320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõned on viidanud sellele, et vana auhindade formaat on ennast ammendanud. Mis see alternatiiv oleks, mida peetakse paremaks?
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mina traditsioonilisi auhindu ei jaga, annan ainult eriauhindasid, sest see vana formaat on minu jaoks ennast ammendanud:
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Minu jaoks tundub ka see varasem formaat jube mäda. Suure mässajana siis lähenen ka teistmoodi. Juba jupp aega mõtlesin ka Itaalia omadele eraldi auhindu jagada (nagu eika) ja mõned eripreemiad siis mis kehtivad üle foorumi.

    Kommentaar


      SMS hääletus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        SMS hääletus.
        pop ja noortepärane

        Kommentaar


          kategooriaid vähemaks, valida nominendid ja siis hääletus.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            kategooriaid vähemaks, valida nominendid ja siis hääletus.
            Pointless. Mulle meeldib küll vaadata, et kellele minu mürgeldamine meeldib, kes peab mind vaimukaks ja kes irooniliseks. Pole vaja siin mingit missivõistlust teha.

            Kommentaar


              no bikiinivoor oleks ju pädev küll. Mmmera peaks juba täisealine olema ja borati-trikoos markofkin on kindlasti vahvam kui mingi koolilaste aasta jobuks sõimamine.

              Loomulikult on huvitav ka praegusi poste auhindadest lugeda, selles suhtes sinuga täiesti nõus.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                borati-trikoos markofkin
                Ära kutsu kurja karja. Noor mees, on sulle siis vaja neid unehäireid ja košmaare?

                Kommentaar


                  Mina olen igatahes vana formaadi poolt


                  E:Pole olnud eriti suur ignoreerimis listi kasutaja, aga viimased leheküljed Chelsea teemas sundisid seda kasutama (mõned on juba veidi pikemat aega seal sees)

                  Kommentaar


                    Vana formaat on ju suht asine. Kui kellegil on äkki ideid täiustamiseks või mõne auhinna välja andmisest loobuda edaspidi siis siin on see koht. Ja milline see uus formatsioon välja peaks nägema? Sms on hea huumor aga reaalselt..
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Kogu auhindade teema algne mõte oli ju aidata uuesti avalikkuse ette parimad postitused, mis kellelegi aasta jooksul silma hakanud. Vähemalt minu jaoks. Mul pole küll vähimatki tahtmist mingi kasutaja poolt või vastu hääletada. Egomaniakkide upitamine ei huvita.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Nominentide idee ei sobi kohe mitte. Sama hästi võiks siis praegused parimad ritta panna ning teha nende vahel kordushääletuse? Aga see muutub siis ju pikaks lohisevaks reeglitega pärsitud ettevõtmiseks. Praegu on jällegi hea vabas vormis kokkuvõtte tegemine, mis minu arvates siia foorumisse ka kõige paremini sobib.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Kusjuures ma uuendasin seda "vana formaati" mõned aastad tagasi, kus kaotasin mõned kategooriad ning lisasin mõned uued. Siis oli näiteks lisaks kõige vaimukamale postitajale olemas ka kategooria kõige naljakam postitaja.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Mulle igatahes meeldib. Alati võib mõne kategooria juurde mõelda või tühjaks jätta kui miski ei sobi.

                            a mul nagu meeles, et Mõnuagendil oli üks päris hea jutuke veel Eesti vutist, mida keegi maininud ei ole, aga krt ei oska otsida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                              Mulle igatahes meeldib. Alati võib mõne kategooria juurde mõelda või tühjaks jätta kui miski ei sobi.

                              a mul nagu meeles, et Mõnuagendil oli üks päris hea jutuke veel Eesti vutist, mida keegi maininud ei ole, aga krt ei oska otsida.
                              http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1431345 see?

                              Kommentaar


                                See naljake paneb Kamsi naljale pika puuga ära. Kamsi nali polnud imo kõige teravam.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X