320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kus müüakse tallinnas kilekotte, liimiribaga, mõõdud 24x34 cm?
    Mille sisse saab näiteks t-särke pakkida. Soovitavalt võiksid kilekotid rullis olla.
    näiteks pakendikeskus, mis asub sikupilli kk läheduses
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Oma läpparil oli viimati normaalsel kujul Win Vista (kui veel dual boot oli) aga seda pole juba pikka pikka aega ja ei kavatsegi dual booti enam teha. Virtuaalse masinana on aga Win7 kui peaks mingit eriprogrammi vaja minema mis ainult Winil normaalselt jookseb (ainult Winile on loodud). Win8 olen ka proovinud...aga selle kausta kustutasin kiirelt ära...või tegelt peab vaatama äkki võtab kusagil välisel kettal veel mõttetult ruumi siiani...
      Nendest kolmest on ainuke normaalne W7. Üle ühe tuleb microsoftist hea windows - 98 (ME saast) xp, (Vista saast) 7, (8 saast)

      Kommentaar


        Mina 8-t siiski päris maha ei kannaks, kui kasutuskogemus metroappidega ehk akendeta maailm välja jätta, siis OS-ina mulle ta väga meeldib.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Mürk - Kuuvalgus
          Laulu ei leidnud kuskil, kui pisike intro välja jätta. Kuid kui sõnu vaadata, siis ei tundu ka see olema. Eks ma kuulan raadiot edasi ehk joppab
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Laulu ei leidnud kuskil, kui pisike intro välja jätta. Kuid kui sõnu vaadata, siis ei tundu ka see olema. Eks ma kuulan raadiot edasi ehk joppab
            mis raadiot kuulad? meeslaulja? uus/vana lugu?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Ma arvan, et lugu tuli ring fm'st. Meeslaulja, hääl sarnanes Dagö omale ning stiil oli ka midagi sinnakanti. Loo vanuse kohta ei oska kahjuks midagi öelda, pigem uus kui vana
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Ma arvan, et lugu tuli ring fm'st. Meeslaulja, hääl sarnanes Dagö omale ning stiil oli ka midagi sinnakanti. Loo vanuse kohta ei oska kahjuks midagi öelda, pigem uus kui vana


                inimestele, kes soovivad vähki - http://www.ringfm.ee/index.php
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Jääb üle vaid imestada, et kuidas sa leidsid selle Tänud igaljuhul.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Jääb üle vaid imestada, et kuidas sa leidsid selle Tänud igaljuhul.
                    RING FM Top 10 Nädal 15
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      soovin osta sellist kaamerat?
                      On kellelgi kogemusi selle toote kohta?
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        oskab keegi öelda kust saaks tallinnas lasta teha selliseid inimsuuruses papist pilte vms? kas mõnes reklaamitöökojas?
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Even Vaata postitust
                          oskab keegi öelda kust saaks tallinnas lasta teha selliseid inimsuuruses papist pilte vms? kas mõnes reklaamitöökojas?
                          Vaata www.stereomeedia.ee, helista sealt kellelegi,need suudavad kõik valmis nikerdada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Even Vaata postitust
                            oskab keegi öelda kust saaks tallinnas lasta teha selliseid inimsuuruses papist pilte vms? kas mõnes reklaamitöökojas?
                            www.print24.ee laseb masinaga otse papile vms iganes tahvelmaterjalile sul vaja ja lõikavad välja ka.

                            Kommentaar


                              Mis selle kommipoe nimi on, mis asub Kompoti kõrval? Hellast Hundist üle tee.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Mis selle kommipoe nimi on, mis asub Kompoti kõrval? Hellast Hundist üle tee.
                                Kompvek? või mis kuradi kompvek, seda mõtled v: http://www.anneliviik.ee/est/avaleht/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X