320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei hakka puusalt tulistama ja küsin kohe ära kas see intsident sai ka kuidagi registreeritud, et juhtunut tõestada?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Ma võtsin veidi süveneda ja no ei leia mitte midagi sellist, millega sa oma äpardust KÜ-le saaksid inkrimineerida. Mis tänavaga konkreetsemalt tegu oli? Kui see tee- ja kraavialune maa just ühistu oma ei ole, peaks ikka kohaliku omavalitsuse volitet asutus tegelema liikluskorraldusvahendite paigaldamisega vajalikesse kohtadesse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
        vajusin autoga ühe korteri ees oleva tänava kõrval olevasse kraavi. See oli lumega kaetud ja polnud tähistatud. Välja tõmbamine läks maksma 50 euri. Kas mul on alust seda korteriühistult välja nõuda, sest neil on ohtlik koht märgistamata või ohutuks tegemata? Kas on mingid paragrahvid millele võiksin viidata, kui neile kaebuse esitan. Neil peaks ju olema kohustus vähemalt lumigi korrektselt ära lükata.
        elx'il on õigus - mehed või naised sinises pead kohale kutsuma, kes olukorra fikseerivad, siis võid aparaadi august välja tõmmata ja hakata rahhi taga ajama. enam pole sul midagi muud teha, kui ühistu inimeste peale karjuda ja füüsilise vägivallaga ähvardada... noh, korralikult ikka lamenti lüüa, et lõpuks kuhugile a la "kaua võib" saatesse jõuad ning kogu raha eest lõbustatud saad.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Pildid on olemas ja arve puksiirteenuselt ka. Tegu on korteriühistu maaga ja kohalikud elanikud on ise juba tükk aega pahased olnud, et seal mingi kraav on. Politsei kutsumise peale jah ei mõelnud. Puksiirteenus oli kallis, sest sõbra auto välja tõmmata ei jõudnud ja mul ei olnud odavamat numbrit käepärast võtta tol hetkel. Pidin läbi ühe teise koha tellima, mis hinnale 10-15 euri otsa lükkas. Toimus öösel, nii et see pani ka hinnale juurde.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
            Pildid on olemas ja arve puksiirteenuselt ka. Tegu on korteriühistu maaga ja kohalikud elanikud on ise juba tükk aega pahased olnud, et seal mingi kraav on. Politsei kutsumise peale jah ei mõelnud. Puksiirteenus oli kallis, sest sõbra auto välja tõmmata ei jõudnud ja mul ei olnud odavamat numbrit käepärast võtta tol hetkel. Pidin läbi ühe teise koha tellima, mis hinnale 10-15 euri otsa lükkas. Toimus öösel, nii et see pani ka hinnale juurde.
            Kui tegu korteriühistu maaga ning ohtlik ala polnud tähistatud ja seda polnud lume tõttu võimalik ka näha, siis julgen arvata, et kohtus saaksid sa võidu. Sama keiss nagu jääpurikate või kaevuluukidega - omanik vastutab. Kindlasti tasuks ka ühistu poole pöördudes ja arvet näidates mainida, et kompensatsiooni mittemaksmisel pöördud kohtu poole sest vastasel korral lähtutakse suure tõenäosusega sellest, et 50 euri pärast nagunii kohtusse ei minda ja seega on lihtsam pikalt saata.

            Kommentaar


              nõukaajast jäänd, Kohtla-Järve rajoon oli, ja Sompas oli kaevandus, orul suur turbatööstus, ahtme inimesed käisid/ käivad kas estonia või viru kaevanduses või järve linnaosa tehastes. viivikonnas ja sirgalas karjäär.
              kõik suured monoasulad, kuidagi peab neid haldama, muidu oleks veel rohkem persses.
              See on mingi nõukaaegne haige moodustis jah. Wabariigi ajal ju vist oli tegu tavaliste külakohtadega, mida peale ilmasõda kõvasti industrialiseerima hakati ja mis mingil perverssel kombel ühte liideti.

              Kommentaar


                kust ma saan eestist hobusemaski ?
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Oskab keegi targem soovitada mõnda asjalikku fotoaparaati? Päris seebikarpi ei soovi ning peegelkaamerat sammuti.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Sony NEX-5

                    Kommentaar


                      Ma mõtlesin, et hind võiks 300.- eurtsi lähedale jääda.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kas keegi oskab öelda, et kas tasub täna maailma lõppu ootama jääda või mitte?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                          Kas keegi oskab öelda, et kas tasub täna maailma lõppu ootama jääda või mitte?
                          Ära ootama jää. Tee kõik enda unistused ära ja hüppa siis kusagilt alla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Ma mõtlesin, et hind võiks 300.- eurtsi lähedale jääda.
                            Tänapäeval pole enam väga vahet millise kompaktkaamera sa ostad. Kõik teevad head pilti ja kõiki võimalusi ei suuda sa nagunii ära kasutada. Mine kuhugi fotopoodi ja uuri mis häid pakkumisi neil selle summa eest on ning osta südamerahuga mõni ära.

                            Kommentaar


                              Kas keegi leiab mulle sellise aparaadi koos filmidega? Ostan ära, kui kaubale saame!

                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar


                                heh kuidagi jube tuttav näeb välja
                                Teoorias mul vist kusagil lapsepõlvekodus on selline asi täitsa olemas. Ja pärast maailmalõppu mul seda enam vaja poleks nagu. Samuti pole mul muidugi mitte midagi teha nende miljonide eurodega mis sa selle eest pakud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X