320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Terry punase kohta Barka- Tselsi mängus

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    oli, mis ta oli, kuid punane oli liiast
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      Ehk oleks aeg spordiala vahetada. Kui fänne kes vahel üle keevad ja alkoholi ei talu, siis oleks mu esimesed soovitused golf või näiteks tennis. Nendes peetakse heaks tooniks üldse mitte häält teha. Ja jäta Mario rahule. Kui ta vahel isegi üle keeb, siis palavast armastusest selle spordi ja oma klubi vastu. Romario säde hoiab meie sektorit elus ja kümnete aastate pärast, kui Kalju suur ja uhke klubi on, seisab fännitribüüni ees tema kullast kuju! Samas Reinu kohta küsitakse - "Rein who??".. Ja edasipidi kui on mingid etteheited Mariole ja tema "jüngritele" (kuhu peaksin sinu liigituse järgi ka mina kuuluma), siis tule staadionil ligi ja ÜTLE SEDA, selle asemel, et siia kaeblema tulla!
      Saparmurat Atayeviç Türkmenbaşı
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        ega see detsember ka enam mägede taga ole.

        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        See treener neil üldse kahtlane. Üks mäng mängib Ats ja teine mäng ei ole teda isegi pingil. Sama seis siis Puriga
        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Ei tasu paanitseda. Ilmselt on mitmeid sama tasemega mängumehi ning koormus jaotatakse liiga ning eurosarjade vahel (vihje Reintam JJK-s). Mis iseenesest ei ole piisav põhjendus, miks Purjet isegi pingil polnud.

        budu, kas su puus vahel valutama ei hakka? äkki proovid vahelduseks mõnda täpsemat riista ning sellega sihtida
        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        ei saanud aru?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          ega see detsember ka enam mägede taga ole.
          Loobun sellest aust! kitt oli süüdi
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            beissikli võib selle vist eikale kirja panna

            ütleme nii, et kui zlatanist ei tulnuks jalgpallurit, siis ta oleks praegu eeldatavasti vangis, aga rooney oleks ehitaja. umbes selline erinevus on neil minu meelest.

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              beissikli võib selle vist eikale kirja panna
              Eigo ütleb (14:11):
              lol @ msntekst
              see peab ikka eluta inimene olema, kes selle läbi jõuab lugeda
              Dannar Andronicus ütleb (14:11):
              khm
              see on soccerneti foorum

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                lol @ msntekst
                see peab ikka eluta inimene olema, kes selle läbi jõuab lugeda
                siis on ju hästi, kui see pärl jõuab nüüd ka mõne pärisinimeseni

                Kommentaar


                  reede öösel vastu laupäeva kihlveopetturitest:
                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Võiks tekkida mõni bande, kes läbi peksab vastavad mängijad ja nende perekonnad õpetuseks teistele...kui see tekib siis tunneb ka politsei huvi selle "mõtetu" ja "vähe tähtsa" probleemi vastu rohkem ja teised mängijad ei taha enam sama sitaga tegeleda.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    salvestan deimz feat ballacku aastalõpu tarbeks.

                    Algselt postitas deimz Vaata postitust
                    Childish giggle of the day:
                    Algselt postitas ballack
                    Põhimõtteliselt 3 sissepääsu on...vähemalt ma olen kolmest erinevast kohast sisse läinud eri aegadel.

                    Kommentaar


                      See on fakking kuld !
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Keegi seda porri, mis hetkel püro teemas toimub, ka salvestab? Antud teemaarenduse säravamate pärlite jaoks pole paraku adekvaatset kategooriat veel välja mõelda suudetud ja isiklikult ei oskagi seisukohta võtta, kas peakski. Aga see on lihtsalt ebareaalne. Nostalgiaradadele ekslema minnes meenub keegi kasutaja Newcastle, kes produtseeris alguses kohutavat paska ja kellest on nüüdseks saanud lugupeetud ja hinnatud teatrikunsti edendaja. Või meie oma Epic, kes hui enam mäletab mis nime all tootis kunagi samuti legendaarseid mõttearendusi. Pardon esimesena pähe tulnud näidete eest, on veel rohkelt teisigi. Aga antud näite juures on ju tegemist täiskasvanud inimestega, kelle puhul arengut loota on umbes sama kui planktonist uue homo sapiensi tekkimist eeldada. Suhteliselt masendav, tegelikult.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Keegi seda porri, mis hetkel püro teemas toimub, ka salvestab?
                          ja

                          10101010101010

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Keegi seda porri, mis hetkel püro teemas toimub, ka salvestab? Antud teemaarenduse säravamate pärlite jaoks pole paraku adekvaatset kategooriat veel välja mõelda suudetud ja isiklikult ei oskagi seisukohta võtta, kas peakski. Aga see on lihtsalt ebareaalne. Nostalgiaradadele ekslema minnes meenub keegi kasutaja Newcastle, kes produtseeris alguses kohutavat paska ja kellest on nüüdseks saanud lugupeetud ja hinnatud teatrikunsti edendaja. Või meie oma Epic, kes hui enam mäletab mis nime all tootis kunagi samuti legendaarseid mõttearendusi. Pardon esimesena pähe tulnud näidete eest, on veel rohkelt teisigi. Aga antud näite juures on ju tegemist täiskasvanud inimestega, kelle puhul arengut loota on umbes sama kui planktonist uue homo sapiensi tekkimist eeldada. Suhteliselt masendav, tegelikult.
                            Epic saabus foorumisse mingi 13-aastase poisikesena ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Epic saabus foorumisse mingi 13-aastase poisikesena ka.
                              EricCantona*

                              Kommentaar


                                Minu kotitäis auhindu on juba ootel, nimesildid küljes. Ent ehk on veel õnnelike kingisaajad aasta lõpus.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X