320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Peaks olema nii, et kui mängitakse täies pikkuses, on Eesti hümnil kolm ja Soome omal kaks salmi (Maamme on tegelikult 11-salmiline, aga lauldakse esimene ja viimane). Kui aga ühte salmi, siis soomlased kordavad salmi teist poolt. Ei pretendeeri absoluutsele tõele, aga siin foorumis liigub ka Soome taustaga tegelasi, kes võivad kindlasti täpsustada.
    Nii ta on. Tavaliselt lauldakse kaks salmi.
    Oi maamme, Suomi, synnyinmaa,
    soi, sana kultainen!
    Ei laaksoa, ei kukkulaa,
    ei vettä rantaa rakkaampaa,
    kuin kotimaa tää pohjoinen,
    maa kallis isien!
    Sun kukoistukses kuorestaan
    kerrankin puhkeaa,
    viel lempemme saa nousemaan
    sun toivos, riemus loistossaan,
    ja kerran, laulus synnyinmaa
    korkeemman kaiun saa.
    Ja tegelikult lauldi seda juba esimest korda, kui Eesti rahvuslauluna, 1869 Tartu laulupeol. Aga Soomes võeti kasutusele alles 1900 alguspoolel.
    Edit. Soomlased on ka seda protestinud, et näiteks Moskva jäähoki MM turniiril oli ainult üks salm kavas, ja räägiti et kõlas Eesti rahvushümn. Tavaliselt lauldakse kaks salmi.

    Kommentaar


      Kui tükk aega logib SopCasti sisse ja lõpuks otsustab mind teavitada, et Can not access SopCast service, kas see tähendab siis, et selle programmi elupäevad on minu jaoks loetud? :|

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        tsekka mailboxi
        samad sõnad sulle

        Kommentaar


          Mina olen sellisel puhul uninstallinud ja siis uuesti alla laadinud.
          Supplies!

          Kommentaar


            Tehtud, sama jama endiselt.

            Kommentaar


              ou beaf... ma muidu soome keelt suht normullilt jagan.. aga kas kynnispelti on lävepakk või mis ta täpsemalt tähendab minumeelest on lävepakk.. aga tahaksin 100% kindel olla.

              Kommentaar


                Kas pimedad näevad unenägusid?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Soovitage arvuti kõlle hinnaga kuni 2000kr, ise mõtlesin logitech z-2300.
                  Nimelt sõber soovib osta enda arvutile uusi kõlle.

                  Kommentaar


                    kus ma leiaksin koha, kus müüakse kasutatud telekaid
                    hea oleks kui oleks tartus
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      ou beaf... ma muidu soome keelt suht normullilt jagan.. aga kas kynnispelti on lävepakk või mis ta täpsemalt tähendab minumeelest on lävepakk.. aga tahaksin 100% kindel olla.
                      ja, kynnyspelti.

                      Kommentaar


                        Esmalt üks küsimus ulme valdkonnast

                        On üks netikaabel mis jookseb ruuterist (või mis iganes masin see on, Speedtouch nimeks ja tuli koos Elioni digitv-ga) välja arvutisse. Mina aga tahan sellest ühest juhtmest teha kaks, et aeg- ajalt läpakat juhtme taha pista. Ma eeldan, et see teine juhe peaks ka tulema ruuterist eks ole. Sest ei ole ju olemas mingit vahekarpi, millesse üks juhe tuleks sisse ja kaks juhet tuleks välja. Am i wrong or am i wrong?

                        Teine probleem. Mina olen wifi valdkonnas rumal. Õigemini arvuti seadistamises. Ega keegi tea mingit asjakohast FAQ laadset lehte kuidas oma arvutis wifi seadistused jms paika panna?


                        Aidake lolli.
                        Tänan
                        308

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Markko Vaata postitust
                          Teine probleem. Mina olen wifi valdkonnas rumal. Õigemini arvuti seadistamises. Ega keegi tea mingit asjakohast FAQ laadset lehte kuidas oma arvutis wifi seadistused jms paika panna?
                          Selle soovi ma duubeldan

                          Kommentaar


                            http://foorum.hinnavaatlus.ee/ pange probleemid sinna kirja ja abi garanteeritud
                            AILTON

                            Kommentaar


                              No trüki oma ruuteri mudel google'isse ja volia! Ei tohiks raskusi tekitada. Ja Markko küsimuse kohta nii palju, et osta üks samasugune kabla veel ja lükka see switchi ja sealt omakorda läpakasse.

                              Muidugi ruuteri manuaal on esimene asi, mida vaadata tuleks.

                              Kommentaar


                                jah.. ma mõtlesingi kynnyspelti.. ei tea miks kirjutasin kynnispelti...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X