320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ülemiste, Rocca, Lasnamäe Centrum jms.

    Kommentaar


      Kas TV3 kergejõustiku ülekandeid on võimalik veebist vaadata või kas ETVl on õigus näidata parimate ja eestlaste sooritusi õhtuses kokkuvõtvas saates?

      Kommentaar


        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
        Kas TV3 kergejõustiku ülekandeid on võimalik veebist vaadata või kas ETVl on õigus näidata parimate ja eestlaste sooritusi õhtuses kokkuvõtvas saates?
        playplus.ee näitab veebis TV3, selle eest peab muidugi maksma, aga pisut odavam on kui viaplayst vaadata. Kokkuvõtete kohta ei teagi

        Kommentaar


          Viasat Spordil olevat mingid lisa olümpiakanalid.
          Kui mul on Starmani digiTV, kas ma siis ka neid kuidagi saan näha?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
            Viasat Spordil olevat mingid lisa olümpiakanalid.
            Kui mul on Starmani digiTV, kas ma siis ka neid kuidagi saan näha?
            Kahjuks mitte

            Kommentaar


              Soovitage tallinnas auto salongipuhastuseks mingit normaalse hinnaga kohta. Soovin istmed ka ära puhastada. Ühesõnaga täislaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Millisest kaubanduskeskusest leiaksin:
                1. Kellapatarei - CHECK
                2. Kahepoolse teibi - CHECK
                3. Tele 2 esinduse - CHECK
                4. Läpparikoti (stiilse)
                5. Parkimiskella (stiilse)
                Küsimus säilib:

                1. Kus kohast leida/tellida stiilset (nahast/kunstnahast) läpparikotti 15 tollisele isendile?
                2. Kus kohast osta stiilset parkimiskella (ei soovi Rimi/Selveri/R-Kioski reklaamidega plastikkellasid)?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Küsimus säilib:

                  1. Kus kohast leida/tellida stiilset (nahast/kunstnahast) läpparikotti 15 tollisele isendile?
                  2. Kus kohast osta stiilset parkimiskella (ei soovi Rimi/Selveri/R-Kioski reklaamidega plastikkellasid)?





                  stiilne parkimiskell tee ise - võta mingi puu, sae diameetrist ära ja saad selle:



                  p.s. stiilse parkimiskella otsimine tundub üsnagi gei tegevus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                    p.s. stiilse parkimiskella otsimine tundub üsnagi gei tegevus.
                    Tegemist on siiski Tofoaga
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Saan ma õigesti aru, et kapitalrendi ja kasutusrendi vahe on pmst aind see, et kapitalrendi puhul pead liisingulõppedes auto välja ostma jääkväärtusega, kasutusrendi puhul ei ole kohustust jääkväärtusega välja osta,aga on võimalus siiski välja osta?
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Saan ma õigesti aru, et kapitalrendi ja kasutusrendi vahe on pmst aind see, et kapitalrendi puhul pead liisingulõppedes auto välja ostma jääkväärtusega, kasutusrendi puhul ei ole kohustust jääkväärtusega välja osta,aga on võimalus siiski välja osta?
                        Pmst jah
                        Mõlema puhul võib veel jääkväärtuse arvelt liisinguperioodi pikendada (a'la veel lõpus lisaks x kuuks)
                        Kasutuse (tegelt ka kapitali) puhul võid auto ka perioodi lõpuks ise maha müüa

                        Kasutusrendi plussiks minu silmis on suurem jääkväärtus = väiksem kuumakse.
                        Kasutusrendi miinusena aga pangad üritavad sulle läbisõidupiirangut peale suruda

                        Kommentaar


                          Kakumäe sadam.

                          Ekspressis kirjutas sahinates, et arendaja on ehituse kinni pannud? Mis saab juba valmis ehitatud osast? Metsikult on merd täidetud ju, minge vaadake ise.
                          Samas varasemate lehelugude järgi ma ei usu, et see asi sinnapaika jääb. Plaanitud oli kulutada 70m eurot ja nüüd ei saada lubasid kätte? Kaheldav. Kohalikud on ka muidugi naljamehed. Noh, võibolla saaks isegi aru, kui endakoduaeda monstrumit ehitataks, aga kellegi aeda ju midagi ei ehitata. Pildi peal on seal mingi tehas niikuinii.
                          Minu meelest huvitav teema ja imelik on, et infot üldse ei liigu. Kas rahad tulevad kuskilt kahtlastest kohtadest? Artiklites vaid eesti nimesid nimetatud.

                          Oskab keegi selle sadama kohta midagi rääkida? Ise leidsin põhimõtteliselt 3 artiklit, ülejäänud kordavad juba üksteist.
                          Ehituse algus: http://majandus24.postimees.ee/v2/32...-sadama-ehitus
                          Ehitus pandi seisma: http://uudised.err.ee/v/majandus/232...ehitustegevuse (seal artiklis siis pildi peal seda tööstusehitust näha)
                          Uus investor nüüd järsku?? : http://www.kinnisvarauudised.ee/uudi...se-arenguhuppe
                          Ja siis viimases ekspressis, et detailplaneeringu taotlus on tagasi võetud. EE eeldab, et kohalikud elanikud võitsid, ma pigem arvan, et vormistatakse taotlus uuesti (ja paremini?) ette?

                          Ehk siis rumal küsimus on see postitus seetõttu, et ma ei saa aru, miks 70m euro kulutamine tallinnas suurehitiseks niivõrd vähe tähelepanu saab??

                          Kommentaar


                            Tahaks telekat osta, hetkel olen vaadanud 40" telekaid. Kuna üleliia palju ei tahaks maksta siis olen kahe vahel kas võtta smart tv-ga või ilma. Kuidas Teil kogemused, kas omab smart-tv mõtet või pigem nädal kaks on huvitav ja siis enam ei kasuta?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Tahaks telekat osta, hetkel olen vaadanud 40" telekaid. Kuna üleliia palju ei tahaks maksta siis olen kahe vahel kas võtta smart tv-ga või ilma. Kuidas Teil kogemused, kas omab smart-tv mõtet või pigem nädal kaks on huvitav ja siis enam ei kasuta?
                              Kasutan. Soovitan väga, ühendamine arvutiga nt kordades lihtsam. Ja teatud äpid ka väga mugav kasutada (netflix nt)
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                aasta lõpus pidi tulema viaplayle ka äpp smart tv´sse. aga see peab siis olema ka kas Android v iOS vms platvormil. Ise vahest kuulan sealt ka youtubest muusikat. Spotify äppi ka päris hea seal.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X