320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No siin vist loeti värav ära, nurgalöögile küll asi ei läinud..


    ja kas mitte Mellberg kunagi audist väravasse ei visanud palli, mis ka ära loeti?

    Kommentaar


      Evald Tipner on esimene inimene, kes valikmängus säärase tembuga hakkama sai, et tegi palli värava eest välja visates käega liiga suure poogna, et pall käis üle väravajoone. Kohtunikud lugesid selle omavärava ära. Ehk siis jah - kui väravavaht viskab palli käega oma väravasse, siis värav loeb.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas arx20 Vaata postitust
        No siin vist loeti värav ära, nurgalöögile küll asi ei läinud..


        ja kas mitte Mellberg kunagi audist väravasse ei visanud palli, mis ka ära loeti?
        jah, omaväravasse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ma olen tõenäoliselt Oweni kõiki EM ja MM mänge näinud, aga sellist episoodi küll ei mäleta. Siin videos on ka pigem mingid vallandatud pitcherid väravasse pandud.
          Mäletasin valesti. euro 2004 vs portugal oli see mäng mis ma mõtlesin.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            jah, omaväravasse.

            Ilmselt nägi kohtunik, et väravavahi jalg käis pallil õrnalt vastas enne kui see väravasse veeres.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Ilmselt nägi kohtunik, et väravavahi jalg käis pallil õrnalt vastas enne kui see väravasse veeres.
              Nii oli, muidu poleks mängu protokolli sellist sissekannet tehtud: 2:0 Enckelman 77. min. Own-goal

              Kommentaar


                on siin mõni taksojuht? mitte, et ma halva pärast, sest taksojuht on ju ikkagi JUHT, aga küsimus on lihtne. millal te pidu panete?!
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Algselt postitas alehis Vaata postitust
                  on siin mõni taksojuht? mitte, et ma halva pärast, sest taksojuht on ju ikkagi JUHT, aga küsimus on lihtne. millal te pidu panete?!
                  Ega kõik taksojuhid öösel ei tööta.
                  Mul sugulane taksojuht, kes läheb hommikul tööle siis, kui viitsib ja õhtul saabub, kui tüdimus peal ehk takistused pidutsemiseks puuduvad
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas alehis Vaata postitust
                    on siin mõni taksojuht? mitte, et ma halva pärast, sest taksojuht on ju ikkagi JUHT, aga küsimus on lihtne. millal te pidu panete?!
                    (mitte, et ma taksojuht oleks, aga) nädalavahetusel joomine on üleüldse liiga meinstriim.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas alehis Vaata postitust
                      on siin mõni taksojuht? mitte, et ma halva pärast, sest taksojuht on ju ikkagi JUHT, aga küsimus on lihtne. millal te pidu panete?!
                      taksojuhtidel on vaba graafik, ise teavad, millal oma üüri maksavad ehk millal tööd teevad.
                      reedel ja laupäeval tuleb muidugi kõige ägedam kassa, aga see- eest pühapäeval on hea rahulik kõrtsus istuda, amatööre enam ees ei ole.

                      "i dont drink to be merry, i drink cos i want"
                      flogging molly

                      p.s. ma pole ka taksojuht, lihtsalt käin pühapäeviti kõrtsus
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        pühapäeviti hakkab ööklubide baaridaamidel ju jooma.

                        Kommentaar


                          kas ja kui suures osas maksustatakse loto ja telesaadete võidusummasid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                            kas ja kui suures osas maksustatakse loto ja telesaadete võidusummasid?

                            Eesti Loto omad on maksuvabad. Telesaadete võidusummade pealt maksad tulumaksu.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Kas on mingi programm, kus kohast ma näen kuhu mu interneti connectioni bandwith läheb. Mul metsas mingi EMTi pulk ja tundub, et arvuti tahab kogu hingest tirida alla mingeid update jms, mitte jalgpalli varastada...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Leidub Tallinna kesklinnas autokoole normaalse hinna ja sõiduõpetajatega. Ehk siis võiks soovitada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X