320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole. Ise pead marinaadi tegema kui head asja tahad.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99
      mähh?
      Mis mähh? Nagu öeldud, need eelmaitsestatud ja poolfabrikaattooted ongi reeglina bullshit. Tahad head asja, tuleb ise vaeva näha. Eeskätt sibula koorimisel ja lõikumisel - kilo liha, kilo sibulat.

      Kommentaar


        Minu katsed on näidanud, et parimad on Rakvere Lihakombinaadi kirsisuitsu marinaadis liha ning rukkikattega liha. Proovi Linnamäe tooteid.See kooreklops on jah eriline rõvedus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Mis mähh? Nagu öeldud, need eelmaitsestatud ja poolfabrikaattooted ongi reeglina bullshit. Tahad head asja, tuleb ise vaeva näha. Eeskätt sibula koorimisel ja lõikumisel - kilo liha, kilo sibulat.
          Just!Turult või talupoest korralik käntsakas liha,soola,pipart,natuke kvaliteetset toiduõli,palju sibulat,hästi natuke äädikat ja tulemus on suurepärane.Mida kauem laagerduda lased,seda parem...ei ole enam ammu ostnud valmis grilltooteid,kui siis eelküpsetatud Rannarootsi ribi,mis ei olegi väga sitt.Viimasel ajal on moodi läinud ka kodusel teel valmistatud grillvorstid,mis sisaldavad tõesti liha ja on maitsvad.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Rumala küsimuse unustasin esitada - kas on üldse mingit sellist sarnast toodet, mis oleks enam-vähemgi maitsev?
            Ma arvan, et seesama mis zelee soovitas, rukkikattega mingi värk, mis tahab 70min ahjus, see väga hea. Kunagi olid ka sama virma poolt mingid sellised käntsakad, millel selline nupp sisse torgatud, mis reageeris, kui 'pidi valmis saama' - need olid ka head, aga pole näinud enam kuskil.

            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Rademar, prillipoed.
            No krt, ei ole. Mingi alternatiivne pleiss kuskil nurga taga on äkki?
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Sa saad muidu kontekstist aru ka ja üldse, et milles teema oli? Või niisama arvad siin?
              Et noh, arvad arvaja arvajast midagi arvamise pärast
              äkki siis valgustad konteksti, ilma on tõesti - wtf?
              seda enam et pole justkui mingi eriline autoriteet keda jälgida.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                pekki küll, see rukkikattega asi (see mingi 1 kilone käntsakas eksole) oli teise valiku all.

                Kommentaar


                  Minu arust see rukkikattega asi on samuti paras saast.Vähemalt sama hull nagu mingi mustikamaitseline grill-liha, mida ta oma lollusest eelmisel nädalal ostsin. Isegi kõige labasem äädikamarinaad on parem.

                  Just!Turult või talupoest korralik käntsakas liha,soola,pipart,natuke kvaliteetset toiduõli,palju sibulat,hästi natuke äädikat ja tulemus on suurepärane
                  Lisaks tuleb liha veel tublisti peopesas muljuda ja sõtkuda, siis on tulemus eriti hõrk.

                  Kommentaar


                    See vast vähe loetum teema, kui EURO2016, seega tulistan siin. Küss piletite kohta: mul on 2 piletit, aga UEFA portaal näitab, et üks on minu nimega ja teine justkui ilma täpsustatud ticket holder'ita. Kas ma võin ükskõik kelle kaasa võtta, või on kodukal kusagil võimalus teisele piletile holder määrata? Kuidas eelnevatel suurvõistlustel see nimekontroll, kui üldse, välja on näinud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      pekki küll
                      literally
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas szandor Vaata postitust
                        See vast vähe loetum teema, kui EURO2016, seega tulistan siin. Küss piletite kohta: mul on 2 piletit, aga UEFA portaal näitab, et üks on minu nimega ja teine justkui ilma täpsustatud ticket holder'ita. Kas ma võin ükskõik kelle kaasa võtta, või on kodukal kusagil võimalus teisele piletile holder määrata? Kuidas eelnevatel suurvõistlustel see nimekontroll, kui üldse, välja on näinud?
                        vist läksid kõigile ostja nimed 4a tagasi. Ja ega keegi sul seda nime ei vaata seal peal. Need siis viimase kahe turniiri kogemused.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          vist läksid kõigile ostja nimed 4a tagasi. Ja ega keegi sul seda nime ei vaata seal peal. Need siis viimase kahe turniiri kogemused.
                          Mine tea. Terrorioht ja shit. Ilmselt on turvameetmed lakke keeratud.

                          Kommentaar


                            nojah. Aga usun et see energia pannakse läbiotsimisele mitte nimede uurimisele piletitel. Lisaks müüakse sitaaauguni pileteid edasi ja keegi ei hakka lambist jätma hunnikut ausaid fänne uksetaha.

                            Kommentaar


                              Kas viasitt või sitanta täna mingit koondise vutti näitab?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kas viasitt või sitanta täna mingit koondise vutti näitab?
                                Ei näita, VsB pealt eurokoss ju ja Setantal pole õiguseid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X