320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hmm. Võiks proovida! (Nagu ütleb filmiklassika).

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Kui sellega ikka jama siis on tõenäoliselt viga tõesti riistvaras, aga vähemalt arvuti hakkas küll peale upgrade'i oluliselt paremini tööle. Rääkimata sellest et 8.1 on ikka kordades kehvem op-süsteem võrreldes 10ga.
      Ma olen win8 ja 8.1-st nagu katkust eemale hoidnud. Win7!
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Ma olen win8 ja 8.1-st nagu katkust eemale hoidnud. Win7!
        Mida mina sulle teinud olen?

        Aga reaalselt format min uus OS oleks parim lahendus praegu. Kui peale seda ikka on aeglane siis järelikult riistvaraline probleem nagu eespool mainitud.
        Ja viiruste osas mainiks seda, et isegi kui sa oled korra leidnud oma avg'ga viiruse siis tõenäosus on et sa sellest niisama lihtsalt ei saa. Ta on selleks ajaks kui sina teda eemaldad juba uude kohta paljunenud mida sinu avg veel ei oska leida, siis tuleb update ja saab selle leitud ja eemaldatud aga jällegist on ta juba uues kohas olemas. See enamus/vist kõigi viirusetõrjetega nii.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Ma olen win8 ja 8.1-st nagu katkust eemale hoidnud. Win7!
          See on muidugi ka õige lähenemine, lihtsalt kui uue läppari soetasin, siis hea hinnaga isendil juhtus 8 peal olema ja ei hakanud vahetama ka. 10t tuleb igatahes kiita, mulle küll meeldib.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            See on muidugi ka õige lähenemine, lihtsalt kui uue läppari soetasin, siis hea hinnaga isendil juhtus 8 peal olema ja ei hakanud vahetama ka. 10t tuleb igatahes kiita, mulle küll meeldib.
            Ma pole veel julgenud win10 peale lasta. Teatud programmid, mida ma kasutan, neil pidavat väikeseid ühilduvusprobleeme olema. Ootan natuke sellega.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Screen Shot 2015-11-17 at 23.05.19.jpgpange nüüd mingi hea photoshopi virrvarr käima
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Oi kuis ihkaks Win7 peale tagasi keerata seda massinat, aga niipalju, kui lugenud olen, on see kohutav kepp ja kummikud. Proovin pigem selle kümnelelülituse ära. Eks siis näe.

                10 pidada olema 7-le lähem/sarnlisem kui 8 - vastab see tõele?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Oi kuis ihkaks Win7 peale tagasi keerata seda massinat, aga niipalju, kui lugenud olen, on see kohutav kepp ja kummikud. Proovin pigem selle kümnelelülituse ära. Eks siis näe.

                  10 pidada olema 7-le lähem/sarnlisem kui 8 - vastab see tõele?
                  üks variant on ka ubuntu 14.04 näiteks.
                  üks vähestest millele saab id-kaardinduse ka mitte-IT-spets peale.
                  ja kasutama harjub ka suht kiiresti, 2-3 päeva pärast juba töötad mõnuga.
                  peaks saama bootiva cd pealt ka enne ära proovida, kui huvi on.
                  enda masinas win8 vahetasin välja ja siiani rahul.

                  only-win-spetsiifiliste asjade jaoks miski virtuaalne win7 v xp (~mida vaja on) või wine.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Tallinnas rätsepaülikonnad? Mingid variandid olen leidnud. Ootan alternatiive ka, mida on keerulisem leida.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Tallinnas rätsepaülikonnad? Mingid variandid olen leidnud. Ootan alternatiive ka, mida on keerulisem leida.
                      Ma pulmaülikonna sain Gowrist. Ma ise võtsin küll valmistoote, mille rätsep mõõtude järgi pisut kohendas, aga saab ka 100% mõõtude järgi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Tallinnas rätsepaülikonnad? Mingid variandid olen leidnud. Ootan alternatiive ka, mida on keerulisem leida.
                        LGFG FASHION HOUSE IS THE UNIQUE WORLD-WIDE BESPOKE SUIT, SHIRT, AND SHOE BRAND, CATERING TIMELESS AND CLASSIC BRITISH TAILORING IN EUROPE, AUSTRALIA, AND NORTH AMERICA.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Tallinnas rätsepaülikonnad? Mingid variandid olen leidnud. Ootan alternatiive ka, mida on keerulisem leida.
                          Kai Saar Moedisain Liivamäe 3-3,Tallinn
                          Endine Tallinna moemaja disainer

                          Kommentaar


                            Kas eestis ka premier league font'iga nime ja numbrit saab trükkida särgile?
                            Ehk kui ma tahan oma Chelsea särgile nr 2 ja IVANOVIC lasta trükkida, kas mul õnnestub see õige font'iga?
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Kas eestis ka premier league font'iga nime ja numbrit saab trükkida särgile?
                              Ehk kui ma tahan oma Chelsea särgile nr 2 ja IVANOVIC lasta trükkida, kas mul õnnestub see õige font'iga?
                              tee kindlaks font ja õiged suurused ja mine Kuup3-e, ei tohiks probleem olla.

                              Kommentaar


                                Hiljuti leidsin selle video sest keegi kuskil pani lingi ja kirjutas, et näe, Õhtuleht ripub radika peal. Miks ma aga kirjutan - tundsin seda tüdrukut kunagi hästi, tean, et ta sai selle eest raha (rääkis, et käib Narvas mingitel castingutel, kus makstakse normaalselt - muidugi kirjeldamata, millised need reaalis on).
                                Millest ma aga aru ei saa - mis selle asja majanduslik loogika on, ehk kes ja mille eest maksis? Raske uskuda, et sellist kodukootud asja müüa saab, ei? Või panid vanad lihtsalt rahad kokku, et peale väsitavat töönädalat oma baabade kõrvalt noort tibi panna ja video oli pigem selleks, et ise peale keppi omakeskis õlle kõrvale vaadata ja nalja visata ning see oli pigem juhus, et see netti sattus ja oma elu hakkas elama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X