320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti
    Nõmedaim postitus: Mask, kes võttis sõna Roma Ultrate kohapealt.

    Ei mäleta, et oleks midagi sellist teinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust

      Ei mäleta, et oleks midagi sellist teinud.
      Now now, its not nice to lie....

      Leitav hoiatuste ja bännide teemast : LOL! Ma vean kihla ,et meie foorumi Roma ultrad (jutumärkides) pole kamba peale ühelgi klubi mängul ise staadionil kohal käinud.


      Käisid statal ära ja arvad , et oled ainuke, kes nüüd võib jalgpalli koha pealt suu avada?
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Mask kuule, peale selle et sa silmnähtavalt oled kõige idiootsem ja arvatavasti ka kõige koledam inimene siin foorumis, on sul veel mäluga ka probleeme? No tule teavas appi kuidas ühel inimesel lihtsalt ei joppa üldse kohe. Jumal, sa näed, aga miks sa ei mürista?
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Now now, its not nice to lie....

            Leitav hoiatuste ja bännide teemast : LOL! Ma vean kihla ,et meie foorumi Roma ultrad (jutumärkides) pole kamba peale ühelgi klubi mängul ise staadionil kohal käinud.


            Käisid statal ära ja arvad , et oled ainuke, kes nüüd võib jalgpalli koha pealt suu avada?
            Technically not, kuna foorumis lihtsalt räuskavad Roma fännid ei ole ultrad. Üldiselt võiks ennem ikka mõistetega kursi viia, kui end nendega hüüdma hakata. Aga päikest teile kallid Roma ultrafännid.

            Edit: Ma kahjuks Francesco postitusi ei näe aga arvatavasti seal peale labase räuskamise nagunii midagi ei tule.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust

              Edit: Ma kahjuks Francesco postitusi ei näe aga arvatavasti seal peale labase räuskamise nagunii midagi ei tule.
              ÕNNEKS, sinu jaoks ÕNNEKS ikka.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Organiseeritud fännirühmitus a.k. a Ultras eesti kontekstis oleks ka pisut idiootlik või mis? Kogume Romad kokku ja marsivad laule lauldes Tallinnast Romasse? Ei maksa sõnal sabast haarata Maskikarneval.
                Roma Ultratele edu ja jaksu nii siin kui sealpool euroopat ! Forza Curva Sud !!!
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Organiseeritud fännirühmitus a.k. a Ultras eesti kontekstis oleks ka pisut idiootlik või mis? Kogume Romad kokku ja marsivad laule lauldes Tallinnast Romasse? Ei maksa sõnal sabast haarata Maskikarneval.
                  Roma Ultratele edu ja jaksu nii siin kui sealpool euroopat ! Forza Curva Sud !!!
                  See, et siin foorumis mõned kuntslikult ja punnitatult (nii vähemalt mulle tundub) oma lemmikklubi linnarivaale verbaalselt ja labaselt sõimavad ei tee neist ultraid.

                  Selle marsivad Tallinnast Roma lausega tabad naelapea pihta, et ega Eestis elades sa ei saagi ju mõne välismaa klubi ultrafänn olla. Oled lihtne toetaja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    See, et siin foorumis mõned kuntslikult ja punnitatult (nii vähemalt mulle tundub) oma lemmikklubi linnarivaale verbaalselt ja labaselt sõimavad ei tee neist ultraid.

                    Selle marsivad Tallinnast Roma lausega tabad naelapea pihta, et ega Eestis elades sa ei saagi ju mõne välismaa klubi ultrafänn olla. Oled lihtne toetaja.
                    ma olen alati olnud lihtnepoiss. Sams ka Põhivendade rühmituse auväärt liige. Kõik klapib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      See, et siin foorumis mõned kuntslikult ja punnitatult (nii vähemalt mulle tundub) oma lemmikklubi linnarivaale verbaalselt ja labaselt sõimavad ei tee neist ultraid.

                      Selle marsivad Tallinnast Roma lausega tabad naelapea pihta, et ega Eestis elades sa ei saagi ju mõne välismaa klubi ultrafänn olla. Oled lihtne toetaja.
                      Su jutt on nii elav, et sa peaksid vist mõnes suusafoorumis ilma tegema.
                      Lihtne toetaja ? Lihtne toetaja oled sa oma õele kui ta lõpukirjandit kirjutab. See siin on jalgpallifänlus ! ! !
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Su jutt on nii elav, et sa peaksid vist mõnes suusafoorumis ilma tegema.
                        Lihtne toetaja ? Lihtne toetaja oled sa oma õele kui ta lõpukirjandit kirjutab. See siin on jalgpallifänlus ! ! !
                        Oota aga mis siis fänni ja toetaja vahe on?

                        Kommentaar


                          ulmelised inimesed

                          Kommentaar


                            Ma täna tasapisi listi tehes just mõtlesin, et taku on vaikseks jäänud, et ei saagi tema poolt hääletada.

                            Kommentaar


                              soovitan kõigil enne hääletamist läbi lugeda teema 'ma ei ole trool'
                              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ma täna tasapisi listi tehes just mõtlesin, et taku on vaikseks jäänud, et ei saagi tema poolt hääletada.
                                Võttis naise omale, seksib ja sööb vaheldumisi.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X