320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • marti88
    replied
    Rahu poju.. jõulud on andmise aeg.. anna jalaga

    Vote for marti88 jee
    jee
    jee vot!!
    naa

    Leave a comment:


  • taku*
    replied
    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Kuna auhindade teemas on umbes kolmandik auhindu ja muu ülejäänud sitta, siis palun, preilid Gairid, Takud jne. kirjutage enda ühelauselised kommentaarid auhindade kohta siia. Palun.
    mine vittu, lits.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Nädalaga on tehtud ikka selline kampaania aasta trolli nominatsiooniks, et oi-oi-oi.

    Leave a comment:


  • sziczinche
    replied
    Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
    Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? SixtySix , näib ,et poisile miski muu huvi ei paku kui inimese anatoomia
    Poiss lihtsalt mõtleb, kuidas paremini ellu jääda ja mitte ära nälgida.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Möla auhindade kohta

    Kuna auhindade teemas on umbes kolmandik auhindu ja muu ülejäänud sitta, siis palun, preilid Gairid, Takud jne. kirjutage enda ühelauselised kommentaarid auhindade kohta siia. Palun.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    Aasta ülbik!

    Leave a comment:


  • 2mSööt3mMööda
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Uustulnukaid ei tahagi tunda.
    Aasta ülbik!

    Leave a comment:


  • rohelineKonn
    replied
    Algselt postitas Gairi
    Vastan kõigi uustulnukate nimel.

    Kõigepeal palun vabandust, et me pole olnud teravamad. Samas palun alandlikult Hr Konn, et te prooviksite meid ka mõista. Paljud meist on maalt, noored või koguni naisterahvad. Vaevalt, et Sinagi kohe alguses iga pähkli kõlava prõksatuse saatel katki hammustasid.
    See ei ole muidugi õigustus, me saame väga hästi aru, et meie parim ei ole hetkel lihtsalt piisav. Anume kõigest mõistvat suhtumist ning lisaaega enda parandamiseks.

    Teie jalge ees lömitades,
    Gairi
    aktsepteerin vabanduse

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Nüüd tuleb üks p****saatmine?

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied

    Leave a comment:


  • taku*
    replied
    mõte on aus, aga paraku nussitakse ilmselt see teema janK'i ja teiste kõrsikute poolt ära.....


    aga kui karm modereerimishuviline ja aus inimene võimule susida seal, saaks ehk järgmine jõul kõhutäie naeru.

    Leave a comment:


  • vello99
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Jessas, see võib olla uue sajandi kõige naljakam postitus. Kuidas ma küll selle unustanud olin. Kuigi üks Raivo oma pole samuti paha.
    Täiesti masendav. Kuidas ma seda näinud ei ole, klassikaline konjak ninast klaviatuurile ja sealt ninna-postitus. Siia peaks tegema 1. jaanuaril teema "Naljakaima postituse kandidaadid", mida oleks hea aastalõpus (või millal iganes vaadata).

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    Jessas, see võib olla uue sajandi kõige naljakam postitus. Kuidas ma küll selle unustanud olin. Kuigi üks Raivo oma pole samuti paha.

    Leave a comment:


  • yheksa
    replied
    Algselt postitas pedro
    Mind vihkavad ka siin vähemalt pooled vist(Jürvi, eika, yheksa jne), aga selle pärast ei tasu närvi minna, vaid tuleb asja naljaga võtta Foorum on küll tore koht, aga mitte siiski nii tähtis.
    Oh pedro, ole päris rahulik, mul pole kombeks virtuaalinimesi vihata. Vöi üleüldse kedagi vihata. Milleks närvi minna.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kle kallis florapede kui sul on mingi probleem sis pöördu Jämejala SPA-sse.saa aru et kogu Eesti jalgpall ei keerle vaid sinu fännatava klubi ümber,ning saa aru et mul ei ole flora vastu midagi aga sina oled ikka haige lammas.
    Häid jõule
    veel midagi?

    ma pole öelnud, et eesti jalgpall keerleb ainult Flora ümber...

    söö sitta munnijalg.

    Leave a comment:

Working...
X