320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
    jne.

    Proportsionaalne, õiglane? Naljakas? Kuidas sellele reageerima peaks? Päriselt huvitab, pole viimased 17 aastat bully'mist kogenud. kaala reaktsioonist võib aru saada, ülejäänute puhul mitte niiväga. Jääb mulje, et algne kontekst on täiesti ära unustatud või pea peale pööratud. Et keda või mida te nüüd õieti kaitsete/mille eest seisate siin? Tahaks foorumile veel mingi võimaluse anda (pea 20 aastat jõlgutud siin), enne selle kanalisatsioonipütiks tunnistamist.
    Lõõbitakse niisama.

    Kommentaar


      tee uus kasutaja.
      transad vahetavad ka nimesid, sest raske on

      Kommentaar


        seda me siia otsima tulimegi, nagu 4X4 Rait alati ütleb

        Kommentaar


          Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
          jne.

          Proportsionaalne, õiglane? Naljakas? Kuidas sellele reageerima peaks? Päriselt huvitab, pole viimased 17 aastat bully'mist kogenud. kaala reaktsioonist võib aru saada, ülejäänute puhul mitte niiväga. Jääb mulje, et algne kontekst on täiesti ära unustatud või pea peale pööratud. Et keda või mida te nüüd õieti kaitsete/mille eest seisate siin? Tahaks foorumile veel mingi võimaluse anda (pea 20 aastat jõlgutud siin), enne selle kanalisatsioonipütiks tunnistamist.
          Ma teiste kohta ei oska öelda, aga omalt poolt ei olnud plaanis solvata/kiusata või "bullyda". Kui mu sõnad tundusid sellistena, siis vabandused ette ja taha.

          Kommentaar


            Kuidagi seksita siis nüüd ei saa, või?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Ma teiste kohta ei oska öelda, aga omalt poolt ei olnud plaanis solvata/kiusata või "bullyda". Kui mu sõnad tundusid sellistena, siis vabandused ette ja taha.
              Okei, aitäh.

              Kommentaar


                Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                jne.

                Proportsionaalne, õiglane? Naljakas? Kuidas sellele reageerima peaks? Päriselt huvitab, pole viimased 17 aastat bully'mist kogenud. kaala reaktsioonist võib aru saada, ülejäänute puhul mitte niiväga. Jääb mulje, et algne kontekst on täiesti ära unustatud või pea peale pööratud. Et keda või mida te nüüd õieti kaitsete/mille eest seisate siin? Tahaks foorumile veel mingi võimaluse anda (pea 20 aastat jõlgutud siin), enne selle kanalisatsioonipütiks tunnistamist.
                Ma loodan, et keegi sind siin tõsiselt ei tahtnud kiusata - aga selline "it's just banter lads" on jalgpalli foorumis täiesti kohane. Ma eeldan, et sa pole väga palju suuri rahvusvahelisi jalgpalli foorumeid kasutanud ?

                Kommentaar


                  Tahtmata bullyngut kaitsta, siis Iceman siiamaani poolitab pelmeene (kuigi seda nalja on õnneks viimasel ajal vähem näha).
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Ma loodan, et keegi sind siin tõsiselt ei tahtnud kiusata - aga selline "it's just banter lads" on jalgpalli foorumis täiesti kohane. Ma eeldan, et sa pole väga palju suuri rahvusvahelisi jalgpalli foorumeid kasutanud ?
                    Tunnistan, et bantz kui kvaliteethuumorivorm on minust kaarega mööda läinud. Kujutan ette, et selle toimimise eelduseks on mingi lähedus/kamraadlus, mida foorumis on väga keeruline tajuda – pigem kukub õelusena välja. Ilmselt peitub kuskil siin ka kogu selle algse konflikti juur. Aga tänan selgitamast.

                    Kommentaar


                      Mul veidi tōsisem küsimus - ega keegi ei tea, kust Pimp TV dvd-d võiks saada? Või on äkki kuskil isegi digitaalkujul olemas? See RonnyG arutelu ajas kuidagi nostalgia peale, tahaks Velbaumi ja Ristsood koos Ryan Angelosega mauramas näha küll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                        Tunnistan, et bantz kui kvaliteethuumorivorm on minust kaarega mööda läinud. Kujutan ette, et selle toimimise eelduseks on mingi lähedus/kamraadlus, mida foorumis on väga keeruline tajuda – pigem kukub õelusena välja. Ilmselt peitub kuskil siin ka kogu selle algse konflikti juur. Aga tänan selgitamast.
                        Just-just, konfliktis on süüdi foorumi kamraadid ja nende kirjutamata reeglid, millest outsider aru ei saa
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Just-just, konfliktis on süüdi foorumi kamraadid ja nende kirjutamata reeglid, millest outsider aru ei saa
                          Sorri mees, sa isiklikult ei pese end antud olukorra puhul küll millegagi puhtaks. Aga las ta olla, vaevalt keegi seda jauru enam lugeda viitsib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Ma loodan, et keegi sind siin tõsiselt ei tahtnud kiusata - aga selline "it's just banter lads" on jalgpalli foorumis täiesti kohane. Ma eeldan, et sa pole väga palju suuri rahvusvahelisi jalgpalli foorumeid kasutanud ?
                            Keegi teeb üldse seda?
                            Linke ka siis juba.

                            Kommentaar


                              Eesti Vabariik tungivalt soovitab lapsi mitte lasteaeda viia samas kui Tallinn kütab pohhuilt sõltumata, mis vanem teeb lasteaia arveid edasi. Lihtsalt üks väike tähelepanek, kui debiilne on Eesti Riigi/Regionaalne koroonapoliitika. Siis nutame, et rahvas eirab neid. Kes peaks vastutuse võtma? Rassistlik mongol Tallinna linna eesotsas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Eesti Vabariik tungivalt soovitab lapsi mitte lasteaeda viia samas kui Tallinn kütab pohhuilt sõltumata, mis vanem teeb lasteaia arveid edasi. Lihtsalt üks väike tähelepanek, kui debiilne on Eesti Riigi/Regionaalne koroonapoliitika. Siis nutame, et rahvas eirab neid. Kes peaks vastutuse võtma? Rassistlik mongol Tallinna linna eesotsas?
                                Tallinna linnavalitsus kavandab täiendavat abimeetmete paketti, mis muu hulgas näeb ette lapsevanematele Tallinna lasteaedades käivate laste kohatasu vabastust 11. märtsist 30. aprillini.
                                https://www.tallinn.ee/est/Uudis-Tal...a-kohatasust-7
                                Milleks hüsteeritseda? Kampaaniat teed?
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X