320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tänud. Saatsin käsilased juba järgi.

    Kommentaar


      Miks youtube'i puhul on nii, et osad videod laeb vaatamiseks/kuulamiseks ilusasti ette ära, osasid aga ei suuda nagu üldse laadida. ükskõik milline formaat on, kasvõi 240p. kas see mingi teema, et kuhu serverisse asi satub vms? Enda netiühendus probleem pole, see miski 30M+.

      Kommentaar


        Keegi kunagi küsis (ja ma ei mäleta, kas ka vastuse sai sellele), kes mõtleb neid TV6'e reklaamtekste välja. Ma muidugi arvasin, et eks see Kalev (Kruus) ise ole, kuid tegelikkuses on selle venna nimi hoopis Kristo Kaas.

        Nende toredate tekstide tarvis on isegi üks Facebooki leht tehtud.
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Samsung Galaxy 550 plussid ja miinused ??

          Kommentaar


            Samsung on Samsung ja jääb selleks.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
              Samsung Galaxy 550 plussid ja miinused ??
              Vaata viimast ajakirja digi, seal VIST oli midagi sellest (mingis testis). Oma ajakirja suutsun kuhugi ära kaotada.

              Leidsin üles. Seal iseloomustatakse sead kui paranormaalset diili. Umbe aeglane, ekraanitundlikus pask, ekraanivärvilahendus saast jne. Ühesõnaga halb. Sama raha eest, alla 200 EUR on parim diil LG Optimus one(P500). Kiidetakse.

              Kommentaar


                Aeglane protsessor on miinus.That's for sure.Näppisin mitte väga palju aega tagasi ühte ning see jäi kohe silma.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar




                  Mida erinevad värvid heat mapil tähistavad? Ma ei leia legendi kusagilt...

                  Kommentaar


                    kui kruiisi kupong kehtib kuni 31.märts. kas siis 31.märts on viimane välja sõidu kuupäeva või peab siis tagasi olema juba?
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      http://soccernet.espn.go.com/gamecast?id=304900&cc=5739

                      Mida erinevad värvid heat mapil tähistavad? Ma ei leia legendi kusagilt...
                      The lighter yellow blocks here represent a couple of touches of the ball for the player. The more dark orange they become, the more times the player touched the ball in that sector of the field.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        mina eeldaksin, et see on väljasõidu viimane kuupäev. Kindlam on muidugi teenusepakkujalt otse küsida.

                        Edit: tänud vints

                        Kommentaar


                          Kas keegi teab, kust netist saaks seda sarja, mis kungagi Kalev spordi peal oli "Dream Team" saaks, ise ei leia :S

                          Kommentaar


                            Tehke mulle selgeks, miks mul Youtube' i videotes pilt ei jookse ? Mul on flash playeri kõige uuem versioon ja mingeid blokeeringuid ega midagi pole(kuigi vähemalt iExplorer väidab vastupidist.) Jama on Mozilla, Opera kui ka IE-ga.. Samas ma näen videot, kui see on teisele saidile postitatud, nt soccernetis. Pmst ainult youtubes ei saa vaadata. Ette tänades

                            Kommentaar


                              Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                              Kas keegi teab, kust netist saaks seda sarja, mis kungagi Kalev spordi peal oli "Dream Team" saaks, ise ei leia :S
                              Äkki siin on.

                              Kommentaar


                                Olen ma ainus, kes ei suuda ID-kaardiga Swedbanki siseneda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X