320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

kas olümpia jalka on alati teisejärguline võistlus olnud?

Kommentaar

Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      kas olümpia jalka on alati teisejärguline võistlus olnud?
      Algul polnud, aga siis ei soovitud mingeid reisirahasid maksta, riigid loobusid ja tehti uus turniir. Ja siis enam ei lastud põhisid peale.

Kommentaar

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma siin Levadia mängul praegu ja tekkis küsimus, et kas statkal veipimine on lubatud? Mingi djüüd teeb, ma jätsin koju.
        Teoorias vist peaks seda suitsunurgas tegema, aga mu kõrval oli ka päris paljudel pohhui. Samas, noh, mind isiklikult ei häiri ja tundus, et teisi ka mitte.

Kommentaar

Eesti-Läti mängul tegid fännisärgis vellod fännitribüünil trummitaguja läheduses jumala avalikult täiesti tavalist haisu-sigaretti, nii et asi see väike veip nüüd seal statal ära pole kannatada

Kommentaar

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma siin Levadia mängul praegu ja tekkis küsimus, et kas statkal veipimine on lubatud? Mingi djüüd teeb, ma jätsin koju.
            Flora-Legia mängul tegi ka mingi värdjas. Minuni see pilv ei jõudnud, seega olin vait. Aga. Väga häirib, igal juhul hakkan röökima kui keegi kavatseb seda sitta minu läheduses tegema hakata.
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

Kommentaar

Millega oleme me ära teeninud, et peame sellises sitases riigis elama kus kultuuriministrit ei lasta päeva pealt lahti kui tuleb avalikuks, et ta IQ on väiksem kui ta kinganumber?
              Je suis Nasfal

Kommentaar

Siis kui ühiskond saab aru, et IQ pole oluline määraja.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Kommentaar

Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Siis kui ühiskond saab aru, et IQ pole oluline määraja.
                  Kas kultuuriministriks ei pandagi üldiselt selliseid naljakaid inimesi, et kultuuriinimesed suurest stressist head kultuuri kütma hakkaks?

Kommentaar

Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Millega oleme me ära teeninud, et peame sellises sitases riigis elama kus kultuuriministrit ei lasta päeva pealt lahti kui tuleb avalikuks, et ta IQ on väiksem kui ta kinganumber?
                    Et ta ei lase ennast vaktsineerida ja siis on IQ kohe väiksem kui ta kinganumber?

Kommentaar

Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Et ta ei lase ennast vaktsineerida ja siis on IQ kohe väiksem kui ta kinganumber?
                      Vaktsineerimine vaktsineerimiseks. Kui sa arvad, et koroona on pettus ja ministrina seda julgelt jagad, siis on midagi valesti.
                      Je suis Nasfal

Kommentaar

Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Vaktsineerimine vaktsineerimiseks. Kui sa arvad, et koroona on pettus ja ministrina seda julgelt jagad, siis on midagi valesti.
                        Mu hüpotees on, et Ott kuulis videost/luges tekstist/või mis iganes kujul see Tõnumaa postitus oli, seda, et "toetame Anneli Otti", ego sai pai ja pani laigi. Ülejäänud sisusse ta vaevalt süvenes. Ma ei usu, et isegi Kert Kingo oleks piisavalt loll ministrina selliste asjade laikimiseks.

Kommentaar

Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Mu hüpotees on, et Ott kuulis videost/luges tekstist/või mis iganes kujul see Tõnumaa postitus oli, seda, et "toetame Anneli Otti", ego sai pai ja pani laigi. Ülejäänud sisusse ta vaevalt süvenes. Ma ei usu, et isegi Kert Kingo oleks piisavalt loll ministrina selliste asjade laikimiseks.
                          Ülehindad kingot.
                          Je suis Nasfal

Kommentaar

Regulaarsed soccerneti foorumipostitajad - jagage milliseid foorumeid veel religioosselt jälgite, ehk leiab keegi midagi uut endale?

Kommentaar

Iha, perekool ja foorum69

Kommentaar

Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Iha, perekool ja foorum69
                                Sama.

Tegelt mu võimekus jaurata piirdub tööl koosolekute, fb feedide ja selle foorumiga vanus juba ka.

Kommentaar

Working...
                                X