320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eeldatavalt ei juhtu midagi.
    Kuid kui mõni maksja on jur isik ja seda enda kuludes näitab võib EMTA-l huvi tekkida
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      Tänud kõigile vastuste eest!
      Ei mõelnudki, et olen TOP1 kahtlusalune neil seal vaid lihtsalt mõtlesin asja uurida kuna teades kuidas varjatakse koduseid iluteenuste osutamist, siis minu nö. "äri" on oluliselt suurem ning miks seda ei peaks varjama.

      Parimat!

      Kommentaar


        Kas Kaliningradi läbimiseks on ka vaja viisat? ..tuli uitmõte ja tahaks suvel P515 peal sõita.

        Kommentaar


          Sõltub liikumisvahendist. Kui autoga, siis on vaja transiitviisat. Kui tankiga, siis pole viisat vaja.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            mul tõmbas errorisse, aga minu küsimus:
            Kui ma tahaksin mingi x-alal koolitaja olla, viiksin koolitusi nt kuskil ruumides läbi eks. Siis ma peaksin vist ilmselt firma tegema ju? Ja äriplaani peaksin ma tegema sellepärast, et hinnata näiteks potentsiaalikust, mõtteid, eesmärke ning et ka selle äriplaani abil näiteks oma koolitusel käimalükkamiseks EASist toetust ja nõu saada we?

            Kommentaar


              Algselt postitas zizi Vaata postitust
              mul tõmbas errorisse, aga minu küsimus:
              Kui ma tahaksin mingi x-alal koolitaja olla, viiksin koolitusi nt kuskil ruumides läbi eks. Siis ma peaksin vist ilmselt firma tegema ju? Ja äriplaani peaksin ma tegema sellepärast, et hinnata näiteks potentsiaalikust, mõtteid, eesmärke ning et ka selle äriplaani abil näiteks oma koolitusel käimalükkamiseks EASist toetust ja nõu saada we?
              Võid FIE-na ka koolitusteenust pakkuda.

              Kommentaar


                Keegi oskab soovitada netipoodi, kust saaks tellida jalgpallikohtuniku varustust(peamiselt mõtlen riietust)?

                Kommentaar


                  Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                  Keegi oskab soovitada netipoodi, kust saaks tellida jalgpallikohtuniku varustust(peamiselt mõtlen riietust)?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    ja kus seal kohtunikuriietus on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Kas Kaliningradi läbimiseks on ka vaja viisat? ..tuli uitmõte ja tahaks suvel P515 peal sõita.
                      https://maps.google.com/maps?saddr=T...a=prev&t=m&z=8
                      Jah. Aastaid tagasi oli isegi võimalik Leedu-Vene piiril mingi lühiajaline viisa soetada, a'la käisid Palangal pummeldamas ja soovisid korra Kaliningradi külastada, kuid nüüdseks on see võimalus mu teada ära lõpetatud
                      308

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        ja kus seal kohtunikuriietus on?
                        Valige välja sobivad tooted ja küsige PERSONAALSET pakkumist oma klubile/võistkonnale.

                        Äkki sellest lausest saab välja lugeda?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Tofoa mõtles tegelikult ilmselt seda lehte:

                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                            Tofoa mõtles tegelikult ilmselt seda lehte:

                            http://teamssport.eu/shop/
                            Täpselt nii. Algselt panin lingi teamsport.eu, kuid miskipärast see ei töötanud. Muutsin siis .ee'ks aga see ka ei nähtavasti päris õigesse kohta ei viinud
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Excel.

                              .CSV fail, andmed kõik reas ja loendamatu. Tahaks, et oleks tulpades nagu normaalses Excelis ja, et saaks lugeda.

                              Mida teha?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Excel.

                                .CSV fail, andmed kõik reas ja loendamatu. Tahaks, et oleks tulpades nagu normaalses Excelis ja, et saaks lugeda.

                                Mida teha?
                                Avad Exceli, valid menüü Andmed > Tekstist (või selle inglise keelne vaste)
                                Valid faili
                                Enam-vähem next-next-next-iga lõpuni, vahepeal on vaja ainult andmete eraldaja valida - kas siis koma või semikoolon näiteks.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X