320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleneb mida sa oskad. Siin on mingi lihtsaid tööotsi ka: http://www.odesk.com/

    Ma teenin mingi $150-$250 nädalas hetkel sealt.

    Kommentaar


      Algselt postitas 2pac Vaata postitust
      Oli mõttes küll aga minu teadmist mööda nii hinda telefoni teel ei öelda, vms.
      Ega sa lõuga ei saa kui küsid ..
      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        Algselt postitas 2pac Vaata postitust
        Oli mõttes küll aga minu teadmist mööda nii hinda telefoni teel ei öelda, vms.
        Öeldakse küll, helista julgelt


        Kommentaar


          Okei sõbrad. Veebruaris on Ibizale minek aga kurat kuskil infot ei leia palju seal ka kraade on. Ja kas mõni odavlennufirma lendab Tallinnast/Helsingist ka sinna?
          Tänan!

          Kommentaar


            ilm Ibizal
            For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.


            Ibiza Airport - http://en.wikipedia.org/wiki/Ibiza_Airport
            Tallinn/Helsinki-London-Ibiza Easyjetiga oleks vist mõistlik valik.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              Okei sõbrad. Veebruaris on Ibizale minek aga kurat kuskil infot ei leia palju seal ka kraade on. Ja kas mõni odavlennufirma lendab Tallinnast/Helsingist ka sinna?
              Tänan!
              An overview of the Ibizan climate, including tips for each month about weather, events and what clothes to pack.


              ja Ibizale otse küll kuskilt ei lenda - kui siis charter lennud aint. Kui muidu minna siis vist kõige mõistlikum Barca kaudu.

              Kommentaar


                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                Okei sõbrad. Veebruaris on Ibizale minek aga kurat kuskil infot ei leia palju seal ka kraade on. Ja kas mõni odavlennufirma lendab Tallinnast/Helsingist ka sinna?
                Tänan!
                Ei sõida minu teada, läbi Riia ja Barcelona saab Ibizale.Air baltic ja Spanair.Üldiselt soovitan otsida mingi soojamaabüroode kaudu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  Okei sõbrad. Veebruaris on Ibizale minek aga kurat kuskil infot ei leia palju seal ka kraade on. Ja kas mõni odavlennufirma lendab Tallinnast/Helsingist ka sinna?
                  Tänan!
                  Tallinnast Milani ja sealt Ibizale, aga eks see soovitud kuupäevast sõltuv ole, sest lennud ei kipu klappima.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    kas kõikidel lahedatel foorumlastel on nüüd allkirjas andmed enda, oma parema jala, numbri ja klubi kohta w?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas abso Vaata postitust
                      kuidas ajada nädal ajaga kokku 500 krooni, kui mul kindlat töökohta ei ole ja vanuseks oleks 15 aastat ?
                      aja oma ema seelik jalga, nabapluus selga ja mine narva maantee äärde...

                      Kommentaar


                        Mees tuleb koju, tapab naise, läheb kodust autosse, käivitab auto ja siis tapab ennast.Miks?

                        ise sellele vastust ei tea:d aga sooviks teada

                        Kommentaar


                          See on vist kunagi siit foorumist juba läbi käinud ka, ning arutelu selle üle oli küll huvitav

                          Ma pakun, et mees suri kogematta autosse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                            Mees tuleb koju, tapab naise, läheb kodust autosse, käivitab auto ja siis tapab ennast.Miks?

                            ise sellele vastust ei tea:d aga sooviks teada
                            Naine maksis liisingut?

                            Kommentaar


                              Keegi kunagi postitas mingi alateema alla video kusagilt komöödiasarjast, kus Liverpooli fänn rääkis oma kolleegiga kui "meist" ja "teist" ja töökaaslasel flippis selle peale ära ja tõmbas hästi tabava Indiana Jonesi ja natside paralleeli.
                              Linki keegi?

                              Tänud ette.

                              Kommentaar


                                okei rääkige mulle mis asi on Lõuna-Korea kultuuripäevad, ning kuidas nad sinna nii faking palju inimesi meelitasid? Ja kes on "kõmuline pastor" Jaerock Lee?
                                Pilte kah http://www.postimees.ee/?id=334516

                                Kommentaar

                                Working...
                                X