320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Ehk oleks aeg spordiala vahetada. Kui fänne kes vahel üle keevad ja alkoholi ei talu, siis oleks mu esimesed soovitused golf või näiteks tennis. Nendes peetakse heaks tooniks üldse mitte häält teha. Ja jäta Mario rahule. Kui ta vahel isegi üle keeb, siis palavast armastusest selle spordi ja oma klubi vastu. Romario säde hoiab meie sektorit elus ja kümnete aastate pärast, kui Kalju suur ja uhke klubi on, seisab fännitribüüni ees tema kullast kuju! Samas Reinu kohta küsitakse - "Rein who??".. Ja edasipidi kui on mingid etteheited Mariole ja tema "jüngritele" (kuhu peaksin sinu liigituse järgi ka mina kuuluma), siis tule staadionil ligi ja ÜTLE SEDA, selle asemel, et siia kaeblema tulla!
    Saparmurat Atayeviç Türkmenbaşı
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      ega see detsember ka enam mägede taga ole.

      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      See treener neil üldse kahtlane. Üks mäng mängib Ats ja teine mäng ei ole teda isegi pingil. Sama seis siis Puriga
      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Ei tasu paanitseda. Ilmselt on mitmeid sama tasemega mängumehi ning koormus jaotatakse liiga ning eurosarjade vahel (vihje Reintam JJK-s). Mis iseenesest ei ole piisav põhjendus, miks Purjet isegi pingil polnud.

      budu, kas su puus vahel valutama ei hakka? äkki proovid vahelduseks mõnda täpsemat riista ning sellega sihtida
      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      ei saanud aru?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        ega see detsember ka enam mägede taga ole.
        Loobun sellest aust! kitt oli süüdi
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          beissikli võib selle vist eikale kirja panna

          ütleme nii, et kui zlatanist ei tulnuks jalgpallurit, siis ta oleks praegu eeldatavasti vangis, aga rooney oleks ehitaja. umbes selline erinevus on neil minu meelest.

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            beissikli võib selle vist eikale kirja panna
            Eigo ütleb (14:11):
            lol @ msntekst
            see peab ikka eluta inimene olema, kes selle läbi jõuab lugeda
            Dannar Andronicus ütleb (14:11):
            khm
            see on soccerneti foorum

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              lol @ msntekst
              see peab ikka eluta inimene olema, kes selle läbi jõuab lugeda
              siis on ju hästi, kui see pärl jõuab nüüd ka mõne pärisinimeseni

              Kommentaar


                reede öösel vastu laupäeva kihlveopetturitest:
                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                Võiks tekkida mõni bande, kes läbi peksab vastavad mängijad ja nende perekonnad õpetuseks teistele...kui see tekib siis tunneb ka politsei huvi selle "mõtetu" ja "vähe tähtsa" probleemi vastu rohkem ja teised mängijad ei taha enam sama sitaga tegeleda.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  salvestan deimz feat ballacku aastalõpu tarbeks.

                  Algselt postitas deimz Vaata postitust
                  Childish giggle of the day:
                  Algselt postitas ballack
                  Põhimõtteliselt 3 sissepääsu on...vähemalt ma olen kolmest erinevast kohast sisse läinud eri aegadel.

                  Kommentaar


                    See on fakking kuld !
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Keegi seda porri, mis hetkel püro teemas toimub, ka salvestab? Antud teemaarenduse säravamate pärlite jaoks pole paraku adekvaatset kategooriat veel välja mõelda suudetud ja isiklikult ei oskagi seisukohta võtta, kas peakski. Aga see on lihtsalt ebareaalne. Nostalgiaradadele ekslema minnes meenub keegi kasutaja Newcastle, kes produtseeris alguses kohutavat paska ja kellest on nüüdseks saanud lugupeetud ja hinnatud teatrikunsti edendaja. Või meie oma Epic, kes hui enam mäletab mis nime all tootis kunagi samuti legendaarseid mõttearendusi. Pardon esimesena pähe tulnud näidete eest, on veel rohkelt teisigi. Aga antud näite juures on ju tegemist täiskasvanud inimestega, kelle puhul arengut loota on umbes sama kui planktonist uue homo sapiensi tekkimist eeldada. Suhteliselt masendav, tegelikult.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Keegi seda porri, mis hetkel püro teemas toimub, ka salvestab?
                        ja

                        10101010101010

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Keegi seda porri, mis hetkel püro teemas toimub, ka salvestab? Antud teemaarenduse säravamate pärlite jaoks pole paraku adekvaatset kategooriat veel välja mõelda suudetud ja isiklikult ei oskagi seisukohta võtta, kas peakski. Aga see on lihtsalt ebareaalne. Nostalgiaradadele ekslema minnes meenub keegi kasutaja Newcastle, kes produtseeris alguses kohutavat paska ja kellest on nüüdseks saanud lugupeetud ja hinnatud teatrikunsti edendaja. Või meie oma Epic, kes hui enam mäletab mis nime all tootis kunagi samuti legendaarseid mõttearendusi. Pardon esimesena pähe tulnud näidete eest, on veel rohkelt teisigi. Aga antud näite juures on ju tegemist täiskasvanud inimestega, kelle puhul arengut loota on umbes sama kui planktonist uue homo sapiensi tekkimist eeldada. Suhteliselt masendav, tegelikult.
                          Epic saabus foorumisse mingi 13-aastase poisikesena ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Epic saabus foorumisse mingi 13-aastase poisikesena ka.
                            EricCantona*

                            Kommentaar


                              Minu kotitäis auhindu on juba ootel, nimesildid küljes. Ent ehk on veel õnnelike kingisaajad aasta lõpus.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Taavi Pailk?Pärnus?
                                Mäkpii mida sa nüüd ajad?
                                Huvi pärast otsisin veidi Epicu poste

                                Kommentaar

                                Working...
                                X