320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul lapse lasteaed löödi kinni. Ühes rühmas olid mittevaktsineeritud õpetajad, kes esimesena pikali lendasid. Siis minu lapse rühma pensionieelikust abiõpetaja, kes oli küll vaktsineeritud, aga on praegu täiesti pikali. Eile lõi mu poisil ka õhtuks raju köha ja 39 palaviku. Et kellelgi on mingit head mediteerimis- või hingamisõpetust jagada?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Aastatega märkad isegi uue tulijana, kuidas põhigrupp saab vanemaks ja jaksu jääb vähemaks ja sellised kodused pikemad õhtud on maru üksildased foorumi mõistes. Isegi mcnamara, kes mind vist blokkis juba 2015. aastal tundub vahepeal mõistlikku juttu ajavat. Kas tema mõistlikumaks läinud või mina vanemaks saanud?

      Keda igatsen kõige rohkem - count. Ma jälgisin toona kahte asja - kõiki Unitedi mänge ja Roma tulemusi, sest alati oli selline pinev ootusärevus legendi rõõmuhõisete või vihapursete sisu üle. Tema lahkumine on vast minu mälu suurimaks kaotuseks. Suurimaks võiduks on kaala, kes küll 2003 liitunud, kuid kelle osas tekib mälestus esimest korda mingi aastast 2018.

      Ja ilus on näha seda, kuidas minu liitumisel oli tofoa kõige rohkem heiditud kasutaja mingite analüüside järgi. Suurimaks harrastuspsühholoogilseks küsimuseks jääb, kas on toimunud individuaalne areng või lihtsalt vähesest postituste (ja eelkõige hinge avavate arvamusavalduste) arvust tulenevalt on tegelik identiteet varjus!

      Õnneks meil on alles veel Mõnu, kelle jaoks 90ndad ei ole ainult mälestus ilus, vaid kelle jaoks aeg ei ole peatanud. Tema lahkumisega lõppeb ka see foorum.
      Ma omalt poolt tunnetan ka seda, et foorumisse on lõpuks saabunud rahu. Enam ei käida üksteisel kõridel ja kõik saavad kõigist ühtemoodi aru. Huumor on paigas. Ma ei oska enda osas midagi öelda, aga plastic99 on küll arenenud ja tajub selle foorumi vaibi kenasti. Kes on ka suvekatel käinud, see saab kõigest aru. Loodan, et need pintsid ja plasticud ja lindurid ja sinna 2022 jõuavad.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Ma omalt poolt tunnetan ka seda, et foorumisse on lõpuks saabunud rahu. Enam ei käida üksteisel kõridel ja kõik saavad kõigist ühtemoodi aru. Huumor on paigas. Ma ei oska enda osas midagi öelda, aga plastic99 on küll arenenud ja tajub selle foorumi vaibi kenasti. Kes on ka suvekatel käinud, see saab kõigest aru. Loodan, et need pintsid ja plasticud ja lindurid ja sinna 2022 jõuavad.
        Kusjuures ma ise olin absoluutselt sellel arvamusel samuti sellel kellaajal. Aga siis natukene hiljem sattusin ühe blogi ette ja siis tuli veel mingi vend kõiki sõiduvahendeid canceldama, sest endal ei kanna.

        Muuseas tulin mõttele, et midagi võiks ikkagi ette võtta sellega, et inimestel jalgrattad kodus on. Ma öösel 5 paiku vabalt oleks võinud sellega emajõkke sõita, õnneks mina ei sõitnud, aga LaRabla oleks võinud see vabalt juhtuda tundub. Kuidagi peaks keegi vastutama peale tema sellise võimaluse eest.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Ma omalt poolt tunnetan ka seda, et foorumisse on lõpuks saabunud rahu. Enam ei käida üksteisel kõridel ja kõik saavad kõigist ühtemoodi aru. Huumor on paigas. Ma ei oska enda osas midagi öelda, aga plastic99 on küll arenenud ja tajub selle foorumi vaibi kenasti. Kes on ka suvekatel käinud, see saab kõigest aru. Loodan, et need pintsid ja plasticud ja lindurid ja sinna 2022 jõuavad.
          +1 Plastic on väga mõnusaks muutunud. Oli meil ka siin paar ööd lasteaia tasemel ütlemisi ja ärapanemisi, aga kuna ma ise vimma ei pea kuskil foorumis öeldu pärast elusees, siis on tore näha, et alguses plastic oli vist natukene toxic, aga nüüd võtab ka full vabalt (ehk Westons on uus xanax) ja saab ikka edasi toota. Nagu venelaste kaklus joogise peaga, et hommikul on kõik uuesti bratanid.

          Aga ma Tofoa jutupõhjal tegelikult tahtsin reklaami teha suvekatele ka, sest paljud aktiivsed ei anna näole ja ei võta osa. Reaalselt mina olen siin foorumis ikka suurema protsendi rahvaga mingil hetkel (enda jaoks küll naljaga), aga mõne jaoks tõsisemalt kobisenud kui Eestis on vaktsineerituid ja läksin ka 3 aastat tagasi suvekatele turnale, aga kahjuks siis ei saanud ööseks jääda. Eelmine aasta ma jäin ööseks, aga alguses ei tundnud veel kedagi, sest sealne seltskond on nii aastaid koos käinud, aga sain paljudega tuttavaks, aga oli pigem vaiksem. See aasta läksin hea meelega uuesti ja see õhkkond on väga väga chill ja mitte keegi ei hakka seal mingi foorumi pärast huiama vms. Sama Tofoa foorumis tundus, et nagu veits üritaks isikikult mulle öelda vms, aga nagu irl on väga chill vend ja no mõelge ise, kes tuleks väga abivalmilt teist kaasfoorumlast, kes suutis ennast öösel täispeaga 10 korda maha keerata voodisse aitama. (See polnud mina, see oli üks purjusjuht)
          FCFLORAEVERIGA ma siin aastaid tagasi no see sõnavahetus ja oli väga labane just minupoolt ja värki. IRL Brandoni armas nägu on mõlemal hommikul olnud esimene asi mida ma kõrvaltvoodist näen kui silmad lahti teen (no homo). Isegi foorumi direktor Mazz on mulle teinud märkusi kui ma vahest debiilselt kirjutan, aga suvekatel on suhtumine väga chill. Ja no neid näiteid võib veel tuua. Ma olin suvekatel ainus Inglise Alafoorumi esindaja minuteada ja Azzurri ei bullyinudki mind maatasa. Ainukene kole ja alatu käik oli Ericcu poolt, kes öösel kell 4 kui mul Rumm ja Siider full segamini olid 20 korda rääkis kui mõttetu klubi Chelsea on ja ma peaks ikka Itaaliast kellegi endale vaatama ja soovitaks Palermot nagu wtf. Hea, et hommikul ikka sinisena üles ärkasin.

          Mis minu jutu mõte oli, et kui minusugune foorumis kõvataja ja paukuja läheb ja saab kõigiga läbi ja ei karda minna, siis ma soovitan siin erinevatel Inglise alafoorumi härrasmeestel ja ka julgelt kott alkot täis ja putsad kaasa ja teeme jalkat ja sauna ning joome ja möliseme niisama ja seal on kõik nagunii sõbrad ja need hommikud lauataga pohmas peaga ööst rääkida on priceless depressiooniravija.

          Tulete koju magate kaineks ja on 364 v 363 päeva aega taas huiata, et kes on parim klubi, kas Ole on peatreener, kas Trump on parem kui Biden, Ekre vs Reform ja vahetada oma Fistingu kogemusi.

          Kahju oleks kui sellised asjad välja sureks ja selliseid kommuune ja enam niinaljalt ei teki. Nii, et järgmine suvi, kes muidu on pelgand, siis ajage end kohale ja ma olen väga õige näide, et pole midagi põdeda.

          Ja NB! Mõnuagendi jutte ei tasu ei ennem ega pärast kuulata IRL kohta. Näiteks minust on sotsiopaadile vastava kirjelduse teinud mu isikuomadustest ja reaalsuses ma ei ole Mõnuga ühtedelgi suvepäevadel peale ühe päevase turniiri, kus ma teises võistkonnas olin koos olnud. (See oli naljaga Mõnu!)

          NB! Ma suht kindel, et see peaks mu rekord postitus olema. Pikad tekstid jäävad üldjuhul intelligentset sisu tootvatele kasutajatele.

          Kommentaar


            Kalli-kalli!

            Kommentaar


              täna on Manchester Unitedi mäng, aga mul on plaanis täna kaine olla ja kuidagi ei teki nagu soovi kaine peaga selle beebi näoga assassini armeed vaadata. Õnneks on varsti uus klubi kellele kaasa elada ja kellega eduelamust saada. Siis saab ehk ka vähe oks vähe laiemalt ja enesekindlama vaibiga inglise alateemades ringi käia!

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                Praegu paistab plaan olevat, et kes ei vaktsineeri, on loll ja kärvaku maha. Iseenesest arusaadav lähenemine, aga kahjuks keegi seda välja öelda ei julge. Lisaks muidugi aspekt, et kui haiglates ülekoormus tekib, hakkavad surema ka muude haiguste käes kannatavad tüübid, kes lihtsalt ravi ei saa.
                Ma olen omas peas mitu korda juba selle mõtteni jõudnud. Et, kes ikka elada ei soovi. Siis seda sundida ka keeruline. Pluss see ravi mitte saamine äkki lähebki nn sita õnne alla või ma ei tea. Aina rohkem suureneb selles mõttes pohhuism.
                Teen tapeeti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  +1 Plastic on väga mõnusaks muutunud. Oli meil ka siin paar ööd lasteaia tasemel ütlemisi ja ärapanemisi, aga kuna ma ise vimma ei pea kuskil foorumis öeldu pärast elusees, siis on tore näha, et alguses plastic oli vist natukene toxic, aga nüüd võtab ka full vabalt (ehk Westons on uus xanax) ja saab ikka edasi toota. Nagu venelaste kaklus joogise peaga, et hommikul on kõik uuesti bratanid.

                  Aga ma Tofoa jutupõhjal tegelikult tahtsin reklaami teha suvekatele ka, sest paljud aktiivsed ei anna näole ja ei võta osa. Reaalselt mina olen siin foorumis ikka suurema protsendi rahvaga mingil hetkel (enda jaoks küll naljaga), aga mõne jaoks tõsisemalt kobisenud kui Eestis on vaktsineerituid ja läksin ka 3 aastat tagasi suvekatele turnale, aga kahjuks siis ei saanud ööseks jääda. Eelmine aasta ma jäin ööseks, aga alguses ei tundnud veel kedagi, sest sealne seltskond on nii aastaid koos käinud, aga sain paljudega tuttavaks, aga oli pigem vaiksem. See aasta läksin hea meelega uuesti ja see õhkkond on väga väga chill ja mitte keegi ei hakka seal mingi foorumi pärast huiama vms. Sama Tofoa foorumis tundus, et nagu veits üritaks isikikult mulle öelda vms, aga nagu irl on väga chill vend ja no mõelge ise, kes tuleks väga abivalmilt teist kaasfoorumlast, kes suutis ennast öösel täispeaga 10 korda maha keerata voodisse aitama. (See polnud mina, see oli üks purjusjuht)
                  FCFLORAEVERIGA ma siin aastaid tagasi no see sõnavahetus ja oli väga labane just minupoolt ja värki. IRL Brandoni armas nägu on mõlemal hommikul olnud esimene asi mida ma kõrvaltvoodist näen kui silmad lahti teen (no homo). Isegi foorumi direktor Mazz on mulle teinud märkusi kui ma vahest debiilselt kirjutan, aga suvekatel on suhtumine väga chill. Ja no neid näiteid võib veel tuua. Ma olin suvekatel ainus Inglise Alafoorumi esindaja minuteada ja Azzurri ei bullyinudki mind maatasa. Ainukene kole ja alatu käik oli Ericcu poolt, kes öösel kell 4 kui mul Rumm ja Siider full segamini olid 20 korda rääkis kui mõttetu klubi Chelsea on ja ma peaks ikka Itaaliast kellegi endale vaatama ja soovitaks Palermot nagu wtf. Hea, et hommikul ikka sinisena üles ärkasin.

                  Mis minu jutu mõte oli, et kui minusugune foorumis kõvataja ja paukuja läheb ja saab kõigiga läbi ja ei karda minna, siis ma soovitan siin erinevatel Inglise alafoorumi härrasmeestel ja ka julgelt kott alkot täis ja putsad kaasa ja teeme jalkat ja sauna ning joome ja möliseme niisama ja seal on kõik nagunii sõbrad ja need hommikud lauataga pohmas peaga ööst rääkida on priceless depressiooniravija.

                  Tulete koju magate kaineks ja on 364 v 363 päeva aega taas huiata, et kes on parim klubi, kas Ole on peatreener, kas Trump on parem kui Biden, Ekre vs Reform ja vahetada oma Fistingu kogemusi.

                  Kahju oleks kui sellised asjad välja sureks ja selliseid kommuune ja enam niinaljalt ei teki. Nii, et järgmine suvi, kes muidu on pelgand, siis ajage end kohale ja ma olen väga õige näide, et pole midagi põdeda.

                  Ja NB! Mõnuagendi jutte ei tasu ei ennem ega pärast kuulata IRL kohta. Näiteks minust on sotsiopaadile vastava kirjelduse teinud mu isikuomadustest ja reaalsuses ma ei ole Mõnuga ühtedelgi suvepäevadel peale ühe päevase turniiri, kus ma teises võistkonnas olin koos olnud. (See oli naljaga Mõnu!)

                  NB! Ma suht kindel, et see peaks mu rekord postitus olema. Pikad tekstid jäävad üldjuhul intelligentset sisu tootvatele kasutajatele.
                  Mul pole midagi foorumi inimestega tutvumise vastu ja need mõned kellega kokku puutunud on täiesti normaalsed inimesed, aga need suvepäevad on küll sellist tüüpi üritus, mis lihtsalt ei kutsu osalema. Olen juba tubli 10 aastat sellisest saame kokku ja joome täis asjast eemal olnud ja kuidagi ei kutsu.
                  Aga muidu teemaga nõus, igasugu foorumid on ikka mida aeg edasi aina rohkem surnud üritused, Eestis palju aktiivseid foorumeid üldse peale soccerneti veel alles on?

                  Kommentaar


                    SBT hiigelaegadel oleme panustamis alafoorumiga paar korda kokku saanud. Oli tore. Aga siis ka võtsime õllesid ka. Peaks veel korra tegema vist.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Mul pole midagi foorumi inimestega tutvumise vastu ja need mõned kellega kokku puutunud on täiesti normaalsed inimesed, aga need suvepäevad on küll sellist tüüpi üritus, mis lihtsalt ei kutsu osalema. Olen juba tubli 10 aastat sellisest saame kokku ja joome täis asjast eemal olnud ja kuidagi ei kutsu.
                      Aga muidu teemaga nõus, igasugu foorumid on ikka mida aeg edasi aina rohkem surnud üritused, Eestis palju aktiivseid foorumeid üldse peale soccerneti veel alles on?
                      Perekooli suvepäevad oleksid rajud. Ilmselt oleks seal mõned surmajuhtumid ja muu paha.

                      Kommentaar


                        Plastic, mida sa teinud oled

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Plastic, mida sa teinud oled

                          ha ha. Kusjuures see on ütlemata nõme olukord. Aga ma sellised olukorrad lahendanud sellega, et tellin boltiga pahadest poistest. Seal omad plussid, sest neil super head juustupallid... saab neid ka siis juurde võtta.

                          Kommentaar


                            Westonsiga on tõepoolest tihtilugu kööga. Ühel kaunil õhtul tõmbasin ma selja ära, kui ühe salastatud väikese selveri ülemiselt riiulilt kahte viimast, täiesti tagant enesele üritasin saada, läbi valude see lõpuks siiski õnnestus. Aga ma olen muidugi vana, paks ja lühike ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              SBT hiigelaegadel oleme panustamis alafoorumiga paar korda kokku saanud. Oli tore. Aga siis ka võtsime õllesid ka. Peaks veel korra tegema vist.
                              Kusjuures ma hiljuti mõtlesin, et kasvõi see üritus mõne joogi kõrvale (ja kes ei taha, ei pea ju alkoholi tarbima) oleks väga äge. Okei, igasugused suvepäevad on tihtilugu tina panemisega läbi põimunud, aga samas, kui ise oled adekvaatne inimene, siis ei pea ju tarbima. Ka selliseid toredaid inimesi on näiteks Soccerneti suvepäevadel läbiaegade olnud, ja mulle on tundunud, et me oleme väga viisakalt hakkama saanud, aga kui kärakas meeldib, siis on ka Salajase suguseid härrasmehi, kes kell 6 hommikul nõuavad Piraate.

                              okei, tegelt ma olen olnud nõme ka (pigem mitte isiklikult), ja sorri paljudele, aga mu arust ühisüritus kaasfoorumlastega annab sellele kommuunile väga-väga palju juurde, et rasvane +1 eelkõnelejatele. ma isegi veidi kadestan Itaalia alafoorumi kommuuni, kes enamus(?) läbi selle foorumi tutvunud ja nüüdsest väga lähedalt läbi põimunud.

                              Kommentaar


                                Alustan enda nädalavahetust sellega, et soetasin kohalikust selverist viimased 4 Westonsit, ja pean järgnevate lonksudega meeles head plasticmeest, kes seda toredat sõltuvus-jooki siin promodes ühtlasi mulle tutvustas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X