320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aiesecis olid ka lahedad üritused kunagi, nüüd lahjemaks jäänud. Pooled olid välismaallased, see lahe. Jaurasin ka möned kuud ühe Gruusia miisuga, kes ühe Gruusia koondislasega abielus oli. Pöhikas peomees oli üks kanada-aasia-ameeriklane, kes oli vist üldse esimene Aiesecist Eestis 90ndate alguses. Absull igal üritusel oli esimesena kohal kuigi 40ndad tiksusid. Vana oli peomees Padariga ka semu ja ükskord jaurasime nende pundiga hollika vipis. Nüüd omab endanimelist baari vanalinnas.

    Ükskord sai Aiesec ruumides raekoja platsil süntar peetud, möned foorumlased olid ka isegi. Kutsusin köik 5 tüdrukut kellega deitisin ka sinna, pärast jäi 1-2 alles. Aga noh korralik bänd, politsei, trahvid ja värgid. Teeks uuesti.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Aiesecis olid ka lahedad üritused kunagi, nüüd lahjemaks jäänud. Pooled olid välismaallased, see lahe. Jaurasin ka möned kuud ühe Gruusia miisuga, kes ühe Gruusia koondislasega abielus oli. Pöhikas peomees oli üks kanada-aasia-ameeriklane, kes oli vist üldse esimene Aiesecist Eestis 90ndate alguses. Absull igal üritusel oli esimesena kohal kuigi 40ndad tiksusid. Vana oli peomees Padariga ka semu ja ükskord jaurasime nende pundiga hollika vipis. Nüüd omab endanimelist baari vanalinnas.

      Ükskord sai Aiesec ruumides raekoja platsil süntar peetud, möned foorumlased olid ka isegi. Kutsusin köik 5 tüdrukut kellega deitisin ka sinna, pärast jäi 1-2 alles. Aga noh korralik bänd, politsei, trahvid ja värgid. Teeks uuesti.
      legend

      Kommentaar


        Ma ei saa mitte essugi aru sellest spordikanalite teemast. ELI5 keegi palun.

        Mul on Telia. Mul mingi Tv3 Sport ja Tv3 Sport 2, kust ma vaatan vutti ja kunagi vaatasin rallit, aga enam vist ei ole? Kas neid kanaleid on rohkem ja kas neid võimalik ka kuidagi tellida?

        Mis asi on mingi go3, kas see ei ole sama asi mis tv3 sport? Kas see on keegi erinev teenusepakkuja? Kas see on ka spordikanal, mida telekast vaadata või on see mingi netflix või mis asi.

        Väga raske on tänapäeval igasuguste kuradi nutiasjadega juba. Huvi on toote vastu, tahtmist on tellida, aga essugi aru ei saa süsteemist.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

          Mis asi on mingi go3, kas see ei ole sama asi mis tv3 sport? Kas see on keegi erinev teenusepakkuja? Kas see on ka spordikanal, mida telekast vaadata või on see mingi netflix või mis asi.
          See on nagu netflix jah. Ma laksan sealt chromecasti kaudu telesse.

          Kommentaar


            Teine teema on samasugune selle geeniuse teemaga. vaatasin, et mul mingi 6 kuud arve jooksnud, samas mingeid asju lugeda ei saa. Siis tuleb mingi keberniit, et neil 9 erinevat paketti ja suhelda tahad, siis saada e-mail Roonemaale umbes. Canceldan just praegu tellimuse põhimõtte pärast ära, sest tarbijana ei saa essugi aru.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              See on nagu netflix jah. Ma laksan sealt chromecasti kaudu telesse.
              mis ma sealt saan, mida tv3 spordist siis ei saa?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                mis ma sealt saan, mida tv3 spordist siis ei saa?
                Ee, ma ei saa küsimusest aru. Ses osas, et mul pole Elisat ja Teliat vaja, kõik Eesti kanalid tulevad sealt + spordikanalid + filmikanalid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ee, ma ei saa küsimusest aru. Ses osas, et mul pole Elisat ja Teliat vaja, kõik Eesti kanalid tulevad sealt + spordikanalid + filmikanalid.
                  nii, aga kas seal on spordikanaleid rohkem või. et kui ma tellin endale go3 juurde, kas siis rohkem valuet kui tv3 sport või

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    nii, aga kas seal on spordikanaleid rohkem või. et kui ma tellin endale go3 juurde, kas siis rohkem valuet kui tv3 sport või
                    Niipalju on, et kui üle 2 otseülekande korraga on. A la west brom esimesel ja riia dünamo teisel kanalil, siis saab tennisefinaali kasuks ka otsustada.

                    Kommentaar


                      Mõnu, kui palju peaks olema näiteks õhtulehe tellimus kallim nt 35% tellijatest, et oleks ilma reklaamideta.

                      Noh nt et 35% maksavad premiumi ja 65% siis kannatavad reklaamidega.

                      Ilmselt saaks kuskilt Ekspressi majandusnäitajatest ka midagi tuletada aga kui ei viitsi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Mõnu, kui palju peaks olema näiteks õhtulehe tellimus kallim nt 35% tellijatest, et oleks ilma reklaamideta.

                        Noh nt et 35% maksavad premiumi ja 65% siis kannatavad reklaamidega.

                        Ilmselt saaks kuskilt Ekspressi majandusnäitajatest ka midagi tuletada aga kui ei viitsi.
                        Küsid vale inimese käest. Ehk ei tea.

                        Kommentaar


                          Mis komme see ennustusvõistluste rubriigis on, et kui oled viimaste seas, siis katkestad ennustused?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                            Mis komme see ennustusvõistluste rubriigis on, et kui oled viimaste seas, siis katkestad ennustused?
                            Tavaliselt läheb siis lappesse, kui oled ühe vooru ära unustanud.

                            Kommentaar


                              Korbiteema jätkuks, siis kunagi sai Sakalas üks tšikk keldrikorrusel olevas meeste wc-s ühe sünnipäeva käigus ühelt tüübilt mune, sellest tuli muidugi ilge jama, et koht on nüüd rüvetatud jne.

                              Kommentaar


                                Mehed, need kes followiwad kusagil instas naisi nende bikiinipiltide pärast. Miks te seda teete?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X