320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas keegi kes on teemaga paremini kursis või ise kusagil meditsiinivallas töötab, oskaks reaalselt hinnata, kaua see krdi streik veel umbes kestab?

    Mis on umbkaudu tõenäosus, et novembri alguseks on pull läbi?

    Kommentaar


      Arvestades, et varsti saabub riigieelarve tähtaeg (arstid võivad muidugi edasi streikida aga kasu neil sellest pole) siis väga kaua enam kesta ei tohiks. pakuks mingi 70% et saab läbi selle nädalaga.

      Aga kas arstid ja õed saavad streigi ajal palka? Need kes streigivad siis.

      Kommentaar


        PEVKUR vastab:

        Kas meditsiinitöötajad streikimise eest streikimise ajal riigilt palka ka saavad?

        Streigi selle osa eest (näiteks ambulatoorse töö, ehk vastuvõttude eest) ei saa. Kui aga arst teeb samal päeval ka statsionaarses osakonnas tööd (näiteks operatsioon), siis selle eest makstakse tasu.

        Kommentaar


          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
          Plaanis soetada enda läpakale uus akulaadija. Kas ostmisel pean arvestama akulaadija võimsust, voolu ja pinget ka või peaasi et ta on vastav sellele konkreetsele läpaka margile? Olen justkui kuulnud juttu, et kui on liiga väiksed/suured need näitajad, siis võivad läpaka tuksi keerata...
          Mitte kusagilt siiamaani pole leidnud oma andmetega akulaadijat. Kui on, pakutakse 40 eur võrra kallimalt kui teiste tugevustega.

          Nt minu aku peal on kirjas järgmised andmed:
          võimsus: 48 Wh
          pinge: 10,8 V
          vool: 4,4 Ah

          Leidsin päris odava hinnaga aga laadija mille andmed on:
          võimsus: 90W
          pinge: 20V
          vool: 4,5A

          Mõni asjatundja ehk oskab öelda, et kas sobiks pmst selline laadija ka, ilma et mul midagi väga nässu läheks?
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            Kas keegi teab, kust oleks võimalik saada või osta näokaitset jalgpalli väravavahile, ninaluu murru tõttu? Või sümboolse summa eest laenata.

            Kommentaar


              http://www.invaru.ee/ ma uuriks ega neil pole.

              Kommentaar


                küsi piirojalt.

                Kommentaar


                  kas keegi oskaks teha 0:18-0:42 (kümne)tunnise video?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Mõte kindlasti hea, kahjuks pole ise sellise asja vastu huvi tundnud ning ei oska.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Küsimus siis selline, keegi teab mis kuradi kaamerad need kristiine ristmikul on? On need nüüd kiirusekaamerad või nagu mulle üks taksojuht ütles, et need puhtalt taksode jaoks, et väidetavalt pidi kontrollima kas on piraattakso või mitte.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                        Küsimus siis selline, keegi teab mis kuradi kaamerad need kristiine ristmikul on? On need nüüd kiirusekaamerad või nagu mulle üks taksojuht ütles, et need puhtalt taksode jaoks, et väidetavalt pidi kontrollima kas on piraattakso või mitte.
                        Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Aitäh! Huvitav, kas ma olin siis tookord nii purjus või taksojuht ajas mulle lihtsalt paska

                          Kommentaar


                            Nii fesarikunnid. Kuidas teha nii, et need kes pole su sõpsid ei näeks su friends listi? Ja kas seda kategoriseerida annab kuidagi? Et a la töökaaslased on varjatud või midagi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Nii fesarikunnid. Kuidas teha nii, et need kes pole su sõpsid ei näeks su friends listi? Ja kas seda kategoriseerida annab kuidagi? Et a la töökaaslased on varjatud või midagi?
                              Lähed oma sõbralisti peale ning valid seal 'edit'.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Palju ID kaardi tegemine maksab, kui vana on ära kaotatud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X