320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see 18.30 Euki ei tundu üldse ebareaalne kui see on kolmepeale keskmises korteris. mul elasid sugulased kuu aega külas ja elektriarve kahe pere (kokku oli meid siis 9 inimest) peale oli 65 koos võrgutasude ja aktsiisidega. sai küllalt tööd tehtud garaazis ja saunas ehk ei olnud mingit kokkuhoidu - mul valitud mingi liberaalne gei roheline pakett ka, et maksan rumalalt selle rohelise energia jms eest.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Keskmises hrustsovkas vast soe vesi boileriga? 18 euri kogu arve ja mahutada boiler ka sinna sisse... utoopiline ju.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Keskmises hrustsovkas vast soe vesi boileriga? 18 euri kogu arve ja mahutada boiler ka sinna sisse... utoopiline ju.
        Utoopiline jah, mul keskmiselt see €36 kuus (2 tuba, 1963 aastatel ehitatud kahekorruseline renoveeritud maja). Kalamajas, kus oli gaasiveesoojendi ja põrandaküte oli suurusjärk nibin-nabin sama.

        Kommentaar


          Omal ajal sai mingis 3-s erinevas hruštsovkas elatud (2 Mustamäel, 1 kesklinnas), kõigis oli tsentraalne soe vesi.

          Kommentaar


            Snuggie on Eestis kuskil müügis? Mis need sarnased tooted olid?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              see 18.30 Euki ei tundu üldse ebareaalne kui see on kolmepeale keskmises korteris. mul elasid sugulased kuu aega külas ja elektriarve kahe pere (kokku oli meid siis 9 inimest) peale oli 65 koos võrgutasude ja aktsiisidega. sai küllalt tööd tehtud garaazis ja saunas ehk ei olnud mingit kokkuhoidu - mul valitud mingi liberaalne gei roheline pakett ka, et maksan rumalalt selle rohelise energia jms eest.
              täitsa pekkis, mingi teise perega kuu aega koos elada...

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                see 18.30 Euki ei tundu üldse ebareaalne kui see on kolmepeale keskmises korteris. mul elasid sugulased kuu aega külas ja elektriarve kahe pere (kokku oli meid siis 9 inimest) peale oli 65 koos võrgutasude ja aktsiisidega. sai küllalt tööd tehtud garaazis ja saunas ehk ei olnud mingit kokkuhoidu - mul valitud mingi liberaalne gei roheline pakett ka, et maksan rumalalt selle rohelise energia jms eest.
                kui kedagi peaks huvitama

                elekter+jaotusteenus
                august 2019 - 36,72
                august 2020 - 29,45
                august 2021 - 50,72

                Huvitav, mis ma sel aastal juulis tegin? Justkui oli ka kaks nädalat puhkust... Kokku oli 80,11€ (aasta varem 27,89).

                Tavaliselt aastate lõikes olnud elekter+elektri jaotusteenus enam vähem võrreldavavad (on ka elekter jaotusteenusest poole odavam olnud kohati, aga siiski harva), kuid selge vahe on sisse tulnud alates juunist (kuigi oli ka detsembris-jaanuaris). Sealtmaalt nende vahekord kasvanud ja praegu siis elektri tasu poole suurem kui selle kohaletoomise taks.

                Asukoht siis Tallinna kesklinn.

                Kommentaar


                  mul endalgi oli august kõrgem kui juulis, mis sest et 2 nädalat puhkuse ajal maal elasin.

                  Miks see tuumajaam üldse selline big no-no on? Kas see praegusteks pole mitte üsna keskkonnasõbralik? Kui reaalne see julgeolekurisk on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Huvitav, mis ma sel aastal juulis tegin? Justkui oli ka kaks nädalat puhkust... Kokku oli 80,11€ (aasta varem 27,89).
                    Kuumalaine? Külmik vms läks palavusest lolliks?

                    Kommentaar


                      Ma enda näol ei oska adekvaatset infot anda, kuna ma 2020 lõpus alles sain oma kodukontori koos kõigile vajadustele vastava Gaming PC-ga üles seatud, siis ilmselgelt hakkas kõik see elektrit rohkem neelama kui varem olnud lahendused. Küll aga maa majas on asjad pigem jäänud niiöelda vea piiresse ehk max 1-2 eurot vahe eelneva aastaga, näiteks eelmine aasta oli tohult palju elektritööriistega töid väljas aga see aasta jälle rohkem elektripumbaga kaevust vee võtmist, tänu põuale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        Kuumalaine? Külmik vms läks palavusest lolliks?
                        kont! natürlich! mul see portatiivne kont, ilma selleta võimatu kodukontoris töötada kuumade ilmadega!

                        Kommentaar


                          Kas garantiide pikkus on kuidagi seadustega või muude regulatsioonidega reguleeritud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                            Kas garantiide pikkus on kuidagi seadustega või muude regulatsioonidega reguleeritud?
                            Jah, 2 aastat ELi seadustega

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                              ...

                              Miks see tuumajaam üldse selline big no-no on? Kas see praegusteks pole mitte üsna keskkonnasõbralik? Kui reaalne see julgeolekurisk on?
                              Tšernobõl. Keskmine Eesti inimene vastab sulle nii. Sest inimestel puuduvad teadmised tuumajaamade üldtoimimisest ja arusaam, et nendest korstnatest tuleb välja veeaur mitte mingi reostav suits. Teema on ka tuumajäätmetest lahtisaamine, aga eks saab Valgevenesse või kuskile Somaaliasse müüa.

                              Üldiselt ma pooldaks sajaga tuumat. Elektri tegemine mittemillestki. Päikest meil ei ole ja Eesti varustamiseks on metsikud pinda vaja. Hiidlased ei luba tuulikuid ehitada ja Riik ei luba Sõnajalgadel seda teha. EL ei luba kivisütt ahju visata. Hüdro teemat me ei saa teha. Ongi suht kusine seis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                täitsa pekkis, mingi teise perega kuu aega koos elada...
                                ei ole vist väga soovituslik küll. aga kui eraldi korruse saab neile anda, siis täitsa ok. eriti kui on lastega kes saavad mu enda lastel lastehoidjateks olla. win.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X