Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Väga kummaline, et sa päriselt arvad, et see tüüp võiks olla puhas, kui ta on saatnud teisele alaealisele tüdrukule messengeris konkreetseeid ettepanekut sexoks.
    Mul jumala savi sellest keissist eks ta ilmselt süüdi on ja ise usun ka, et on süüdi, aga "ilmselt" pole ju piisav kohtus.., teoreetiliselt pani imestama, et seal selle vägitegukesel ei saa ju olla ühtegi päris tõendit, et kuidas perset ta süüdi selles sai jääda. Kui saadab teistele pervomsgsi, siis selle eest annab ka karistada ju eraldi?
    Je suis Nasfal

Kommentaar

Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Mul jumala savi sellest keissist, teoreetiliselt pani imestama, et seal selle vägitegukesel ei saa ju olla ühtegi päris tõendit, et kuidas perset ta süüdi selles sai jääda. Kui saadab teistele pervomsgsi, siis selle eest annab ka karistada ju eraldi?
      Artikli lugemisega pealkirjast kaugemale ka jõudsid?

Kommentaar

Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Artikli lugemisega pealkirjast kaugemale ka jõudsid?
        Ei saa lugeda, sest lehe kvaliteet ei ole piisav, et selle eest maksta. Heameelega oleks edasi lugenud. Sellest ka teemale vastav küsimus.
        Je suis Nasfal

Kommentaar

Kas kohupiima saiake on Eesti teema?

Kommentaar

Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Ei saa lugeda, sest lehe kvaliteet ei ole piisav, et selle eest maksta. Heameelega oleks edasi lugenud. Sellest ka teemale vastav küsimus.
            Sa oled ikka ehtne Ain.

Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Kas kohupiima saiake on Eesti teema?
            Jah.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Kommentaar

Väga kummaline, et sa päriselt arvad, et see tüüp võiks olla puhas, kui ta on saatnud teisele alaealisele tüdrukule messengeris konkreetseeid ettepanekut sexoks.
              Uskumine on üks asi, mina teadsin siiani, et süüd tuleb tõestada. Nüüd tundub, et asi on vastu pidi.
              See on situatsioon, kus hea näitlemisoskuse ning paari kaasamängijaga annab inimese elu korralikult ära rikkuda. Ja see, kas mina või keegi usub, ei puutu siin praegu üldse asja, ajalehe artikkel pole see, mille põhjal oma arvamust luua. Ja kui loodki kas ühe või teise arvamuse, siis kohus peaks siiski teist moodi toimima.
              BVB - Vaprus

Kommentaar

Algselt postitas elx Vaata postitust
                Uskumine on üks asi, mina teadsin siiani, et süüd tuleb tõestada. Nüüd tundub, et asi on vastu pidi.
                See on situatsioon, kus hea näitlemisoskuse ning paari kaasamängijaga annab inimese elu korralikult ära rikkuda. Ja see, kas mina või keegi usub, ei puutu siin praegu üldse asja, ajalehe artikkel pole see, mille põhjal oma arvamust luua. Ja kui loodki kas ühe või teise arvamuse, siis kohus peaks siiski teist moodi toimima.
                Noh, et ega kohtuinstantsid ei teinud ju seda otsust ajaleheartikli põhjal.

Kommentaar

Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Siin on ikka täitsa lappes. esiteks, et süüd tuleb tõestada. Kohus seda tegi. Meie loeme asjaoludest ajalehest ja loome arvamuse. Kohus seda ikkagi nii ei tee (kui meil on põhjust arvata, et eesti on õigusriik). Ajalehe arvamuse alusel arvad, et kohus peaks toimima teistmoodi. A kui toimuski? Hea näitlemisoskus ja paari kaasamängija kommentaar on lihtsalt võigas.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Kommentaar

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Noh, et ega kohtuinstantsid ei teinud ju seda otsust ajaleheartikli põhjal.
                    Just nimelt, ma tahan ka loota, et süü sai tõestatud. Minu kommentaar käis väga otseselt Icemani lause kohta - just selle arvamise kohta. Kohus ei või arvata.
                    BVB - Vaprus

Kommentaar

Ajaleht kirjutab lugu, mitte ei kajasta detaile. Kui artikkel koosneks vaid detailidest, põhjendamaks, miks täpselt selline otsus tehti, oleks see keskmisele lugejale surmigav. Kohus toimib veidi teisiti.

Kommentaar

II. peatükk
                        PÕHIÕIGUSED, VABADUSED JA KOHUSTUSED
                        Paragrahv 29
                        Kedagi ei tohi sundida tema vaba tahte vastaselt tööle ega teenistusse, välja arvatud kaitseväeteenistus või selle asendusteenistus, tööd nakkushaiguse leviku tõkestamisel, loodusõnnetuse ja katastroofi korral ning töö, mida seaduse alusel ja korras peab tegema süüdimõistetu.
                        https://www.riigiteataja.ee/akt/115052015002

Saan ma õigesti aru, et riigil on õigus siiski sundida kõigil ürituste korraldajatel ja ettevõitjatel kontrollida inimeste vaktsiinipasse ja asju?
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

Kommentaar

II. peatükk
                          PÕHIÕIGUSED, VABADUSED JA KOHUSTUSED
                          Paragrahv 29

https://www.riigiteataja.ee/akt/115052015002

Saan ma õigesti aru, et riigil on õigus siiski sundida kõigil ürituste korraldajatel ja ettevõitjatel kontrollida inimeste vaktsiinipasse ja asju?
                          Ei sunni ju, ilma selleta 50 max ju vms, kui õigesti on meelde jäänud.
                          Je suis Nasfal

Kommentaar

Kuidas see "sund" erineb nt sellest, et alkoholi või tubakatooteid müüvad ettevõtted peavad ostja vanust kontrollima?

Kommentaar

Nad peavad veenduma, mitte kontrollima.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Kommentaar

Kas Ülemiste Sportsdirect on Kristiine omast oluliselt suurem?
                                Invest In Africa

Kommentaar

Working...
                                X
                                {literal} {/literal}