320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Appi.
    Kas need LED lambid annavad reaalselt ka valgust või on need lihtsalt ilusad? Et kui tahaks, et oleks toas valge igal pool, mitte ainult taldrikusuurusel ala, kas peaks siis minema klassikalise 100W tänavavalgusti poole, või piisab ka ultramoodsest LED(idega) lambist?
    Olin sama küsimuse ees, proovi mõttes magamistuppa panin väiksed LEDid lakke, no see on ikka masendav, ära sa seda viga tee. Muidugi romantiline on, aga näiteks raamatut võimatu lugeda. Mujale panin 230V-20W halogeenid, need on asjalikud ja ei maksa ka muhvigi, läbi lähevad väga harva ja annavad väga korralikult valgust (pesade vahe 1.20m).

    Kommentaar


      Youtube kogu lemmikute ja muud listid kadunud. Keegi oskab aidata või on kogemusi?

      Appi!
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Logi sisse.

        Kommentaar


          Keegi hea inimene oskaks lihtsalt ja loogiliselt tuua keskkonnapoliitika tsentraliseerimise poolt- ja vastuargumente ning lühidalt, milles positiivne või negatiivne külg seisneb.

          Kommentaar


            Nohuga mandliopile ei lasta ?

            Kommentaar


              Mida leiavad inimesed sushist, et nad on sellest nii sillas? Proovisin nädalavahetusel ära ning oli üsna keskmine. Lihtsalt kala vms, mis on riisi topitud.
              Algselt postitas fitti
              Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

              Kommentaar


                Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
                Mida leiavad inimesed sushist, et nad on sellest nii sillas? Proovisin nädalavahetusel ära ning oli üsna keskmine. Lihtsalt kala vms, mis on riisi topitud.
                +1. Pigem ta isegi ei meeldi mulle
                sigpic

                Kommentaar


                  No kala ongi hea ju.
                  Äkist näiteks võiks kogu aeg süüa, japsid lihtsalt topivad soola asemel muid kastmeid ja värke sinna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
                    Mida leiavad inimesed sushist, et nad on sellest nii sillas?

                    Ekspressis oli mõni aeg tagasi sellest tore ülevaade:

                    Miks on siis sushi äkki nii popp? Seda eriti Tallinnas, kus, oleme ausad, pole just liiga ohtralt eksootilise vungiga toidukohti. On küll üksikud Hiina söögi kohad või kebabiputkad, mille tase on pigem küsitav.
                    “Ju ta on mingis mõttes popkultuuri osa. Trenditoit. Vist natuke üle vindi trendikas,” arutleb Lember.
                    “Tead, just trendivärk on selle asja juures eriti nilbe,” ütleb mu sõber. “Tavaline Jaapani suupiste ju. Aga meil, kui sushi’t ostetakse, siis aetakse tähtsalt väike näpp püsti, et hirmus moodne on seda mugida.”
                    Lemberi tähelepanekul on suurimad sushi-sööjad Eestis ikkagi noored naised.
                    Et siis sushi’t mugivad meil tibid?
                    “Ei, noored trenditeadlikud naised,” ütleb Lember. “Kui lähed tipptunnil sushi-kohta sööma, siis suure tõenäosusega on seal 75-80 protsenti noored naised. Mehed eelistavad vist ikka liha.”
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                      +1. Pigem ta isegi ei meeldi mulle
                      +1. Samas eks sushit ole ka erinevat, mõnda tüüpi mulle isegi istub. Aga viimati kui mind veeti sushit sööma, tellisin hoopis kana.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
                        Mida leiavad inimesed sushist, et nad on sellest nii sillas? Proovisin nädalavahetusel ära ning oli üsna keskmine. Lihtsalt kala vms, mis on riisi topitud.
                        Hea sushi on fantastiline maitseelamus. Isegi keskpärane sushi on parem kui tavaline Tallinna kõrtsus pakutav praad. Kiirrämpsust ma ei räägigi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          maitse asi ma ütleks.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Ja mina arvasin, et olen ainuke kellele suss ei maitse
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Hea sushi on fantastiline maitseelamus. Isegi keskpärane sushi on parem kui tavaline Tallinna kõrtsus pakutav praad. Kiirrämpsust ma ei räägigi.
                              Tõesti on ka väga häid.

                              Parim sushi mis mina olen saanud on mu elukaaslase enda tehtud, sellest söön hea meelega isegi kõhu täis ja Pärnus Nikolai tänava sushi kohvikus sõin kunagi angerjaga sushit mis oli ka väga tore maitseelamus. Aga üldiselt on sushi mu jaoks keskpärane asi ja ainult endale seda ostma/tegema ei hakkaks.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Tõesti on ka väga häid.

                                Parim sushi mis mina olen saanud on mu elukaaslase enda tehtud, sellest söön hea meelega isegi kõhu täis ja Pärnus Nikolai tänava sushi kohvikus sõin kunagi angerjaga sushit mis oli ka väga tore maitseelamus. Aga üldiselt on sushi mu jaoks keskpärane asi ja ainult endale seda ostma/tegema ei hakkaks.
                                Jaapanis ma ei ole käinud, aga kunagi aastaid tagasi kusagil kanaaridel tegi ühe söögikoha jaapanlasest kokk minu silme all sushi valmis. See oli küll jumalik. Paremat pole saanud.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X