320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kus kohas on Tartus kõige parem bowling?
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kas seal on ka mingi söögikoht, kus saaks teha ka õhtusöögi ja väikese õlle / veini?
    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Just. Mis eesmärk on? Lihtsalt istuda või mõni spetsim veinikoht? Kohe tulevad meelde Vein ja Vine ning Crepp Rüütli tänaval. Kesklinnas neid kohti jagub kus istuda.
    Ehk siis muudame küsimust: Kus kohas on Tartus bowling koos söögikohaga, kus saaks teha õhtusöögi ja väikese õlle/veini.

    Kui sellist kohta pole, siis soovitage analoogset varianti eelnimetatule. Sooviks eelnevalt väikese seltskonnaga (viiekesi) mängida bowlingut ning pärast seda süüa/juua.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Ehk siis muudame küsimust: Kus kohas on Tartus bowling koos söögikohaga, kus saaks teha õhtusöögi ja väikese õlle/veini.

      Kui sellist kohta pole, siis soovitage analoogset varianti eelnimetatule. Sooviks eelnevalt väikese seltskonnaga (viiekesi) mängida bowlingut ning pärast seda süüa/juua.
      Sinu nõudmistele vastab see http://www.tammebowling.ee/

      Kommentaar


        Kas selle pildi sisu vastab tõele? minu andmete järgi mitte.
        FORZA FIORENTINA!

        Kommentaar


          Kas Trummi metsas, seal kus talvel olid suusarajad, kannantab juba jooksmas käia?
          On rajad sulanud ja piisavalt kuivad?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas epicap Vaata postitust
            Kas selle pildi sisu vastab tõele? minu andmete järgi mitte.

            pic
            Esimene on wiki järgi õige, teist kahte ei leia.
            Algselt postitas fitti
            Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kas Trummi metsas, seal kus talvel olid suusarajad, kannantab juba jooksmas käia?
              On rajad sulanud ja piisavalt kuivad?
              Ma ei tea kindlalt öelda, aga ei usu eriti. 2 nädalat tagasi sai seal rahulikult suustada veel.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
                Esimene on wiki järgi õige, teist kahte ei leia.
                seda minagi.
                FORZA FIORENTINA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kas Trummi metsas, seal kus talvel olid suusarajad, kannantab juba jooksmas käia?
                  On rajad sulanud ja piisavalt kuivad?
                  Väidetavalt täitsa tip-top seisukorras. Eile sõitsin maanteerattaga ja mingi metsast maastikurattaga välja kihutava selli käest küsisin, et mis seis on endistel suusaradadel on. Vastas, et vähemalt Nõmme ringi põhirada on kuiv ja vaid rattaga mööda metsarajakesi ringi liikudes mõned porisemad lõigud.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Väidetavalt täitsa tip-top seisukorras. Eile sõitsin maanteerattaga ja mingi metsast maastikurattaga välja kihutava selli käest küsisin, et mis seis on endistel suusaradadel on. Vastas, et vähemalt Nõmme ringi põhirada on kuiv ja vaid rattaga mööda metsarajakesi ringi liikudes mõned porisemad lõigud.
                    Tänks, ahv
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Mis aitaks räige higistamise vastu? Tulen pesust, jahtun maha ja lükkan higipulga peale - isegi ei jookse ega kiirusta ja juba varsti olen täiesti higine, just kaenla alt ja no higipulga lõhnast pole enam haigusi.

                      Suht räige probleem juba see.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Mis aitaks räige higistamise vastu? Tulen pesust, jahtun maha ja lükkan higipulga peale - isegi ei jookse ega kiirusta ja juba varsti olen täiesti higine, just kaenla alt ja no higipulga lõhnast pole enam haigusi.

                        Suht räige probleem juba see.
                        no arsti juurde minek peaks olema esimene käik , hullemal juhul on südameprobleemid
                        .

                        Kommentaar


                          sooviks välja printida foto mõõtmetes 50x75cm.
                          Kus ma saaksin seda Tartus teha?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            sooviks välja printida foto mõõtmetes 50x75cm.
                            Kus ma saaksin seda Tartus teha?
                            Photopoint peaks sellega hakkama saama. Kaubamajas näiteks. Hoobeks saab ka suht kindlasti hakkama.

                            Kommentaar


                              keegi teab kas tallinnas merimetsas on norm jooksurada?
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                keegi teab kas tallinnas merimetsas on norm jooksurada?
                                Jooksurada on sul seal selline nagu sa ise selle kujundad ehk ühesõnaga võid sa metsast leida erinevaid jalgradu, mõningaid hobuseid, šašlõkki grillivaid venelasi, vaimuhaiglat jm. Tegelikult mingi valgustatud terviserada on ka ikka olemas. Asfaldit ei pelga siis soovitaks Stroomi rand - Rocca al Mare piirkonda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X