320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kle, isegi mu küsimus polnud nii rumal
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Kle, isegi mu küsimus polnud nii rumal
      .....

      Kommentaar


        Kui ma oleksin rahakas troll ja teeksin MyFitnessi lähedusse söögikoha MyFatness, kas esimesel oleks siis mingit alust minu vastu juriidilisi samme astuda?

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Kui ma oleksin rahakas troll ja teeksin MyFitnessi lähedusse söögikoha MyFatness, kas esimesel oleks siis mingit alust minu vastu juriidilisi samme astuda?
          DUnno, aga sa käituksid nagu emotsionaalselt 15 aastane..

          Kommentaar


            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
            Kui ma oleksin rahakas troll ja teeksin MyFitnessi lähedusse söögikoha MyFatness, kas esimesel oleks siis mingit alust minu vastu juriidilisi samme astuda?
            mis head süüa pakud?

            Kommentaar


              teeksin MyFitnessi lähedusse söögikoha MyFatness


              Registrisse ei kanta ärinime ega mittetulundusühingu või sihtasutuse nime, mis on samasugune või eksitavalt sarnane varem registrisse kantud nimega.

              Ei ole kindlat reeglit, mitme tähe võrra peab üks nimi teisest nimest erinema. Mõnel juhul võib üks täht olla eristamiseks piisav (nt pill ja lill), teisel juhul aga ei aita isegi kolme tähe erinevusest (nt Fotoluks ja Photolux).

              vanasti oli vist 2 tähe erinevuse reegel, aga eeltoodud näite tõttu see alati ei aita


              ja sarnase veebiaadressi regamine on muidugi sootuks lihtsam kui firma asutamine
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                yourFatness on ok siis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  DUnno, aga sa käituksid nagu emotsionaalselt 15 aastane..
                  Siis oleks pigem günekoloogiakliinik.

                  Kommentaar


                    Üks loll suudab...



                    Sama ex-minister ei saanud hiljem aru, kuidas maksud töötavad. Isik on töötanud ka maksuametis...



                    Nagu Genka ütles Twitteris: "Kert Kingo on nagu lollide inimeste märter: annab lootust neile, et absoluutse võhikluse, basic teadmisteta ja null ettekujutuseta, mida sa suust välja ajad, võib sust saada EV minister."
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Üks loll suudab...



                      Sama ex-minister ei saanud hiljem aru, kuidas maksud töötavad. Isik on töötanud ka maksuametis...



                      Nagu Genka ütles Twitteris: "Kert Kingo on nagu lollide inimeste märter: annab lootust neile, et absoluutse võhikluse, basic teadmisteta ja null ettekujutuseta, mida sa suust välja ajad, võib sust saada EV minister."
                      Kunagi ütles üks feministina tuttav inimene omavahelises vestluses, et tema arvates tegi Kert Kingo ära naiste heaks rohkem, kui iga teine minister. Ehk ta justkui lõhkus ära selle klaaslae, et ainult ebakompetentsed mehed saavad hea koha tutvuste kaudu. Nüüd on siis ka naistel selline näide olemas.

                      Kommentaar


                        Minister pole nüüd teab, mis eriline näitaja - rohkem nagu projektimajandus. Pigem tekib küsimus, et kes talle diplomeid ja mille alusel andnud? Ning... nuh jah, EMTA on nii ehk naa mu arm olnud.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kunagi ütles üks feministina tuttav inimene omavahelises vestluses, et tema arvates tegi Kert Kingo ära naiste heaks rohkem, kui iga teine minister. Ehk ta justkui lõhkus ära selle klaaslae, et ainult ebakompetentsed mehed saavad hea koha tutvuste kaudu. Nüüd on siis ka naistel selline näide olemas.
                          Samas ei saa välistada, et ta sai kohale seetõttu, et tal on kellegi meelest ilusad jalad ja kena büst!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kunagi ütles üks feministina tuttav inimene omavahelises vestluses, et tema arvates tegi Kert Kingo ära naiste heaks rohkem, kui iga teine minister. Ehk ta justkui lõhkus ära selle klaaslae, et ainult ebakompetentsed mehed saavad hea koha tutvuste kaudu. Nüüd on siis ka naistel selline näide olemas.
                            Ma pole kindel, et sellest "laest" suurt miskit enam järgi oli peale seda kui Urve Palo sellest läbi põrutas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Ma pole kindel, et sellest "laest" suurt miskit enam järgi oli peale seda kui Urve Palo sellest läbi põrutas.
                              No feministist sots ei saa seda ju tunnistada... Aga Palo klaaslagi oli ikka veidi vähem madal (?).

                              Kommentaar


                                Mailma kõige lühem anekdoot: Kert Kingo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X