320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    See tuleb väga tihti jutuks poodide jms asutustega. Töötajatel ei ole maskikohustust, vaid ettevõtetel kohus seal see riskianalüüs vms teha, ehk siis kas on töötajad vaktsineeritud, testitud jms lahendused.
    Kui klient poes käib siis ta on üldiselt tundmatu isik, töötaja poes on ikka teada kes ja mis ta on.
    edit. turumüüjad on üldiselt ettevõtjad, OÜ jms, kaardimaksed isegi keskturul nüüd.
    seda küll, meenus pigem see aeg, kui kõigis asutustes kõik, ka oma töötajad, pidid mordat peitma
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Eks JuriM sugustele saabub ka töehetk siis, kui talve köige külmemal päeval nädalaks vool ära läheb ja poodi minna ei saa, sest enam ei tohi kivisütt pöletada. Kui iga probleemi niidid viivad EKREni, siis on muidugi lihtne

      Tööstusettevõtted – aga mitte ainult – võitlevad juba kuid ülikiire hinnatõusuga. Nüüd on Euroopas tekkinud uus probleem: isegi kui raha oleks, siis üks tooraine hakkab lihtsalt otsa saama.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Eks JuriM sugustele saabub ka töehetk siis, kui talve köige külmemal päeval nädalaks vool ära läheb ja poodi minna ei saa, sest enam ei tohi kivisütt pöletada. Kui iga probleemi niidid viivad EKREni, siis on muidugi lihtne

        https://majandus.postimees.ee/736894...-toorainekriis
        Ah?

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Ah?
          Ise ka enda linki vaatasid vöi üldse ei "lingi" kokku? Bill Gates > carbon neutral > zero emissions > fossiilkütuste pöletamise löpetamine > energia, tootmise ja toormaterjali probleemid
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Ise ka enda linki vaatasid vöi üldse ei "lingi" kokku? Bill Gates > carbon neutral > zero emissions > fossiilkütuste pöletamise löpetamine > energia, tootmise ja toormaterjali probleemid
            Jah, aga kuidas mina sinna võrrandisse sobitun? Ma pole kunagi olnud mingi Billi suur toetaja ja lihtsalt tõin tähelepanekuna välja, et ma näen viimasel ajal väga palju tema reklaami.

            Kommentaar


              YT otsingusse kirjutades "Klassika raadio", siis esimesena pakub "kava" ja siis "sagedus"... aga kuhu jääb näiteks "ülekaalus pudelikorgi haldjas"?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Võtsin täna kodukontoora päeva.
                *loe laisklemise.
                Lebotame kassiga kahekesi diivanil ja kuulame Elvise viimast lp d. Päike paistab aknast sisse. Laual on täpiline kohvitass. 🤗 Ja kass nurrub muusika taktis.
                Hetkel on küll tunne. Vb polegi kõik päris sitasti.
                Teen tapeeti.

                Kommentaar


                  avastsin ühe mõnusa ida ukraina kohta käiva podcasti Leitmaa pilgu läbi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Olar Vaata postitust
                    avastsin ühe mõnusa ida ukraina kohta käiva podcasti Leitmaa pilgu läbi
                    Ma tegin seal ühe nii lolli terminivea, et pole julenud isegi üle kuulata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma tegin seal ühe nii lolli terminivea, et pole julenud isegi üle kuulata.
                      Terminiviga ei täheldanud - kuulasin mõni nädal tagasi ära ja igati tibens oli. Reeglina kuulan seda taskuhäälingut siis, kui mõni tuttav nimi ette viskab. Tekkis endalgi huvi seda kanti külastada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma tegin seal ühe nii lolli terminivea, et pole julenud isegi üle kuulata.
                        Ainus viga oli, et liiga lühike oli.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas szandor Vaata postitust
                          Terminiviga ei täheldanud - kuulasin mõni nädal tagasi ära ja igati tibens oli. Reeglina kuulan seda taskuhäälingut siis, kui mõni tuttav nimi ette viskab. Tekkis endalgi huvi seda kanti külastada.
                          Ma rääkisin mitu korda demokraatlikust rahvavabariigist, aga nad on pigem tituleeritud rahvavabariigina. Ehk pealtnäha marusuvakas error, aga kuna ma sain minut pärast öeldut aru, siis häirib siiamaani.

                          Aga aitäh positiivsete sõnade eest. Lugu sealkäigust on siiani kirjutamata tho.

                          Kommentaar


                            Lets go Brandon
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Tänane tähelepanek - see teema kadus korraks teisele lehele.

                              Kommentaar


                                Cagliari on Serie A-s haledalt viimane . Konkreetselt .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X