkagi see, et midagi targemat ei tehta, siis kammitakse segi ja minnakse linna peale laaberdama... äkki see meil geenides?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Mina ei laskuks mingil juhul sinnamaale, et joomist kuidagi taunima hakata. See on moraalijüngrite kallutatud vaatenurk, mis jätab täielikult arvesse võtmata joomise positiivsed aspektid.
                            Pole vist vaja mainidagi, et sellises kliimas kipuvad inimesed olema loomu poolest depressiivsed, ning meie kultuuriruumile omane töökultus (protestantlik eetika, kui soovite) võimendab seda täiendavalt. Sestap vajame ka erakordselt mõjusaid stressimaandamismeetmeid. Selles vallas on raske leida midagi paremat, kui räme pervoseks ja ohjeldamatu joomine. Kuna igaühega ei olda nõus seksima, siis jääbki universaalsena alles ainult joomine.

                            Seega minu soovitus oleks, et kui te ikka tunnete, et kogu aeg kipub tekkima konflikte, debor on peal ja kõik teised on lollid, siis on viimane aeg lont likku panna. Järgmine päev on pisut tüma olla, ning kaaskodanikud viibutavad manitsevalt näppu, aga vähemalt ei lähe ja ei lase te klassitäit lapsi maha. Kippis!
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Eiei, ma ei taunigi... ise olin ka antud teemas eelmist postitust tehes kergelt joobes (miski 2 õlut joonud), kuid mind ajendaski see, et kuulsin toda raadiosaadet. Aga mõneti murelikuks teeb mind sellegipoolest eestlaste peolembus ja seda eelkõige noorte poolt, sellest ka küsimus et miks? kas tõesti pole midagi paremat teha või paistabki alkoholi pruukimine lihtsalt nii lahe?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Aga mõneti murelikuks teeb mind sellegipoolest eestlaste peolembus ja seda eelkõige noorte poolt, sellest ka küsimus et miks? kas tõesti pole midagi paremat teha või paistabki alkoholi pruukimine lihtsalt nii lahe?
                                Kusjuures rääkisin eile oma sõbra 14 aastase vennaga sellest teemast.
                                Tema väitel on tänasel päeval temavanusel inimesel elu nii raske ja stressirohke,et vahepeal peab lihtsalt auru välja laskma.
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X