320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Maris
    vaene poiss, paljust oled ilma jäänud, kui Marist näind põle.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      vaene poiss, paljust oled ilma jäänud, kui Marist näind põle.
      Sinu puhul pole ma päris kindel, kas ma peaksin öeldut võtma irooniaga või puhta tõena
      AILTON

      Kommentaar


        #78
        Tunnen kaasa minagi Mikule, kes pole maitsnud kõiki selle suurepärase universumi vilju.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          Sinu puhul pole ma päris kindel, kas ma peaksin öeldut võtma irooniaga või puhta tõena
          Puhas tõsi. Maris on väga ilus tüdruk.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            TOP 5 jobud: Flora-Natsid ja tatikate armaada, nimesid ei viitsi meelde jätta.
            Oli vaja kirjutada nimesid mitte umbkaudselt midagi. Ehk siis kirjuta aga välja kes need natsid ja tatikate armaada on

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Ma olen kuulnud, et ballack läheb alati teravate olukordade tekkides Lõuna-Eestisse.
              Njaaa...valetab nii, et suu suitseb. Ma olen ka kuulnud, et sa pede oled. Tõestust mul küll pole selle kohta, et pede oled...samas sul pole ka tõestust, et ma Lõuna-Eestis alati olen kui teravaks läheb. Mul on aga tõestus, et ma alati kohal olen olnud kui mingi teravus kusagil olnud on peale erandjuhtumi Sillamäe.

              Kommentaar


                #82
                Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Mmmerka

                Kommentaar


                  #83
                  Tra, ma olen nii rahul! Enam vähem igas postituses nimi on mainitud. Tervitused sellele vennale, kes mind mõlemasse TOP 5'te pani
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #84
                    Aga mina pole üldse rahul!!!
                    Kõige seksikam postitaja? Sinna kas ei kirjutata midagi või siis mmmerka või mõnel kehvema maitsega vennal - diana(no offence). Kõik on siiamaani tore eksju? EI! Kus fakki on minu nimi sealt??? ma olen ikka sitaks seksikas! niiet kontrollige fakti nah!!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #85
                      No ma panin et "see kes end seksikaks peab" seega võid rõõmustada vast?

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Aga mina pole üldse rahul!!!
                        Kõige seksikam postitaja? Sinna kas ei kirjutata midagi või siis mmmerka või mõnel kehvema maitsega vennal - diana(no offence). Kõik on siiamaani tore eksju? EI! Kus fakki on minu nimi sealt??? ma olen ikka sitaks seksikas! niiet kontrollige fakti nah!!
                        Fakk hoff, Rein'ul on küll väga hea maitse...
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Aga mina pole üldse rahul!!!
                          Kõige seksikam postitaja? Sinna kas ei kirjutata midagi või siis mmmerka või mõnel kehvema maitsega vennal - diana(no offence). Kõik on siiamaani tore eksju? EI! Kus fakki on minu nimi sealt??? ma olen ikka sitaks seksikas! niiet kontrollige fakti nah!!
                          Tits or GTFO!
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Tits or GTFO!
                            i got man boobs my nigga!!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              i got man boobs my nigga!!
                              TMI...too much information

                              Kommentaar


                                #90
                                Vello teeb Inglise liigajalgpalli alamfoorumis trolliga sõitva aasta reisisaatja auhinna võitmiseks tublit lõpuspurti. Hinnakem siis seda.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X