320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Myrgeli tiraad, mis sisaldas muuhulgas šeffi sedastust:"Kui välismaalasel kõlbab meie liigas mängida, siis mille perse pärast ei kõlba mul seda staadionil vaadata?" Kellelgi oli see tiraad ka oma profiili allkirjaks...
    Ma justkui mäletan ka seda postitust, aga ma ennist ei suutnud seda kuskilt välja kaevata. Ehk keegi teine leiab?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar




      Postitust ennast ei viitsi otsida, sest soccerneti otsing on persest ja vihkab mind.

      Kommentaar


        kui vaja, siis - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...st#post1418229
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Aitäh markofkin ja Jasper.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Soov'is ei taha näidata pilte. Seda esimest näitab, kuid teisi hakkad klõpsima siis lihtsalt valge taust ja kõik. Mõtlesin, et adblock, kuid polnud. Osta lehel oli ka selline jama mu meelest. Keegi oskab aidata?

            E: tundub, et viga firefoxis, kuna chrome näitab ilusti.
            Ei ole kellegil mõtteid?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              viska täpne link kus ei näita, saab proovida

              Kommentaar


                Mitte ühelgi kuulutusel ei näita. nt see http://www.soov.ee/tartumaa/Maja_Tar....htm?ca=13&w=1
                Esimest pilti näen, kui vajutan mõnda muud, siis kaob pilt ära ning uut ei tule asemele
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  mul toimib. firefox ja adblockplus

                  Kommentaar


                    Mul ajas Soov nädala-paari eest Chrome'i kokku. Sama tegi ka Liveleak, näiteks. Mingi hetk lahenes asi ise ära, mulle tundus, et peale Java apdeiti...

                    Kommentaar


                      Uuendasin ka kõiki lisasid, kui ei aidanud eriti. Eks peab ilma hakkama saama
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        kallid IT inimesed.

                        kas vindooosa 7 on võimalik kuskilt välja võluda konkreetse klaviatuuri hetkesettingute sümbolite kombod.. ehk noh mis klahvi kombot vajutada, et saaks nt. kätte # või £ või ¤ jne... probla on selles, et <> sümbol asub , ja . samade nuppdue peal ja ma ei saa mingitmoodi neid kätte. tra. on-sceen keybaordi ka koguaeg kasutada ei viitsi.

                        Kommentaar


                          Sul on tõenäoliselt mingi USA klaver aga valitud eesti keel? Või mingi muu nilbe kombo?

                          alt + shift vahetab kiirelt keelt. ja saad need <> kätte sealt kus klaver näitab kui on inglise keel valitud.

                          # või £ või ¤ peaks tulema shift + mingi klahv numbrirealt ka eesti keelega.

                          Kommentaar


                            Kui suur on 1L viski tegelik omahind?

                            Kommentaar


                              Kuna koolis on alatasa vaja teha mingeid presentatsioone, siis oleks selline asi kohutavalt mugav. AGA... tudengi staatus ei luba nagu sellisele mugavusasjakesele sellist summat kulutada. Kas keegi oskab mingeid odavamaid aga sama pointiga alternatiive soovitada ? Olen seda kusagil majandusvõistlusel kasutanud ja reaalselt, väga mugav vidin oli...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Kuna koolis on alatasa vaja teha mingeid presentatsioone, siis oleks selline asi kohutavalt mugav. AGA... tudengi staatus ei luba nagu sellisele mugavusasjakesele sellist summat kulutada. Kas keegi oskab mingeid odavamaid aga sama pointiga alternatiive soovitada ? Olen seda kusagil majandusvõistlusel kasutanud ja reaalselt, väga mugav vidin oli...


                                Pole ise küll antud aparaati peos hoidnud, aga tundub tiba mõistlikuma hinnaga...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X