320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Järgmine rumal küsimus, mida tähendab ksf!
    ksf! - kaasfoorumlane.

    Laen üliõpilaskorporatsioonide iidsetest tavadest, kus vilistlase nime ette kirjutatakse 'vil!' või nt. kaasvõitleja - 'ksv!'
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Seda nimetatakse luupealse valuks. Võib olla nii põletik, kui ka koormusest.
      Minul lööb välja siis, kui pole tükk aega liigutanud ennast. Capsicam aitab
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Aeg aitab. Kunagi ennemuiste raviti kapsalehega ka, päriselt noh.

        Kommentaar


          Pildilt ei saanudki aru, kas ta on sul kohe patella (põlvekedra all) või sääreluu eesmises osas. Ehk siis, taastumise kohapealt omab see päris suurt rolli.
          Kui on luuümbrise põletik, siis tõenäoliselt liigses kõval pinnasel treenimisest (jooksmine, jalgpall saalis-kunstmurul) ja sinna aitavad erinevates faasides teistsugused asjad, et paranemist kiirendada. Võid määrida põletikuvastaste greemide-geelidega (lioton1000,fastum,deep relief jnejne) ja kui ikka trenni tahad teha, võid pärast külmakompressi teha 20min pärast trenni. Enda valik. Aga nagu ikka üks potisoenguga 80-aastane ortopeed ütleks- puhkus aitab. Soovitan sul iga treeningu järel korralik jalalihaseid venitada ja vähendada kõval pinnasel treeninguid.

          Kommentaar


            Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
            Võid määrida põletikuvastaste greemide-geelidega (lioton1000,fastum,deep relief jnejne)
            Mul muidu põlve alt ei valuta, aga oskad ehk öelda (või keegi teine), mis neist vabamüügis olevatest "greem-geelidest" tõhusaim on? Aegajalt ikka midagi vaja määrida.

            Kommentaar


              Mul üks jalg rauda täis ja aegajalt ikka annab tunda ennast valuga ja olen enamus kreemid-geelid vist läbi proovinud. Siiamaani on parim leid olnud Voltaren.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Mul muidu põlve alt ei valuta, aga oskad ehk öelda (või keegi teine), mis neist vabamüügis olevatest "greem-geelidest" tõhusaim on? Aegajalt ikka midagi vaja määrida.
                Mingit teaduslikku põhjendust ma ei ole leidnud, kus põhjendatakse ära ühe parem ravitoime. Aga võid julgelt Fastumit määrida. Ise olen soovitanud Fastumit küll. Kuigi nagu ikka selliste asjadega - ühele sobib hobusekreem jube hästi ja teisele Fastum ja kolmandale vanaema maalt peenrast võetud piibelehevarred. Proovi Fastumiga. Ja alanda mõneks ajaks koormust ka kindlasti. Ega Fastum ise ei päästa üldjuhul päeva. Põletik vaja välja saada, et uuesti saaks samade koormustega treenida. Sõida ratast,uju,suusata,kelguta või naudi kõiki ergomeetreid, mis ei pane keharaskusega liigestele väga suurt koormust. Head uut aastat.

                EDIT: http://www.tarbija24.ee/415434/maist...toimega-salvi/

                Kommentaar


                  Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                  Mingit teaduslikku põhjendust ma ei ole leidnud, kus põhjendatakse ära ühe parem ravitoime. Aga võid julgelt Fastumit määrida. Ise olen soovitanud Fastumit küll. Kuigi nagu ikka selliste asjadega - ühele sobib hobusekreem jube hästi ja teisele Fastum ja kolmandale vanaema maalt peenrast võetud piibelehevarred. Proovi Fastumiga. Ja alanda mõneks ajaks koormust ka kindlasti. Ega Fastum ise ei päästa üldjuhul päeva. Põletik vaja välja saada, et uuesti saaks samade koormustega treenida. Sõida ratast,uju,suusata,kelguta või naudi kõiki ergomeetreid, mis ei pane keharaskusega liigestele väga suurt koormust. Head uut aastat.
                  Fastum Gel on retseptiravim, seda peab arsti käest küsima.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                    Fastum Gel on retseptiravim, seda peab arsti käest küsima.
                    Teate miks see retseptiravim nüüd on?
                    Sest üks neiu päevitas sellega Hispaanias ja läks villi ning kärna
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      tere. kas pirateappi asemele tuli siis mingi uus rakendus, mis võimaldab tõmmata laule ühekaupa. kui torrentiga ka eraldi ei saa, siis ei ole ju juutuubist mõtet mingi 10 kbp/s asja tõmmata mingi jewtubedownloaderi vms abil. Seega palun lahendust, kuidas tõmmata üksikuid laule.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                        tere. kas pirateappi asemele tuli siis mingi uus rakendus, mis võimaldab tõmmata laule ühekaupa. kui torrentiga ka eraldi ei saa, siis ei ole ju juutuubist mõtet mingi 10 kbp/s asja tõmmata mingi jewtubedownloaderi vms abil. Seega palun lahendust, kuidas tõmmata üksikuid laule.
                        soulseek?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                          tere. kas pirateappi asemele tuli siis mingi uus rakendus, mis võimaldab tõmmata laule ühekaupa. kui torrentiga ka eraldi ei saa, siis ei ole ju juutuubist mõtet mingi 10 kbp/s asja tõmmata mingi jewtubedownloaderi vms abil. Seega palun lahendust, kuidas tõmmata üksikuid laule.
                          piraadiäpp töötab. Kirjutasin siis sellest veidi aega tagasi

                          Kommentaar


                            Kuna ei suutnud musahädaabi teemat enam tuvastada, siis peab siia pöörduma. Peaaegu nagu täitsa teemasse küsimus. Lihtsalt huvitab, et ega kellelegi ei ole kuskil vedelemas Def Räädu lugusid Reality ja Domestic Animal?
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              plaadil ikka vedeleb, aga sellest vist vähe abi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                                tere. kas pirateappi asemele tuli siis mingi uus rakendus, mis võimaldab tõmmata laule ühekaupa. kui torrentiga ka eraldi ei saa, siis ei ole ju juutuubist mõtet mingi 10 kbp/s asja tõmmata mingi jewtubedownloaderi vms abil. Seega palun lahendust, kuidas tõmmata üksikuid laule.
                                http://prostopleer.com/ see ka mugav sait laulude jaoks, kvaliteeti saad ise kontrollida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X