320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas arx20 Vaata postitust
    jep, Exploreriga täitsa avab, muid brausereid ei ole.

    ei tea milles kala? windows8 startmenüüst valides chrome avab ilusti, aga desktopilt valides mitte.
    jep, mul ka sama teema.

    Kommentaar


      Kusjuures, Chrome-ga ei õnnestu uue teema tegemine samuti siin foorumis.
      AILTON

      Kommentaar


        Pikemat aega olen mõelnud spordi füsioteraapia õppimisele. Olen kuulnud, et Skandinaavias on see eriti kõrgel tasemel. Kas keegi oskab lähemalt rääkida koolidest, kus seda on võimalik õppida?

        Kommentaar


          Tere buub!

          Eestis on üldse võimalik õppida füsioteraapiat Tartus- tervishoiu kõrgkoolis ja ülikoolis.
          Suunad on seal kohati päris erinevad. Kui nende kohta tahad teada, siis võid ühendust võtta.

          Aga kui su suund on väljamaale minekuks, siis baka jaoks ma vist sind väga aidata ei oska. Küll aga magistrisse oleks asjalik minna mõningatesse kohtadesse.

          Kommentaar


            Kuidas ma saan Järve Keskuse juurest kõige lihtsamini Rocca al Mare juurde?
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas buub Vaata postitust
              Pikemat aega olen mõelnud spordi füsioteraapia õppimisele. Olen kuulnud, et Skandinaavias on see eriti kõrgel tasemel. Kas keegi oskab lähemalt rääkida koolidest, kus seda on võimalik õppida?
              Kirjuta julgesti jalkaliitu ja küsi sealt nõu. Või üldse suvalisse spordialaliitu. Tõenäoliselt saad kõige kiirema ja asjatundlikuma vastuse.

              Kommentaar


                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Kuidas ma saan Järve Keskuse juurest kõige lihtsamini Rocca al Mare juurde?

                Kui tahad ühistrasporti kasutada, siis kaart.tallinn.ee ja seal vali planeerija

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Kirjuta julgesti jalkaliitu ja küsi sealt nõu. Või üldse suvalisse spordialaliitu. Tõenäoliselt saad kõige kiirema ja asjatundlikuma vastuse.
                  Siinkohal ei pruugi head vastust saata. Teades, mis kingades on Eesti spordis füsioteraapia, siis on suur võimalus, et telefoni vastu võttev inimene ei oska selle küsimusega sind kuidagi aidata. Üpris spetsiifiline info. Keegi muidugi ei ütle, et proovida ei või.

                  Küll aga võid võtta hoopis ühendust Eesti Füsioteraapia Üliõpilaste Seltsiga, kes teab välismaal õppimisest ehk rohkem. Kuigi nad otseselt selliste asjadega ei tegele, siis ilusti küsides võid ikkagi endale sobiva vastuse saada. E-mail: info@seltsft.eu

                  Kommentaar


                    Kas see on okei, et praegu on ühe täiesti tavalise magala kortermaja radiaatorid jääkülmad?

                    edit: Selgub, et ühes toas siiski on radiaatorid soojad, ülejäänutes ei. Müstika.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Kui tahad ühistrasporti kasutada, siis kaart.tallinn.ee ja seal vali planeerija
                      peatus.ee
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        kust tartust võiks kauboimütsi osta?

                        Kommentaar


                          lõunakeskuses takko juurest sisse tulla ja paremale pöörata on üks kauplus kus on igasugu nahktagisid ja kaabusid. ma nüüd ei saa aru kas sa soovid seda niisama naljategemiseks või ala igapäevaseks kandmiseks, sest hinnad on seal suhteliselt kallid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aandres Vaata postitust
                            lõunakeskuses takko juurest sisse tulla ja paremale pöörata on üks kauplus kus on igasugu nahktagisid ja kaabusid. ma nüüd ei saa aru kas sa soovid seda niisama naljategemiseks või ala igapäevaseks kandmiseks, sest hinnad on seal suhteliselt kallid.
                            tänud, lähen vaatan üle!

                            Kommentaar


                              kas ma olen ainus, kes kolme eelneva postituse peale krampi pani?
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Kas "Selgeltnägijate tuleproovis" sellel valgel ümbrikul mingi praktiline kasu ka on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X