320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    hakkame siis 2013 kandidaate koguma - foorumlaste aastavahetuse baarikülastuse jutustus vandersellilt.

    väike kahtlus siiski on, et see on fixed. kuidas on võimalik peale sellist elamust nii sirge postitus kirjutada öösel kell kolm? väga kahtlane. kas oli bet, et kes suudab kõige kiiremini aasta parima posti kirjutada?


    hoiatust? lol. või, mis juhtub?
    kas Kolme Lõvi (kõvv baar tegelt) sündmus mitte 21.12 ei juhtunud?
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      hakkame siis 2013 kandidaate koguma - foorumlaste aastavahetuse baarikülastuse jutustus vandersellilt.

      väike kahtlus siiski on, et see on fixed. kuidas on võimalik peale sellist elamust nii sirge postitus kirjutada öösel kell kolm? väga kahtlane. kas oli bet, et kes suudab kõige kiiremini aasta parima posti kirjutada?

      Nagu mina aru sain, juhtus see maailmalõpu päeval ehk siis 21 detsembril.
      Ei süvenenud piisavalt?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas hofnar Vaata postitust
        kas Kolme Lõvi (kõvv baar tegelt) sündmus mitte 21.12 ei juhtunud?
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Nagu mina aru sain, juhtus see maailmalõpu päeval ehk siis 21 detsembril.
        Ei süvenenud piisavalt?
        see tundub olevat kaasus. süvenesid pingsalt, ent alati ei taba ju kõike, terasemad parandavad.

        vandenõuteooria süveneb. nüüd võib isegi eeldada, et kogu jutt lihtsalt ootas enterivajutust aastavahetusel.
        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Ma ei saa aru
        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Tore lugu aga aasta parimat posti siit vaevalt tuleb.
        hea teema jälle perses.

        kas seda teemat ei võiks ära kleepida. siis ei peaks nominante markeerides alati otsingut kasutama.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kui piinlikult täpne olla ja ka fitti postituse kuupäeva ning kellaaega vaadata, siis võib järeldada, et tegevus toimus 20. detsembril, mis sujuvalt järgmise päeva esimestesse tundidesse kandus.

          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          vandenõuteooria süveneb. nüüd võib isegi eeldada, et kogu jutt lihtsalt ootas enterivajutust aastavahetusel.
          Ära vaeva oma kaunist korvpallurikolu selliste tühiste asjade peale. Mõte oli lugu veel vana aasta numbri sees kirja saada, aga onu Heinod ja Debelakid vajasid vaatamist ning siga söömist. Mis puutub teksti loetavusse, siis ega ma mõni kohupiimalaadne toode pole, et poole veini pealt lämisema hakkan.
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Kui piinlikult täpne olla ja ka fitti postituse kuupäeva ning kellaaega vaadata, siis võib järeldada, et tegevus toimus 20. detsembril, mis sujuvalt järgmise päeva esimestesse tundidesse kandus.


            Ära vaeva oma kaunist korvpallurikolu selliste tühiste asjade peale. Mõte oli lugu veel vana aasta numbri sees kirja saada, aga onu Heinod ja Debelakid vajasid vaatamist ning siga söömist. Mis puutub teksti loetavusse, siis ega ma mõni kohupiimalaadne toode pole, et poole veini pealt lämisema hakkan.
            Peenelt pandud peremees, peenelt pandud.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Frank Lampardi ema esimese päeva vahe kokkuvõte soccerneti foorumis:
              • vaatas korraga viite mängu
              • esitles ennast nelja erineva klubi fännina
              • otsis keset mängu uudiseid mirrorist, kust on suht raske kiiresti uudiseid leida
              • positas niisama jaburusi
              • kaevas keset mängu välja 11 aastat vana teema
              • on Justin Bieberi fänn



              kõike seda tegi ta hoolimata sellest, et tal tuli uni peale
              Algselt postitas lampsiema
              Hernandez lõi kolmanda ja uni kipub peale tulema.

              Kommentaar


                Ma tegin oma laureaatide hulgas väikese reha.

                Põhjus lihtne: saabus arusaamine, et debiilset negatiivsust on siin foorumis liiga palju ja ma olen ise andnud vägagi kuradima tõhusa panuse sellesse tõsiasja; miks - hea küsimus. Karjas ulud ikka karjaga ühes registris? Kostitasin näiteks Martinit närvidelekäivaima tiitliga, sealsamas on tegemist, kui ta just on the (t)roll ei ole, tüübiga, kellega ma võiks rahumeeli kannu või kaks lipsu taha lasta. Ballacku tembeldasin roppsuuks, sealsamas olen ise sageli, vähemalt mõttes, kordi rajum. Põrgusse, aitab küll. Olgu auhinnad siis ainult positiivse märgiga. Erinominatsioonid on niikuinii sõbralik-tögava alatooniga, need jäävad (ehkki raju kiusatus on Stokile veel üks välja anda, sest ma närisin tema auhindade nimekirjast läbi, et härra otsustas mind musta märkmikku kirja panna peale seda, kui ma julgesin tema võõrsõnade humoorikale väärkasutusele tähelepanu juhtida - aga las jääb, niigi õrn hing teisel).

                Myrgli Kohvi-Oksaneni nimelisest preemiast tahan möödunud aasta eest poolt endale, sest tegelt kehtib laureaadi kohta kirjutatu minu enda kohta täpselt samamoodi. Edasi võid üksi lasta, Myrks, ma enam ei viitsi, ausalt.

                Mällar loovutas oma fännima fänni posängi minu nimistus Romariole. Mulle ei meki hästi selline mitme pere koeraks olemine ja kõigile saba liputamine ikkagi. Ei midagi isiklikku, Mällar.

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  pikk jutt teemal "edaspidi olen positiivsem"
                  Nii nunnu
                  “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                  Kommentaar


                    Mahla ja roppusi ma sulle enam pakkuda ei viitsi. Ülipikkasid ilmselt ka mitte, selleks on meil nüüd järgmine mees olemas. Aga noh, ma ei tea... Vastastikune tänu siis andmatajäänud auhindade eest või midagi või?

                    Kommentaar


                      Markofkin pane minu nimi ikka tagasi...tahaks ikka auhinda kindlalt saada...ei taha viimse minutini vaadata kas ikka tuleb ära

                      Sinu postituste kohta siis seda, et kirjuta ikka samamoodi edasi. Sinu postitusi on hea lugeda

                      Kommentaar


                        Huvitav, et tüüp kes käib sektorist sektorisse erinevaid meeskondi fännamas, saab enamus hääletajatelt kõige fännima fänni tiitli..

                        Kommentaar


                          Kalevi sektorisse ka sattunud või? Ei tea, minu arust temasugust siin naljalt ei leia. On hingega asja juures ning Tammeka tal nr1 siiski. Kuid mis ma ka tean, eelmine hooaeg alles hakkasin lähemalt EML jälgima.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            ei ole meitele sattunud

                            Kommentaar


                              Pingem jah saab respecti selle eest, et ta on nii pühendunud eesti jalkale.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Ahsoo, ühe soovitusel leidsin kah selle teema üless, ei teadnudki, et selliseid asju aetakse siin..
                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kindlasti on selliseid mehi veel, aga nemad ei tähistanud konkurendi võitu koos konkurendiga (kui Tammekat saab üldse Kalju konkurendiks pidada).
                                Kaljuga tuuritamine oli ikka minu jaoks väga naljakas

                                Edit: ja nagu lauluke juba ütleb- koolis ei käi, tööl ei käi...
                                Eks vaba aega palju käes ja kuidagi tuleb see sisustada.
                                Tagantjärele mõeldes, eks ta tõesti kõige eetilisem tegu ei olnud, kui tavainimese seisukohast mõelda, et pärast omade mängu lõpetad õhtu Pantritega pubis. Lihtsalt, mina enda seisukohast vaatan asja nii; kuna me kõik (eakaaslased) oleme üheskoos palju sõbralikult aega veetnud ja muljeid vahetanud, ajame ühte asja, oleme selle eest väljas ning sellised vutikvintessentsid Eestis on puhas nautimishetked, mida on minusugusel koduvutipatrioodil raske eirata, siis sai ka lubadus antud juba eos enne seda päeva nii endale kui Kalju sõpradele, et sellest päevast korraldame koos ühe unustamatu elamuse ning see pidupäev saab olema korralik..

                                Ja see laulujupp millele vihjad, on pila, et sa teaksid. See lõppenud aasta käisin nii koolis kui tööl, lihtsalt, hea on lõõpida teistel, eksole
                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Oot mis Mällar polegi ühe kindla klubi poolt vaid cheersib ja käib ka teiste meistriliiga klubide kodu ja võõrsil mängudel nende poolt cheersimas v?
                                Mees, vastan sulle ausalt. Meistriliiga mängudes cheersin nagu sa ütlesid, loomulikult Tammeka eest ja seda arvan ma, et teen hästi ja eeskujulikult. Eesti klubide Euromängud aga on kujunenud mul iga-aastaseks traditsiooniks, ja viimased aastad olen siis seal ka oma kaasfänne aidanud ning sealt alates olen paljudega ka sõbrunenud Kusjuures tänavu sai koguni Levadia fännidega tutvust teha, ja kogemus ei olnud mitte paha. Siis veel vahest leian motti(loe;kui olen vine all) ka Welco IIIL mängudel kaasa laulda ja möllu..lisaks eelnevale,elan hingega kaasa Tartu Pereleib võrkpallimeeskonnale. käin nii kodu- kui võõrsilmängudel, aga loomulikult on see võrreldes jalgpalliga teisejärguline mo jaoks.
                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Pingem jah saab respecti selle eest, et ta on nii pühendunud eesti jalkale.
                                Tänud! Ma ei ole küll kunagi soovinud selle asjaga teenida erilist tähelepanu vms., kuna ma sooviks näha rohkem selliseid kes kohalikkust huvituks ja niisiis see "saavutus" ei oleks nii haruldane, mida peaks suurelt tuututama. Aga tore igaljuhul lugeda, et tunnustatakse ka

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X