320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    TRA ANDKE MULLE MÕNI CODEC
    ma lähen hulluks rsk, ise otsisin ühte, ning leidsin, ning nüüd, peale installimist ta ei mängi .avi faile
    tra pidin kõik codecid maha võtma, ning nüüd panen uuesti peale.
    enne kui hakkan panema. palun andke mõni korralik codec, muidu ma lähen hulluks
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Algselt postitas EgoTrip
      TRA ANDKE MULLE MÕNI CODEC
      Ära viisakusega üle pinguta Mulle sobib Morgan codec. Ei ole veel midagi leidnud,mida see ei mängiks.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        lingid kus leiab eesti kaardi oleks teretulnud.Map24.com-i tean aga veel.Võimalikult selline kus oleks igasugu külavahe teed ka peal
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          http://www.maaamet.ee/index.php?menu_id=64&page_id=5&lang_id=1

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            205/55 R16 91H Michelin Pilot Exalto



            kas keegi oskab kosta, kust niisugust rehvi saaks osta? Ilma ette tellimata. Paanika nupp! Kiire...
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Tahan osta meeste kella, metallrihm, selge ümmargune sihverplaat - noh, et numbrid või kriipsukesed iga minuti jaoks. Mõtlesin, et miski 300-400 krooniga saab kätte. Poes hakkas väga meeldima üks 700 eegune Casio kell. Iseenesest raha oleks niipalju, aga ei raatsi kulutada.

              Kuidas nende kelladega on, kas Casio, Tissot vm firma puhul on tõesti kvaliteet odavamatest kelladest oluliselt parem või maksan peamiselt märgi eest?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Ma oleks nagu jubetänulik inimesele, kes leiaks Portugali Sport TV streami mulle kuskilt. Kui kedagi võibolla huvitab, siis striimi vaja selleks, et Eesti võrgukoondise mängu Portugali vastu näha Suured tänud ette juba

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Algselt postitas mosfilm


                  Tahan osta meeste kella, metallrihm, selge ümmargune sihverplaat - noh, et numbrid või kriipsukesed iga minuti jaoks. Mõtlesin, et miski 300-400 krooniga saab kätte. Poes hakkas väga meeldima üks 700 eegune Casio kell. Iseenesest raha oleks niipalju, aga ei raatsi kulutada.

                  Kuidas nende kelladega on, kas Casio, Tissot vm firma puhul on tõesti kvaliteet odavamatest kelladest oluliselt parem või maksan peamiselt märgi eest?

                  Muidugi maksad märgi eest. Sama mis nike adidase jne asjadega on. Puhtsalt brändi juurde hindlus on päris seks. Arvan, et 25 eekust kella pole mõtet osta, aga samas seal kusagil tonn maksta mingi Casio eest on ka suht koht mõttetu, kui ta sulle just ikka räigelt ei meeldi.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Algselt postitas mosfilm
                    Kuidas nende kelladega on, kas Casio, Tissot vm firma puhul on tõesti kvaliteet odavamatest kelladest oluliselt parem või maksan peamiselt märgi eest?
                    Oleneb su väärtushinnangutest.Alati pole põhjust kvaliteedivahet hinnavahega kinni taguda.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Noh, kuidas võtta Q&Q on vist nn odav kvaliteedi firma vms

                      300-400ga vist midagi korralikku ei pruugi leida. Samas võid turult mõne vastupidava leida, aga ära sellega ujuma või sauna mine. Casioga yldjuhul võid .

                      Mina olen küll casioga rahul... üle 1,5k välja käia kella eest mis sul 5a(töötab edasi kah ohvkoors, niikaua on ta mul olnud lihtsalt) korralikult töötab on suht norm hind. On asju millel võiks julgeda raisata. Titaanium kell on iseenesest tegija ja vastupidav ja vatti saand on asi tohutult.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Sellise küsimuse esitas mulle üks tuttav:

                        Tead sa midagi või saad äkki mulle lingi saata sel suvel toimuvast Sheffelt cupisit? Inglismaal. Ma ei suuda seda kuidagi leida, ilmselt pole see vist ka õieti kirjutatud?

                        Alguses arvasin, et äkki on tegu Sheffield Cupiga vms. Turniir on mõeldud loomulikult noortele. Oskab keegi aidata või uurida?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Kas keegi teab, kuidas saada NBA Live 2001 tööle Windows 2000-de peal?
                          Tahaks mängida nagu...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas Silver


                            Sellise küsimuse esitas mulle üks tuttav:

                            Tead sa midagi või saad äkki mulle lingi saata sel suvel toimuvast Sheffelt cupisit? Inglismaal. Ma ei suuda seda kuidagi leida, ilmselt pole see vist ka õieti kirjutatud?

                            Alguses arvasin, et äkki on tegu Sheffield Cupiga vms. Turniir on mõeldud loomulikult noortele. Oskab keegi aidata või uurida?
                            Otsisin ise ka igasuguseid noorteturniire huvi pärast.Ainuke mis Sheffieldiga seoses silma jäi oli see: http://www.sheffieldfa.com/countyCups/Competitions/
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Algselt postitas jyriöö
                              MSN jagab viiruseid
                              Proovi neid siin, ehk aitab

                              http://www.sysop.ee/msn/
                              või
                              http://www.sysop.ee/msn2/
                              Ei avita miskit. Oskab keegi veel midagi välja pakkuda ehk?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                KAS KEEGI TARTUST PÄRIT FOORUMI KYLASTAJATEST ON KIVILINNA GYMNAASIUMIST?!?!?!
                                R.I.P Steffi
                                7.05.05


                                Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                                Kommentaar

                                Working...
                                X