320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Liivalaia kohtumaja ja Uus Tatari kandis pole mingit trendikat pubi, kus saaks jalgpalli vaadata?

    Kommentaar


      Siis kui Sport Baltic näitas mõned nädalad tagasi Türgi-Saksamaa mängu siis kuulsin korduvalt ühe mängja kohta nime "karukägistaja". Kes see mängja on?

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Kas Liivalaia kohtumaja ja Uus Tatari kandis pole mingit trendikat pubi, kus saaks jalgpalli vaadata?
        Tommi Grill


        Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
        Siis kui Sport Baltic näitas mõned nädalad tagasi Türgi-Saksamaa mängu siis kuulsin korduvalt ühe mängja kohta nime "karukägistaja". Kes see mängja on?
        Servet Çetin

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          Tommi Grill
          Palju seal õlu maksab ja on muidu ka nitšekas koht?

          Kommentaar


            Õlu oli mingi 25-30 minumeelest ja süüa tahaks seal iga päev. Ruumi on nagu on, ehk vähe ja ma pole ammu käind aga minumeelest oli seal aint 1 telekas.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Palju seal õlu maksab ja on muidu ka nitšekas koht?
              Koht söömiseks on päris hea, aga jalgpalli vaatamiseks ei ole minu meelest parim. Seal on igas ruumi nurgas kaks kolm lauda ja ma üldse ei mäleta ja ei ole just eriti ruumikas
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                tere, seuke värk et õpetaja tahab näha artikkleid ja muid asju kirjandi kirjutamise jaoks, valdkond see "sport,harrastused ja vabaaeg". et äkki kellegil on anda miidagi tarka mis aitaks ???

                Kommentaar


                  Algselt postitas Calva Vaata postitust
                  tere, seuke värk et õpetaja tahab näha artikkleid ja muid asju kirjandi kirjutamise jaoks, valdkond see "sport,harrastused ja vabaaeg". et äkki kellegil on anda miidagi tarka mis aitaks ???
                  enam täpsem olla ei anna.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    enam täpsem olla ei anna.
                    tra, tofoa ära targuta ma hakkasin cli vaatama mul ei olnud aega siin

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Calva Vaata postitust
                      tere, seuke värk et õpetaja tahab näha artikkleid ja muid asju kirjandi kirjutamise jaoks, valdkond see "sport,harrastused ja vabaaeg". et äkki kellegil on anda miidagi tarka mis aitaks ???


                      Horvaatias säästeti tapamajast põgenema pääsenud lehma elu.


                      Wikipedias on küll kirjas, et INIMENE.. aga ma ei hakkaks siin mingit lahterdamist tegema. Kõik oleme ühed loomad tegelikult .

                      Kommentaar


                        Tallinn, Kadaka tee 1 - kuidas sinna kõige mugavamalt saada Tallinnas? Mis troll/buss/tramm?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Tallinn, Kadaka tee 1 - kuidas sinna kõige mugavamalt saada Tallinnas? Mis troll/buss/tramm?
                          Balti jaamast viie peale ja Aiandi peatuses maha, bussijaamast virusse/vabakale sealt ühe peale ja sama peatus. Trolliga siis.

                          Kommentaar


                            Okkei, ole sa tänatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Palju seal õlu maksab ja on muidu ka nitšekas koht?
                              hinda ei tea, süüa saab hästi. ühes nurgas telekas, kui ilusti rääkida saab ka kommentaari, kui rahvast vähem.

                              kui seni pole sa Tommi Grilli jüudnud, siis kus sa üldse olnud oled?

                              a lihtsalt sealkandis ei torka midagi paremat pähe.



                              üks küss ka. et kas keegi seletaks lahti selle 6-punkti mängu mõiste? kuskil kindlasti olnd, aga kuulaks korra veel hea meelega

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                üks küss ka. et kas keegi seletaks lahti selle 6-punkti mängu mõiste? kuskil kindlasti olnd, aga kuulaks korra veel hea meelega
                                Minu arvates on see puhas loogikaviga. Eeldatakse, et üks saab juurde 3 punkti ning teine oleks nagu kaotanud need (kokku 6 punkti) aga tegelikult seda ju pole. Seega pole minagi sellest kunagi aru saanud.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X