320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi Interactive Brokersis tegutseb?
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      kas Taimaal lähtutakse "age is just a number" printsiibist?

      Kommentaar


        Olen märganud, et saia säilivustähtaeg on kunagise ajaga oluliselt pikenenud. Piim tundub ka. Kas mingi muutus tehnoloogiates või pakendamistes või vaikselt topitaxe aineid sisse juba nagu usas, kus piim säilib 1 kuu?

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Olen märganud, et saia säilivustähtaeg on kunagise ajaga oluliselt pikenenud. Piim tundub ka. Kas mingi muutus tehnoloogiates või pakendamistes või vaikselt topitaxe aineid sisse juba nagu usas, kus piim säilib 1 kuu?
          See on hea küss. Ma proovin kunagistelt kursakaaslastelt uurida.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            keegi suudab leida Real Sports With Bryant Gumbel: Guru osa video? Bikramiga siis.

            https://www.hbo.com/real-sports-with...l/2016/october
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Olen märganud, et saia säilivustähtaeg on kunagise ajaga oluliselt pikenenud. Piim tundub ka. Kas mingi muutus tehnoloogiates või pakendamistes või vaikselt topitaxe aineid sisse juba nagu usas, kus piim säilib 1 kuu?
              Ma ka arvasin, et see piim mis kestab üle nädala on mingit jama täis. Aga mingi hetk hakkasin googeldama ja tundub, et pigem lihtsalt teistmoodi töödeldud.

              Kommentaar


                Need on UHT piimad. Kuumutatakse paariks sekiks kõrge temperatuurini, mis tapab riknemist põhjustada võivad bakterid. Ja see ei ole ju ainult USA teema, mitmel pool Euroopas on nii, et riiulid (soojas) on UHT piima pakke täis, aga värsket piima veab, kui kuskil külmikunurgas on. Ka taimepiimad enamasti saavad sama töötlemise osaks.

                Aga mul endal ka üks puht praktiline rumal küsimus. Kas keegi teab, kust sellist ülitüüpilist aknalinki leida, ainult et musta värvi?


                Nimelt teipisin endal aknaraamid mustaks ja selle lingi leidmine tundus olevat väikseim mure. Aga minu veebipoe otsingute tulemus on seni olnud ümmargune null (ja ehituspoed ju kinni). Või noh, mingeid imelikke kõverikke ja sepistatud linke on, aga oleks vaja midagi tagasihoidlikuma stiiliga.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust
                  Need on UHT piimad. Kuumutatakse paariks sekiks kõrge temperatuurini, mis tapab riknemist põhjustada võivad bakterid. Ja see ei ole ju ainult USA teema, mitmel pool Euroopas on nii, et riiulid (soojas) on UHT piima pakke täis, aga värsket piima veab, kui kuskil külmikunurgas on. Ka taimepiimad enamasti saavad sama töötlemise osaks.

                  Aga mul endal ka üks puht praktiline rumal küsimus. Kas keegi teab, kust sellist ülitüüpilist aknalinki leida, ainult et musta värvi?


                  Nimelt teipisin endal aknaraamid mustaks ja selle lingi leidmine tundus olevat väikseim mure. Aga minu veebipoe otsingute tulemus on seni olnud ümmargune null (ja ehituspoed ju kinni). Või noh, mingeid imelikke kõverikke ja sepistatud linke on, aga oleks vaja midagi tagasihoidlikuma stiiliga.
                  Värvi ise üle.

                  Kommentaar


                    See võib juhtuda, aga värvikambris on praegu veits külm veel. Aga no eks enne suvesoojust pole terrassile asja ka.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      See võib juhtuda, aga värvikambris on praegu veits külm veel. Aga no eks enne suvesoojust pole terrassile asja ka.
                      kas nii ei saa, et aerosoolidega värvi ära ja epoksiidiga üle
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Need on UHT piimad. Kuumutatakse paariks sekiks kõrge temperatuurini, mis tapab riknemist põhjustada võivad bakterid. Ja see ei ole ju ainult USA teema, mitmel pool Euroopas on nii, et riiulid (soojas) on UHT piima pakke täis, aga värsket piima veab, kui kuskil külmikunurgas on. Ka taimepiimad enamasti saavad sama töötlemise osaks.

                        Aga mul endal ka üks puht praktiline rumal küsimus. Kas keegi teab, kust sellist ülitüüpilist aknalinki leida, ainult et musta värvi?


                        Nimelt teipisin endal aknaraamid mustaks ja selle lingi leidmine tundus olevat väikseim mure. Aga minu veebipoe otsingute tulemus on seni olnud ümmargune null (ja ehituspoed ju kinni). Või noh, mingeid imelikke kõverikke ja sepistatud linke on, aga oleks vaja midagi tagasihoidlikuma stiiliga.
                        Kas see on ka liiga uhke?



                        Kommentaar


                          laurenzo, see on väga viis. Tänud. Huvitav on see, et skrollisin Palmetti enda kodulehe risti-põiki läbi, aga seal sellist ei olnud.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Viimaste päevade aktuaalse teemaga seoses...

                            Millal üks tuntud multitalent ikkagi pihtide vahele võetakse? Küsimus siis ajakirjanikuhärradele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Viimaste päevade aktuaalse teemaga seoses...

                              Millal üks tuntud multitalent ikkagi pihtide vahele võetakse? Küsimus siis ajakirjanikuhärradele.
                              kas peame poomismängu mängima...

                              Valge on ilus värv? või hoopis MS?

                              Kommentaar


                                Ei taha Sarvikut külla kutsuda, aga seda härrat võis täna vast teles näha näiteks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X