320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jaa, ma tean, et viie päeva jooksul. Aga siin on viis päeva ju maksimum aeg. Üldiselt tavajärjekorras on 30 päeva, aga kätte saab mingi kahe nädalaga. Et tahtsingi teada, et mis see reaalne praktika näitab, kui keegi on hiljuti kokku puutunud .

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Kui kolmapäeval tahaks Stocki kruiisile minna, aga ID kaarti pole, siis kui esmaspäeva hommikul KMA büroosse minna, kas siis on lootust õigeks ajaks jõuda ?
      Pole küll tallinlane, aga kolme päevaga KMA büroost sadamasse on üsna reaalne jõuda küll. Seega jah.

      Kommentaar


        Mina puutusin kuu aja eest. Täpselt kolm tööpäeva läks nö "tavajärtsus". Nii-et riskantseks läheb sul. Kuivõrd Stockiga tegemist ja riskid väikesed, siis sinu asemel annaksin taotluse sisse ja kui uus kaart ei jõua, läheksin illegaalina.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Jaa, ma tean, et viie päeva jooksul. Aga siin on viis päeva ju maksimum aeg. Üldiselt tavajärjekorras on 30 päeva, aga kätte saab mingi kahe nädalaga. Et tahtsingi teada, et mis see reaalne praktika näitab, kui keegi on hiljuti kokku puutunud .
          Läheb filosoofiliseks kätte Iseenesest on ju kõik võimalik, aga kas just sina selle võimaluse otsa satud, selles on küsimus
          Aga püüame filosoofiast matemaatiliseks minna näiteks. Sa annad sisse paberid esmaspäeval, 5 päeva arvestatakse alates järgmisest päevast ehk teisipäevast. Ja nad peavad sulle veel mingi kirja või teavituse saatma...
          “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Mina puutusin kuu aja eest. Täpselt kolm tööpäeva läks nö "tavajärtsus". Nii-et riskantseks läheb sul. Kuivõrd Stockiga tegemist ja riskid väikesed, siis sinu asemel annaksin taotluse sisse ja kui uus kaart ei jõua, läheksin illegaalina.
            Mulle öeldi, et kõik mollid kontrollitakse üle leti ees, enne kui need pardakaardid vms asjad antakse. Seega natukene keeruline.

            Kuigi no tegelikult küsimus ei puuduta mind, mul ID täitsa kehtiv, aga ühte teist liiget meie seltskonnast.

            Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
            Läheb filosoofiliseks kätte Iseenesest on ju kõik võimalik, aga kas just sina selle võimaluse otsa satud, selles on küsimus
            Aga püüame filosoofiast matemaatiliseks minna näiteks. Sa annad sisse paberid esmaspäeval, 5 päeva arvestatakse alates järgmisest päevast ehk teisipäevast. Ja nad peavad sulle veel mingi kirja või teavituse saatma...
            No filosoofiliseks indeed, st et miks mitte minul (või no sellel inimesel, kellel vaja on )

            Kommentaar


              Ei kontrolli keegi sind kuskil, ainult laeva minnes vaadatakse ehk pilet üle. Isikut tõestavat dokumenti pole keegi kunagi näha tahtnud.(Vähemalt nendel 5-6l korral, kui mina käinud olen)

              Kommentaar


                Duubeldan, mul pole ka laeva peale minnes keegi midagi vaadanud peale pileti ja minu kaasreisijaid pole ka ID-kaardi küsimusega tülitatud. Check-inis on siiani mult dokumenti siiski nõutud...
                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                Kommentaar


                  sportsdirecti radadel taas, kellegil on ette tulnud, et tellimus jagatakse kaheks pakiks ja kogu reisi viimases osas juhtub et rootsist on üks pakk tallinna jõudnud ja teine teele pandud? selles mõttes veider, et kogu reisi tegid kenasti koos ja alles stockis pani üks eest jooksu. lisaks näitab see "jälgimise tulemus" või inglise keelne kiri "way bill" , et 2 pakki lahkus stockist, kuigi samalt dhl jälgimislehe alt poolt võin lugeda et üks on kohal ja teine "piece" lahkus Stockist alles? segane jutt, keeruline kirjeldada, aga ehk sai mõni aru ja oskab vastata.

                  Kommentaar


                    Mis värk sellega on et downloadin ja installin Java ära aga ikka igal pool kus Javat vaja läheb ütleb ikka sama moodi :

                    The version of “Java” on your system does not include the latest security updates and has been blocked. To continue using “Java”, download an updated version from Oracle’s website.

                    Mis ma valesti teen?
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      . Kuivõrd Stockiga tegemist ja riskid väikesed, siis sinu asemel annaksin taotluse sisse ja kui uus kaart ei jõua, läheksin illegaalina.
                      hehhe, noh kui ise ei satu pahandustese ntks kraaplema ja kõvemini maurama ei kuku, mida ikka tuleb ette kruiisil

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        sportsdirecti radadel taas, kellegil on ette tulnud, et tellimus jagatakse kaheks pakiks ja kogu reisi viimases osas juhtub et rootsist on üks pakk tallinna jõudnud ja teine teele pandud? selles mõttes veider, et kogu reisi tegid kenasti koos ja alles stockis pani üks eest jooksu. lisaks näitab see "jälgimise tulemus" või inglise keelne kiri "way bill" , et 2 pakki lahkus stockist, kuigi samalt dhl jälgimislehe alt poolt võin lugeda et üks on kohal ja teine "piece" lahkus Stockist alles? segane jutt, keeruline kirjeldada, aga ehk sai mõni aru ja oskab vastata.
                        Ilmselt ei mahtunud lihtsalt kõik korraga peale ning tuleb järgmise lastiga. Ei tasu eriti pablada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          sportsdirecti radadel taas, kellegil on ette tulnud, et tellimus jagatakse kaheks pakiks ja kogu reisi viimases osas juhtub et rootsist on üks pakk tallinna jõudnud ja teine teele pandud? selles mõttes veider, et kogu reisi tegid kenasti koos ja alles stockis pani üks eest jooksu. lisaks näitab see "jälgimise tulemus" või inglise keelne kiri "way bill" , et 2 pakki lahkus stockist, kuigi samalt dhl jälgimislehe alt poolt võin lugeda et üks on kohal ja teine "piece" lahkus Stockist alles? segane jutt, keeruline kirjeldada, aga ehk sai mõni aru ja oskab vastata.
                          On küll tulnud kahe pakina. Üldiselt ei tasu vast seda esialgu väga tõsiselt võtta: DHLi leht vahel valetab. Mul näiteks ühe paki kohta Hollandist edasi ei näidanudki, kuid kohale jõudis ilusti. Kui üks käes ja teist ei ole, tasub uurida.

                          Kommentaar


                            selge. endal oli ka sama plaan mõttes, et vaatan, ootan mõne päeva ja siis uurin neilt.aga suured tänud, kiire reageerimise eest!

                            Kommentaar


                              Tere. Väikene lahendamata olukord. Rahu, ainult rahu - teemaks pole alkohol. Teema keskpunktis on Samsung S2. Kas hot.ee-s ei peagi aparaat klaviatuuri kirja kirjutamisel kuvama?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Mis värk sellega on et downloadin ja installin Java ära aga ikka igal pool kus Javat vaja läheb ütleb ikka sama moodi :

                                The version of “Java” on your system does not include the latest security updates and has been blocked. To continue using “Java”, download an updated version from Oracle’s website.

                                Mis ma valesti teen?
                                firefoxiga vähemalt on nii, et vasakult ülevalt firefox-addons-java-enable!
                                varupallivarupumpaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X