320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Mulle öeldi, et kõik mollid kontrollitakse üle leti ees, enne kui need pardakaardid vms asjad antakse. Seega natukene keeruline.
    Makseterminal, seal ei kontrollita midagi
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Tere. Väikene lahendamata olukord. Rahu, ainult rahu - teemaks pole alkohol. Teema keskpunktis on Samsung S2. Kas hot.ee-s ei peagi aparaat klaviatuuri kirja kirjutamisel kuvama?
      hot.ee töötab veel? Miks sa seda kasutad?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        töötab. ise väga ei kasuta, rohkem selline antiigi-teema... interneti mõõtühikutes on vast õige öelda, et hot.ee on selline e.m.a-teema - põnev noh. rumala peaga lubasin teist inimest aidata. hetkel tundub, et pean kasutama õigust, mis minul sündides aktiveerus.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Keegi teab kust saaks tirida alla täispikkuses NBA allstar celebrity game'i ja rising stars challenge?

          Kommentaar


            väga lihtne. Mainisin eile sôbrale, et messi lôi oma karjääri 300. värava Barca eest nähes Barca official twitteri säutsu. Sôber hakkas vastu vaidlema, et ta mäletab hästi, et Messi 300. oli eelmine aasta rayo vallencano vastu ja lôpetasime kihlveoga. Ta näitas mulle youtubest videosi a'la Messi 300. goal against rayo vallencano jne ja tunnistasin kahtlevalt, kuid siiski tema kihlveo vôitjaks. Tahakski teada, et täna kôik ametlikud saidid väidavad, et see oli Messi 300. aga küsimus ongi mul selles, et millest ma valesti aru olen saanud ja kus see uba on?!
            http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

            Kommentaar


              Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
              väga lihtne. Mainisin eile sôbrale, et messi lôi oma karjääri 300. värava Barca eest nähes Barca official twitteri säutsu. Sôber hakkas vastu vaidlema, et ta mäletab hästi, et Messi 300. oli eelmine aasta rayo vallencano vastu ja lôpetasime kihlveoga. Ta näitas mulle youtubest videosi a'la Messi 300. goal against rayo vallencano jne ja tunnistasin kahtlevalt, kuid siiski tema kihlveo vôitjaks. Tahakski teada, et täna kôik ametlikud saidid väidavad, et see oli Messi 300. aga küsimus ongi mul selles, et millest ma valesti aru olen saanud ja kus see uba on?!
              Ilmselt oli Rayo vastu tema karjääri 300s värav.(Barca, Barca res+ koondis)

              Kommentaar


                Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
                väga lihtne. Mainisin eile sôbrale, et messi lôi oma karjääri 300. värava Barca eest nähes Barca official twitteri säutsu. Sôber hakkas vastu vaidlema, et ta mäletab hästi, et Messi 300. oli eelmine aasta rayo vallencano vastu ja lôpetasime kihlveoga. Ta näitas mulle youtubest videosi a'la Messi 300. goal against rayo vallencano jne ja tunnistasin kahtlevalt, kuid siiski tema kihlveo vôitjaks. Tahakski teada, et täna kôik ametlikud saidid väidavad, et see oli Messi 300. aga küsimus ongi mul selles, et millest ma valesti aru olen saanud ja kus see uba on?!
                Barca eest 300. ja 301. värav.

                Kommentaar


                  Elion pasandab jälle või ainult mul midagi katki?

                  Kommentaar


                    Mul, Tallinnas, töötab

                    Kommentaar


                      Sama siin. Tallinn ja kõik ok

                      Kommentaar


                        Pean ikkagi vabandama Elioni ees.

                        Samas on imelik, et magama minnes kõik töötab, järgmisel hommikul aga hakka sisse-välja lülitamisi tegema, et pilt telekasse, nett arvutisse saada.

                        Kommentaar


                          16€ Hostel.

                          Kuidas teil selle kohaga kogemusi on? Kui pikalt on tuba vaja ette broneerida selleks, et seal kahest tuba saada (32€)? Kas nende kodulehel olev info, et hommikul on tasuta saun ja bassein vastab tõele?

                          Kas tegu on soodsaima/parima hinna-kvaliteedisuhtega kohaga Tallinnas (kesklinnas)? Kui ei, siis mis oleksid alternatiivid.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Keegi oskab öelda, mis oleks kõige odavam m-interneti pakett koos pulgaga? Allalaadimiskiirus vähemalt 6 mbps

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                              Keegi oskab öelda, mis oleks kõige odavam m-interneti pakett koos pulgaga? Allalaadimiskiirus vähemalt 6 mbps


                              10€ eest 40 päeva piiramatut netti - ehk paned 10 peale ja on kuu aega ja siis iga päev peale seda läheb eur neti eest - kuus alla 8€ teeb see. Pulk vaja eraldi osta muidugi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                16€ Hostel.

                                Kuidas teil selle kohaga kogemusi on? Kui pikalt on tuba vaja ette broneerida selleks, et seal kahest tuba saada (32€)?
                                Ei ole pikalt vaja ette bronnida, piisab, kui eelneval õhtul siin foorumis ütled, et soovid tuba ja hommikuks on bronn olemas!
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X