320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugu siis järgmine.. Ühel toredal õhtupoolikul asusin end füüsiliselt vormi ajama, lõuatõmbed, kätekõverdused ja kõik muud jutud. Lõpuks jõudis kord kükkide kätte, viskasin poksikoti õlale ja andsin minna.. kükkisin minut-kaks kuni tekkis täiesti kannatamatu peavalu kuklasse, tagus peaaegu, et pildi eest. Mõtlesin, et annan kohe otsad ja lõpetasin. Kolme minuti pärast kadunud, ei saa aru, mis värk on. Proovisin siis kätekõverdustega jätkata. Jõudsin mina, siis kahekümneni ja opsti, selline tunne, et pea tahab lõhkeda. Jätsin asja pooleli, siis selleks korraks ja uurisin internetiavarusi. Tuleb välja, et tegemist on 'Weightlifter's headachega' aga ravi ma ei suutnud sellele mittemingisugust leida. Kas keegi on ise põdenud või teab, kuidas see jama välja ravida!?

    Kommentaar


      Algselt postitas Joks Vaata postitust
      Lugu siis järgmine.. Ühel toredal õhtupoolikul asusin end füüsiliselt vormi ajama, lõuatõmbed, kätekõverdused ja kõik muud jutud. Lõpuks jõudis kord kükkide kätte, viskasin poksikoti õlale ja andsin minna.. kükkisin minut-kaks kuni tekkis täiesti kannatamatu peavalu kuklasse, tagus peaaegu, et pildi eest. Mõtlesin, et annan kohe otsad ja lõpetasin. Kolme minuti pärast kadunud, ei saa aru, mis värk on. Proovisin siis kätekõverdustega jätkata. Jõudsin mina, siis kahekümneni ja opsti, selline tunne, et pea tahab lõhkeda. Jätsin asja pooleli, siis selleks korraks ja uurisin internetiavarusi. Tuleb välja, et tegemist on 'Weightlifter's headachega' aga ravi ma ei suutnud sellele mittemingisugust leida. Kas keegi on ise põdenud või teab, kuidas see jama välja ravida!?
      Kõige pealt soovitan arsti juurde minna, las paneb sulle õige diagnoosi. Sellest diagnoosi järgi , hakkad saama ka ravimeid.

      Kommentaar


        Kas statoilides piima müüakse?

        Kommentaar


          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
          Kas statoilides piima müüakse?
          Kaks nädalat tagasi küll
          308

          Kommentaar


            Algselt postitas Markko Vaata postitust
            Kaks nädalat tagasi küll
            Pliivaba on nestes odavam.

            Kommentaar


              Aga nestes ei müüda pirukaid ja kabanosse.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Aga nestes ei müüda pirukaid ja kabanosse.
                Kabanosse otseselt mitte, aga "Hot dog-i" küll.

                Kommentaar


                  Hei!

                  =(B4x85,910+C4x53,897+D4x51,757+E4x46,845+F4x39,19 0+G4x39,190+H4x34,677+I4x14,707-J4x17,174-K4x20,091-L4x39,190-M4x53,897)x(1/N4)


                  Miks see valem ei tööta?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    asenda x-id tärniga (*)
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                      Suur Boss saab siis 68 t2na. Palju 6nne siis!
                      Mis värk selle SIIS kasutamisega lauses on?
                      MItte ainult antud postituse juures, vaid üldiselt-siin foorumis, vesteldes inimestega jne? Ma ei tea siis , kas seda varem ka siis nii palju lausetesse topiti, aga viimasel on see päris häirivaks muutunud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Kabanosse otseselt mitte, aga "Hot dog-i" küll.
                        R-Kioskiga segamini ei aja?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          R-Kioskiga segamini ei aja?
                          Ajasin küll jah. Neste ja R-kisosk on tavaliselt koos, siis sellepärast jäi nagu kuidagi niimoodi meelde vms. Ise ma Neste-st bensiini ei võta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            asenda x-id tärniga (*)
                            vauvauvau, tähh
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              kes oskab soovitada head rahvusvahelist tööotsimisportaali?
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Tänase ilusa ilma puhul, kas keegi oskaks öelda kus oleks võimalikult soodsalt võimalik rannavõrkpalli mängida? Tallinna piires siis. Hea meelega mängiks, aga no mis sa teed kui võrku ei ole ja googeldamine ka liiga palju vastuseid mulle just ei andnud.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X