320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Kas vene keeles on olemas sarnast vastet, st sõna, olukorrale, kus eestlane soovib tööd tegevale inimesele: "Jõudu"?
    бог в помощь!

    Zdarova on umbes tervist või jou. Selline patsaanide omavaheline tervitamine.

    Kommentaar


      Kas pankadel/kinnisvaraanalüütikutel on mingi raamistik või prognoositav ajakava kui pika aja jooksul kui mitu % uusarenduse korteritest müüdud peaks olema? Ehk kui on kortermaja x millest on y aja jooksul müüdud z korterit, aga normaalne oleks olnud selle aja jooksul müüa c korterit. Ilmselt käib aja arvestus kvartalites/kuudes mitte nädalates päevades. Mis hetkest alates muutub arendaja murelikuks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Markko Vaata postitust
        Kas vene keeles on olemas sarnast vastet, st sõna, olukorrale, kus eestlane soovib tööd tegevale inimesele: "Jõudu"?
        Trud na polzu. Orbitaaljaama varianti pole kunagi kuulnud
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Trud na polzu. Orbitaaljaama varianti pole kunagi kuulnud
          Aga on sellele või orbitaaljaama variandile ka vastust, ehk siis meite "jõudu tarvis"?

          Mul vene rahvusest töömehed lähipäevil hakkamas ringi siblima ja mõtlesin neid uljalt tervitada. Teaks, siis vähemalt nende vastusest ka, et kas tuleb sõbralik vastus või mingi "pašhol" teema
          308

          Kommentaar


            Aitäh härrastele õudusjuttude eest. Kuna päris tuli takus pole, siis muutsin kuupäeva 22. juunile, et minimaalselt tööpäevi vajadusel kodus passida. Päris jälk sitt ikka, just sain hambaarstihirmust üle
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Aga on sellele või orbitaaljaama variandile ka vastust, ehk siis meite "jõudu tarvis"?

              Mul vene rahvusest töömehed lähipäevil hakkamas ringi siblima ja mõtlesin neid uljalt tervitada. Teaks, siis vähemalt nende vastusest ka, et kas tuleb sõbralik vastus või mingi "pašhol" teema
              Pole juba ei tea kui kaua vene keskkonnas olnud ega oska kommenteeirda enam. Mingi spasibo vms vast öeldakse.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Aitäh härrastele õudusjuttude eest.
                Kuna sa pole veel ühtegi kuulnud, siis ma mõtlesin, et räägiks sulle ühe.

                Mul on kaks alumist eemaldatud. Esimene mullu 13. oktoobril. Teisipäeval läksin Pärnu parima hambaarsti (kirurgi) juurde, lükkas valuvaigistava süsti sisse. Ootas, millal mõjuma hakkab. Hakkas mõjuma. Tõmbas kahe minutiga hamba ühes tükis välja. Midagi ei õmmeldud. Kõik oli lebo ja ilus.

                Läksin koju, veritses, varsti hakkas valutama, jätkuvalt veritses. Helistasin järgmisel päeval arstile ja käisin igaks juhuks suud uuesti talle näitamas. Ütles, et kõik on korras, anna rahu ja aega. Nüüd tuli oodata, pidi ju paari päeva pärast paremaks minema. Ei läinud. Veri jäi küll kinni, aga suu valutas edasi. Lisaks kõigele ei läinud mu suu ka absoluutselt lahti, niiet tuli smuutisid juua. Hingeõhk oli kohutav ja suust tuli mäda. Pühapäeva õhtul otsustasin, et esmaspäeval lähen hambaarsti EMOsse. Tartu Raekoja platsil olevas EMOs ootasin arsti 3 tundi, lõpuks võttis mind mingi tudeng vastu, kes ei osanud minuga midagi teha. Kutsus Tartu kõige kunnima hambaarsti kohale. See katsus mu kaela ja kõri ning ütles: "Saatke ta haiglasse, siin tuleb teha operatsioon". Ma mingi: "WTF, operatsioon?!?!"

                OK. Lähen haiglasse, võetakse vereproov ja saadetakse Maarjamõisa haiglas oleva hambaarsti juurde. Seal selgitatakse, et põletik on sees ja haav tuleb lahti lõigata. Mõtlen: "OK, taj, tehke mind korda." Ja siis selgitatakse, et kui suu kaudu ligi ei saa, siis tuleb kõri lõhki lõigata. Mõtlen nutuselt: "OK, kuidas see võimalik on? Mu suu ju ei käi lahti mitte ühtegi millimeetrit..." Lükatakse kolm valu vaigistavat süsti sisse ja kangutatakse toore jõuga mu suu lahti, 15 minutit puhast piina ja valu, aga lõpuks vist saavad suu kaudu haava puhastatud. Pärast seda, kui nad lõpetasid, jõudis mulle elus esimest korda šokk kohale - värisesin ja hakkasin ohjeldamatult nutma. Ma ei suutnud end kuidagi kontrollida - lihtsalt värisesin ja nutsin.

                Lõpuks sain korralikud valuvaigistid ja suunati edasi apteeki, et ostku ma sealt antibiootikumid ja tulgu ma siis üles tagasi vereproovi tulemusi ootama. OK, lähen ostan vajalikud medikamendid ja naasen arsti juurde. Arst: "Khmm.. su põletikunäitaja on 104, peame su tänaseks haiglasse jätma, sest normaalne põletikunäitaja on 5." Ma mingi: "WTF, haigla?!?!? Mul ju tõmmati vaid hammas välja!?!??!" OK. Jäin esmaspäeva õhtul haiglasse, valu polnud, mäda polnud, aga suu ei käinud lahti. Ostetud antibiotsid olid küll kasutud, kuna haiglas anti mulle tilgutite kaudu hoopis kangemat kraami. Lootsin teisipäeva hommikul koju saada. Hommikul võeti uus proov ja saadeti haava puhastama. Taaskord valulik protsedur, aga enam mitte nii hull. Paraku põletikunäitajad olid endiselt väga kõrged ja jäin ka teiseks ööks haiglasse. Lootsin järgmisel hommikul koju saada. Ei saanud, sama jutt ja kolmas öö haiglas. Lõpuks, kui oli kätte jõudnud neljapäev, siis lubati mind koju, kuid pidin uue antibiotsi ostma ja seda edasi sööma.

                Kuu aega hiljem pärast hamba tõmbamist sain alles suu korralikult lahti teha ja süüa normaalselt.

                Kuna mul pidi algselt olema teise hamba väljatõmbamine novembri alguses, siis pidin selle edasi lükkama, kuna suu ei käinud lahti. Otsustasin samale arstile teise võimaluse anda ja läksin tänavu 6. jaanuaril uuesti tarkusehammast eemaldama. Protsedur ise kestis sel korral kauem, ja ka hammas oli pisut pirakam, kuid kokkuvõttes tundus pärast oppi, et asjad läksid paremini. Ka sel korral ei õmmeldud, kuid omast tarkusest otsustasin varasemalt tühja ostetud antibiotsid ikkagi ära krõbistada. Suu ei läinud 2-3 nädalat korralikult lahti, ja kuigi korra sai ka hirmuga EMOs ära käidud, siis sel korral mind vastu ei võetud ja öeldi, et ära põe - kõik on normis ja korras ja mine puhka kodus jalga.

                Niiet ... mina, kes ma üliharva olen haige (praktiliselt mitte kunagi palavikus), olin sedapuhku tarkusehamba eemaldamise tõttu palavikus ja haige ja nutsin nagu beebi.

                Good luck!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Tagantjärele lugeda on vähemalt minu jaoks päris lõbus ning naerumuiet tekitav jutt
                  Highlights
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  ...
                  Ja siis selgitatakse, et kui suu kaudu ligi ei saa, siis tuleb kõri lõhki lõigata. Mõtlen nutuselt: "OK, kuidas see võimalik on? Mu suu ju ei käi lahti mitte ühtegi millimeetrit..."
                  ...
                  värisesin ja hakkasin ohjeldamatult nutma. Ma ei suutnud end kuidagi kontrollida - lihtsalt värisesin ja nutsin.

                  Kommentaar


                    Kurja.. ma valin ka aega, et alumised välja lasta opereerida. Ülemised tõmbas hambaarst ise nagu naksti ilma mingite probleemideta aga alumised pidavat alati keerulisemad olema, seal pidi vähem ruumi olema ja siis lähevad hambad rohkem viltu vms. Ja soovitatakse neist lahti saada, sest tekib rohkem kohti kuhu hambaharjaga ligi ei saa. Pärast kõike loetut.. noh, tuleb ikka julgus kokku võtta.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Mõtlen nutuselt: "OK, kuidas see võimalik on? Mu suu ju ei käi lahti mitte ühtegi millimeetrit..." Lükatakse kolm valu vaigistavat süsti sisse ja kangutatakse toore jõuga mu suu lahti.
                      Mõtlen, et kas mingisugune lihaseid lõdvestav süst poleks aidanud?

                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Niiet ... mina, kes ma üliharva olen haige (praktiliselt mitte kunagi palavikus), olin sedapuhku tarkusehamba eemaldamise tõttu palavikus ja haige ja nutsin nagu beebi.
                      Good luck!
                      Endal oli eelmise aastal pärast alumise väljatõmbamist mitu tundi järjest vere(seguse olluse) väljasülitamist ning järgmisel päeval ilmse komplikatsioonina kõhugripp, õnneks ülejärgmine päev oli korras, peale selle, et süüa sai paar nädalat vaid vedelaid ja soovitavalt mittetuliseid asju.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Hau, millistes Tallinna hotellides toaga koos mullivann ka on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Hau, millistes Tallinna hotellides toaga koos mullivann ka on?
                          Vaata booking.com'ist
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Hau, millistes Tallinna hotellides toaga koos mullivann ka on?
                            Savoy Boutique'is ja Schlössles.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Mõtlen, et kas mingisugune lihaseid lõdvestav süst poleks aidanud?
                              Ma ei tea, mulle tehti kolm süsti, aga mulle küll ei tundunud, et see valu oluliselt vähendanud oleks. Muidugi siis nad suutsid mu suud pisut enam lahti saada kui ilma valuvaigistiteta.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Väga kõrge kvaliteediga voodipesu müüvad kohad Tallinnas? Kaubamajas peaks olema, aga kuskil veel? Hinnas pole meeletu küsimus, millegi eest, mille sees kolmandik oma päevast veeta ja mis ka ülejäänud päeva kvaliteeti mõjutab, võib vast välja käia ka mitmed sajad.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X