320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on endal Moulinexi mahlapress ja olen rahul. See, kas osta tasub või mitte, sõltub rohkem sellest kui suur mahlajooja oled. Niisama kööginurka tolmu koguma osta pole mõtet.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Mul on endal Moulinexi mahlapress ja olen rahul. See, kas osta tasub või mitte, sõltub rohkem sellest kui suur mahlajooja oled. Niisama kööginurka tolmu koguma osta pole mõtet.
      No eeldus on ikka iganädalane kasutus (oletame, et paar kolm-neli korda). Ma seetõttu eeldan, et päris 20-eurosed ei sobi. Oskad linkida enda oma ja kui sageli kasutuses jms?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        mudelite osas nõu anda eriti ei oska, aga omast kogemusest valiks midagi sellist mida oleks võimalikult lihtne pesta.
        tavaline taks on see et mahlategemise+koristamise/pesemise aeg on umbes 5-15 korda pikem kui mahla joomise aeg
        ehk siis sobiks otsapidi ka närviajamise teemasse.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Ega mingit normaalset mehaanilist klaviatuuri alla 100€ pole ilmselt lootust leida? Terve numpad on kohustuslik.

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            No eeldus on ikka iganädalane kasutus (oletame, et paar kolm-neli korda). Ma seetõttu eeldan, et päris 20-eurosed ei sobi. Oskad linkida enda oma ja kui sageli kasutuses jms?
            20 euroga ei saa küll midagi kui just ise mehhaaniliselt käsitsi seda pressida ei soovi. Kasutuse kohta, siis ütleme, et üle päeva ehk 3-4 korda nädalas.

            Viitsimata liiga palju otsida, siis enam-vähem selline see on: https://www.euronics.ee/t/59286/mahl...oulinex/zu5008
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Teatavasti vabariigi presidendile on elu lõpuni teatud hüved; ihukaitsjad, kõva pension ja ma ei tea mis veel. Kuidas on lugu aga presidendi naisega või naistega, kui tal on neid presidendi ameti ajal mitu olnud? Saavad nad eraldi mingeid hüvesid või mitte? Näiteks see lätlanna, kui ta Ilvesega lähiajal abiellub?

              Kommentaar


                https://www.riigiteataja.ee/akt/13153909

                (2) Pärast presidendi ametivolituste lõppemist makstakse presidendi abikaasale käesoleva paragrahvi lõike 1 punktis 3 nimetatud tasu, mille suurus on 20 protsenti presidendi ametipalgast kuni abikaasa surmani.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Teatavasti vabariigi presidendile on elu lõpuni teatud hüved; ihukaitsjad, kõva pension ja ma ei tea mis veel. Kuidas on lugu aga presidendi naisega või naistega, kui tal on neid presidendi ameti ajal mitu olnud? Saavad nad eraldi mingeid hüvesid või mitte? Näiteks see lätlanna, kui ta Ilvesega lähiajal abiellub?
                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  https://www.riigiteataja.ee/akt/13153909

                  (2) Pärast presidendi ametivolituste lõppemist makstakse presidendi abikaasale käesoleva paragrahvi lõike 1 punktis 3 nimetatud tasu, mille suurus on 20 protsenti presidendi ametipalgast kuni abikaasa surmani.
                  numbrite keeles siis jämedalt 7 x 1050 x 20% = 1470€ kuus.
                  kui arvestada kus ta täna töötab (=Head of the National Cyber Security Policy Section and Advisor to the State Secretary of the Ministry of Defence, Republic of Latvia), siis kahtlustan et ta täna teenib mõnevõrra (aga võimalik et ka näiteks paar korda) rohkem

                  selge muidugi ka see et ilves omal ajal tulles europarlamendi palga ja hüvitiste pealt eesti presidendiks tulles, kaotas finantsiliselt ilmselt kordades ja kordades rohkem... aga mõned asjad vast pole rahas mõõdetavad.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Kas ERR on hakanud naftat puurima, või saab klubide MM finaali ülekande tasuta kätte?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Kas ERR on hakanud naftat puurima, või saab klubide MM finaali ülekande tasuta kätte?
                      Võibolla on tegemist avaliku sektori asutuse rõõmuga, et enne aasta lõppu on vaja raha ära kulutada
                      308

                      Kommentaar


                        Lamp, aga oskab keegi öelda kuidas siinset kasutajakontot kustutada? Seadete alt ei leia mitte kuskilt seda võimalust. Mul kasutaja olemas, aga avastasin teise meiliga veel ühe, ehk selle. Aga kustutada vist nagu ei saagi kuskilt või ei leia ma seda kohta..
                        FC Flora & FC Chelsea

                        Kommentaar


                          Kirjuta Mazzile. Kustutab ära või liidab need 2 kontot.

                          Kommentaar


                            +7, vihma sajab.
                            millal eestimaal jaanipäev läbi saab?
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              ...valiks midagi sellist mida oleks võimalikult lihtne pesta.
                              tavaline taks on see et mahlategemise+koristamise/pesemise aeg on umbes 5-15 korda pikem kui mahla joomise aeg
                              ehk siis sobiks otsapidi ka närviajamise teemasse.
                              Just, endal ka vedeleb kapis midagi, kuigi prouale meeldib toimetada sellega, siis see kokkupanemine, pressimine, pärast selle läga koristamine on meeletu ettevõtmine, nii et aastas leiab asi kasutust 1-2 korda.

                              Kommentaar


                                was is das?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X