320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Algselt postitas Ola


    Äkki keegi oskab aidata...
    Mul juba tükk aega arvutiga selline jama, et kui tahan Windows Media Playeriga midagi kuulata, siis lülitab arvuti end korraks välja...ühesõnaga teeb restardi. Ja kui arvuti on uuesti lahti läinud, siis lööb ette sellise kirja, et \"Windows has recovered from a serious error\". Endal pole õrna aimugi, milles probleem võib olla. Palun aidake!
    Täna just rääkis TV3 seitsmestes uudistes midagi selle WMP kohta. Mingi Euroopa Liidu vms eeskohtu vms määras Microsoftile mingi hullu trahvi ja siis räägiti midagi selle Media Playeri kohta ka, et uuemates Windowsites kaotatakse see ära vms.äkki on asi selles? suht segane tuli, loodan et said aru

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Algselt postitas 17


      Algselt postitas Ola


      Äkki keegi oskab aidata...
      Mul juba tükk aega arvutiga selline jama, et kui tahan Windows Media Playeriga midagi kuulata, siis lülitab arvuti end korraks välja...ühesõnaga teeb restardi. Ja kui arvuti on uuesti lahti läinud, siis lööb ette sellise kirja, et \"Windows has recovered from a serious error\". Endal pole õrna aimugi, milles probleem võib olla. Palun aidake!
      Täna just rääkis TV3 seitsmestes uudistes midagi selle WMP kohta. Mingi Euroopa Liidu vms eeskohtu vms määras Microsoftile mingi hullu trahvi ja siis räägiti midagi selle Media Playeri kohta ka, et uuemates Windowsites kaotatakse see ära vms.äkki on asi selles? suht segane tuli, loodan et said aru
      Kuulsin kah seda täna. Aga minu meelest pole nad veel seda otsust vastu võtnud...
      Mul muidu XP Professional. Kõige uuem just pole...

      Aga äkki on kellelgi veel sarnane probleem? Siis on selge, et see on Windowsi viga.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Algselt postitas Ola


        Äkki keegi oskab aidata...
        Mul juba tükk aega arvutiga selline jama, et kui tahan Windows Media Playeriga midagi kuulata, siis lülitab arvuti end korraks välja...ühesõnaga teeb restardi. Ja kui arvuti on uuesti lahti läinud, siis lööb ette sellise kirja, et \"Windows has recovered from a serious error\". Endal pole õrna aimugi, milles probleem võib olla. Palun aidake!
        Hmz su probleemi selgitus on küll suht segane...

        Aga proovi Media Player maha võtta ja siis uuesti peale panna,,,
        Siit saab kõige uuema versiooni:
        http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/download/default.asp
        Cerveza.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas shepard

          Hmz su probleemi selgitus on küll suht segane...

          Aga proovi Media Player maha võtta ja siis uuesti peale panna,,,
          Siit saab kõige uuema versiooni:
          http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/download/default.asp
          Tänud! Installisin uue versiooni ja enam seda jama pole

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Tervitus!

            On probleem. Päris tüütav probleem. Mul on kodus msn messenger 6.2, algul mõtlesin, et olgu ka Plus! juures, ent peale paari rahulikku päeva hakkas msn tõrkuma. Rahvale ei jõudnud enam mu jutt kohale ning kui jõudiski, siis 5 minutilise hilinemisega ning kogu mu kirjutatud jutt üksteise seljas.
            Panin siis oma teadmised arvutiasjust maksma. Uninstallisin msn-i koos selle Plusiga ning lasin uue 6.2 peale. Nothing...hullemaks läks pigem, kordasin sama tegevust veel 3 korda kuniks viskas üle. Tegutsesin siis ühe geniaalse arvutifriigi ( kes muideks on ka siin foorumis ) nõuannete järgi ning lasin peale msn 4.6...ohjaaa...see ei lasknud mind isegi sisse logida.
            Läksin tagasi 6.2 juurde...väsitav on ausaltöeldes ning samas ei oska enam midagi ette ka võtta !!! On siin ehk asjatundjaid, et milles kamm olla võib ning mida veel proovida võiksin ?

            PS! Probleemid hakkasid ilmnema pärast seda kui arvuti suurpuhastuses käis, XP lasti maha ning 2000 läks peale...on siin mingi seos ?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Windowsi vahetamisega kaasnevad tõesti nõmedad asjad suht tihti. EHk proovid XP uuesti peale saada?
              Kindlasti on leiaks mingi lahenduse, aga ma hetkel tõesti ei viitsi sind aidata .

              edit: proovi muretseda msn7 ja plus on yldse saast
              edit: ma ei mäleta, kuidas plussiga kyll asi käis, aga vaata yle, kas sa oled ikka kõik plusi failid maha installind.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                kommenteeriks veidi eelkõnelejat:

                windowsi vahetamine ei saa taolist probleemi tekitada (windows 2000\'ga toimib msn6.2 väga hästi) - seda juhul, kui tehti \"puhas install\". msn7 on täna veel beta ning sisaldab rohkesti igast kalasid - seega on 6.2 kindlasti parem valik. ja plusil pole ka häda midagi, kui seda õieti kasutada.

                aga ... äkki on küsimus mõnes tarkvaralises firewall programmis? kuigi jah ... vähetõenäoline. pigem käia arvuti üle spybot\'i ja adaware\'ga, probleem kõlab sedamoodi nagu võiks neist abi olla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Ma ei mõelnud nüüd siinkohal seda, et OSi vahetamine MSNi probleeme tekitab, vaid seda, et sellega võib kaasneda igast jamasi. Eriti vanemate arvutitega.

                  aga jah, tõesti nagu ma oma viimase editiga mainisin on viga tõenäoliselt uninstallimises

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Kes meil siin Teet on?
                    2kki keegi vihjab ma siin muuseas tahan teada
                    R.I.P Dimebag Darrell


                    WE ARE BORN TO DIE

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Tahaks Fifa 2005 Soundtracki aga ei viitsi eraldi igat laulu tõmmata. Kas on mõni proge millega saaks need mängu muusikafailid (Windows Media Audio/Video file) mp3\'deks teha?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Oskab keegi head nõu anda, kui kodus on üleval WiFi võrk läbi wireless ruuteri ja ta kukub raibe iga 3minuti tagant ära. Kus on probleem? 802.11b ja 802.11g vahetamine ei aidanud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          austatud foorumisemud. Kas te oskate öelda, mis kell alko müük poodides ära lõppeb, aks 23.00 või on täna kauem või vähem poed müügivalmis?????




                          uust aastast heakest teile.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas sarvik*


                            austatud foorumisemud. Kas te oskate öelda, mis kell alko müük poodides ära lõppeb, aks 23.00 või on täna kauem või vähem poed müügivalmis?????




                            uust aastast heakest teile.

                            tra ma ei saand kah asjale pihta..........aga et siis kokkuv6ttes oli Reinu Pizza see ingel mis krdi sunnik oli kella 2 lahti
                            Ja Fenoxid kah
                            R.I.P Dimebag Darrell


                            WE ARE BORN TO DIE

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              ABI Vajax

                              Kas keegi vaatas viimast Cinemania saadet???
                              Kuuldatavasti ma võitsin mingi \"Polar Expressi\" T-särgi seal, kuid kuna ma ise ei näinud seda saadet ning TV3 pole kirja saatnud, siis vajan kinnitust....

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Algselt postitas Noonik


                                ABI Vajax

                                Kas keegi vaatas viimast Cinemania saadet???
                                Kuuldatavasti ma võitsin mingi \"Polar Expressi\" T-särgi seal, kuid kuna ma ise ei näinud seda saadet ning TV3 pole kirja saatnud, siis vajan kinnitust....
                                Aga helista TV3-e ja küsi sealt järgi. Ma usun, et nad oskavad kindlasti öelda, kes auhinnavõitjad olid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X