320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taaskasutatud plastist ikka lubatakse.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Mis autodel on tavaliselt kõige mugavamad juhiistmed? Plaan omale sim-rig ehitada ning kestvussõitudeks võiks mõni mugavam asi tagumiku all olla.
      saab 9000 aero esiistmeid kiidavad need, kes nendega pikki otsi sõitnud on.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Xbox One ja Live Gold - kas selline asi on Eestis võimalik? Lugesin põgusalt netist, aga kuna olen sel alal võhik, siis väga pikalt ei viitsinud uurida. Tundub, et kinkekaarte saab trikitades aktiveerida, aga mul kinkekaarte ei ole, laps tahab kuumaksega Live Gold teenust. Regamisel küsitakse aadressi ja mul paraku ei ole USAs või UKs residentsi. On see Live Gold üldse tõmblemist väärt? :P
        Ma nüüd pead ei anna. Mul on ka kodus Xbox, pole kordagi tellinud endale võimalust netis mängimiseks. Küll aga kasutaja regamisel küsis ka mu käest täpset asukohta ja valikus oli ka kas UK või USA ja toona panin pohuilt ja läks läbi. Äkki läheb ka nüüd?

        Muidu paras jebimine on nende konsoolidega.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Jah, regiooni saab vahetada. Aga kuidas see aitab mind Live Gold'ile lähemale?
          Ma ei tea, kas Eestile üldse saab?

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Tänan, see sobib lapsele viskamiseks küll! Ega mul polnudki vaja
            mul lapsel mitu aastat asukoht ming Portsmouthi autopesula :d

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Xbox One ja Live Gold - kas selline asi on Eestis võimalik? Lugesin põgusalt netist, aga kuna olen sel alal võhik, siis väga pikalt ei viitsinud uurida. Tundub, et kinkekaarte saab trikitades aktiveerida, aga mul kinkekaarte ei ole, laps tahab kuumaksega Live Gold teenust. Regamisel küsitakse aadressi ja mul paraku ei ole USAs või UKs residentsi. On see Live Gold üldse tõmblemist väärt? :P
              On võimalik. Kuidas? Siin selgitatakse: https://punktid.ee/blog/xbox-live-gold-teenus-eestis/

              Ja veel sel teemal: https://punktid.ee/blog/kuidas-paran...boxi-regiooni/
              Xbox võib küll olla välja tulnud väga heade mängukonsoolidega, aga nende sageli muutuvad regiooninõuded on Eesti kasutajatele alati parajalt peavalu valmistanud, kuna ühtegi Balti riiki siiani ametlikult regioonina ei toetata. See tähendab, et Xbox Live Gold, Game Pass ja Game Pass Ultimate teenuste ning mõnede mängude kasutamiseks peavad kohalikud kasutajad oma konto registreerima mõnda teise

              https://www.youtube.com/watch?v=_MsPHbGNauk&ab_channel=PunktidEesti Mängumaailma kõige keerukamate regiooninõuetega Xbox on taaskord oma süsteemis muudatusi tegemas, mis tähendab kohalikele klientidele uusi takistusi Xbox Live Gold teenuse kasutamisel. Kui varasemalt oli aktiveerimise nõudeks see, et Xboxi ja Microsofti konto oleksid mõlemad registreeritud mõnda Live Goldi toetatud regiooni, siis nüüd lisatakse kompotti ka IP-aadressi nõue. See aga
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Tundub nagu liiga palju jebimist. Tänud kaasamõtlejaile.
                Ma ka lõpuks regasin end kuskile UK-sse, aga Goldi Live't ikka lõpuks vist ostsin kinkekaartidega 3 ja 6 kuu kaupa, mingi värk oli, et tavaline kaart ei läinud läbi. Et paras jebimine.
                Aga selle eest tegin läbi Xboxi Netflixi ja pani automaatselt UK oma, mis tähendas Eesti versioonist suuremat valikut.

                Kommentaar


                  Kas mingi vanuseni on lastel rattakiiver kohustuslik? Kas see laieneb ka tõuksidele? Kui vastus on jah, siis miks lapsevanemad neid mingitele viiestele pähe ei suru?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Kas mingi vanuseni on lastel rattakiiver kohustuslik? Kas see laieneb ka tõuksidele? Kui vastus on jah, siis miks lapsevanemad neid mingitele viiestele pähe ei suru?
                    Kohustuslik kuni 16a. Miks lapsed ei kanna? Ilmselt seetõttu, et vanemad on nendega nädalaid koos viibinud ning vanematel on kõrini saanud ning loodavad lapsed haiglasse puhkama saata.

                    Kommentaar


                      kuidas vibulaskurid trenni teevad?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        kuidas vibulaskurid trenni teevad?
                        Olen lasketiirus harrastajaid näinud aga Eestis ka mitmed spetsiaalsed viburajad olemas.
                        Äkki leiad Eesti Vibuliidu lehelt miskit.

                        Või sa mõtlesid, et kuidas ja kus nad eriolukorras seda teevad?
                        Või soovid Lisell Jäätmaad stalkida?

                        Kommentaar


                          Niisama mõtlesin, et millega tema praegu tegeleda võib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Vibutajad
                            Meil on üldse väga... tore koondis. Ärge laske end kohe ehmatada "Õhtu" saatest jm.

                            Kommentaar


                              Päris huvitav. Millegipärast ma arvasin, et nool on ikka näppude vahel mitte peal.

                              Kommentaar


                                Erki oma pead silmas või?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X