320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Äkki ei oleks nii õel ja väljendaks end tiba viisakamalt ehk?
    Töde on valus
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Kas keegi teab, on kusagil Lumemarja jäätist müügil?
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Westmanis võib vedada

        Kommentaar


          90ndate diskoprodutsent Auris Rätsep korraldab siiamaani üritusi ? Pärnu Grillfest ?

          Kommentaar


            Kas teistes riikides osutuvad ka presidendikandidaatideks ja presidendiks valituks tavainimese jaoks mulla alt vöetud tegelased?
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Kas keegi oskab seletada, miks sellise kehatüübiga neiud mitte kunagi vasaraheites medalile ei võistle? Kas massi eelis on siis nii suur, et isegi parema tehnika ja kaarega viskajad ei saa massinaistele vastu?


              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Äkki ei oleks nii õel ja väljendaks end tiba viisakamalt ehk?
                  Viisakus on tähtis, aga ausus on kõige tähtsam.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                    Viisakus on tähtis, aga ausus on kõige tähtsam.
                    Tal jääb punane tablett kurku kinni
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Kes on Heidi Hanso? Ma googeldasin teda ja 3 lehe peale aru ei saanud, et millega tegeleb ka nö igapäevaselt. Mida ma temast tean aga - ta on staarkoroonik, ta on mitmeid kordi võtnud oma tisse paljaks ja nüüd ta läks hiljuti oma mehest või naisest lahku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Kes on Heidi Hanso? Ma googeldasin teda ja 3 lehe peale aru ei saanud, et millega tegeleb ka nö igapäevaselt. Mida ma temast tean aga - ta on staarkoroonik, ta on mitmeid kordi võtnud oma tisse paljaks ja nüüd ta läks hiljuti oma mehest või naisest lahku.
                        Ta tegi mingit telesaadet ja sai sellega semikuulsaks. Võitleb kehapositiivsuse eest ja näitab paljaid rindu regulaarselt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Kes on Heidi Hanso? Ma googeldasin teda ja 3 lehe peale aru ei saanud, et millega tegeleb ka nö igapäevaselt. Mida ma temast tean aga - ta on staarkoroonik, ta on mitmeid kordi võtnud oma tisse paljaks ja nüüd ta läks hiljuti oma mehest või naisest lahku.
                          Oli/on Kanal 2 saatejuht, teletoimetaja, Pajuvärava talu perenaine ja minu kooliõde (klass/kaks vanem) - hästi sümpaatne ning positiivne inimene. Tal on mega äge tütar, keda isegi hoitud päeva/kaks kui nende lähedal Tallinnas elasin. Tal on veel mitu õde/venda, nende hulgas Hannes ja Heiki Hanso.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Oli/on Kanal 2 saatejuht, teletoimetaja, Pajuvärava talu perenaine ja minu kooliõde (klass/kaks vanem) - hästi sümpaatne ning positiivne inimene. Tal on mega äge tütar, keda isegi hoitud päeva/kaks kui nende lähedal Tallinnas elasin.
                            Tofoa, kas märkisid ülesse järjekordse killu sellest kuhilast.

                            Mis saadet juhtis muidu?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Tofoa, kas märkisid ülesse järjekordse killu sellest kuhilast.

                              Mis saadet juhtis muidu?
                              Ta reeglina toimetab neid aga esimesena meenus mingi lemmikloomade oma, kiire googeldamine andis pealkirjaks; "Lemmikute lemmik".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Ta reeglina toimetab neid aga esimesena meenus mingi lemmikloomade oma, kiire googeldamine andis pealkirjaks; "Lemmikute lemmik".
                                Sõnaga "toimetama" on märgata järjekordset diskrimineerimist ka ÕS tasandil fyi. Nõuan sooneutraalset ÕS!

                                toimetama <27>. Perenaine toimetab köögis, toimetab koduseid töid (teha), toimetab loomi. Töömees toimetas mootori kallal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X