320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    kahtlustan, et mida sagedamini makseid teha, seda suurema noosi võtavad pangad ülekandetasudena. lisaks võiks inimestel tekkida mure likviidsusega, kui vaja varusid täiendada. turule tuleks uued "mugavad" krediidipakkumised.

    kas üüri/kommunaale peaks ka siis hakkama sama tihti maksma? usas vist käib see nädala kaupa?
    Ülekandetasu kannab ju makse teostaja. See sõltub jah muidugi sellest, mis tingimused siis sotsiaalkindlustusamet välja kaubelda suudab

    Selle krediidipakkumiste osas ma ütleks, et olukord kus Sul on üks laekumishetk kuu jooksul tekitab likviidsusprobleeme oluliselt rohkem - mida pikem on kahe laekumise vaheline periood, seda kehvem on ju likviidsus.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Ülekandetasu kannab ju makse teostaja. See sõltub jah muidugi sellest, mis tingimused siis sotsiaalkindlustusamet välja kaubelda suudab
      las riik jah maksab.

      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Selle krediidipakkumiste osas ma ütleks, et olukord kus Sul on üks laekumishetk kuu jooksul tekitab likviidsusprobleeme oluliselt rohkem - mida pikem on kahe laekumise vaheline periood, seda kehvem on ju likviidsus.
      lõppkokkuvõttes on 150 eurot ainult 150 eurot nii ehk naa, ükskõik kui mitmeks osaks sa seda jagad. aga ka sellistel inimestel on mingid arved enamasti kuu esimeses pooles vaja tasuda, mis suurema osa sellest "sissetulekust" ära söövad.

      5eurose päevaraha asemel võiks ju siis kohe juba ainult supi- ja suitsutalonge jagada, sest ega selle eest suurt muud ei saagi.

      Kommentaar


        mitu korda nädalas Epp seda seksiasja teeb?

        Endal ei ole aega hetkel kuulata, see app ei võimaldanud ka kiirendamist. Aga ehk keegi hea inimene aitab hädast välja, et saaksin elus edasi minna.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          mitu korda nädalas Epp seda seksiasja teeb?

          Endal ei ole aega hetkel kuulata, see app ei võimaldanud ka kiirendamist. Aga ehk keegi hea inimene aitab hädast välja, et saaksin elus edasi minna.
          "nii palju, et oleksin rahuldatud ja õnnelik". pole tänu väärt.

          Kommentaar


            edit: juba jõuti ette. Oleks ikka konkreetseid numbreid oodanud

            Kommentaar


              Ma ei saa aru inimestest, kes ootasid et Epp mingi konkreetse numbri ütleb. Sest, noh, kes saab öelda TÄPSE numbri, mitu korda nädalas ta seksib? Ja kui keegi on siin foorumis selline - siis tahaks küsida, et kas see toimub siis täpselt samadel nädalapäevadel ja kellaaegadel kaa? Ja et kas imelik ei ole sellist elu elada?

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Oot, selgita seda mehhanismi?

                Et kui keegi saab toimetulekutoetust näiteks 150 EUR kuus. Siis see oleks parem variant?
                Kui see, et ta saaks 150/30 = 5 EUR päevas ?

                Et kummal juhul siis tõenäosus läbi põletada suurem oleks kui summa samaks jääks?

                Või pidasid silmas seda loogikat, et kui saab 150 korraga siis kolm päeva on pidu ja joob sellega soti maha, ülejäänud 27 päeva peaks ülejäänud 50 EUR'ga hakkama saama ja näriks ainult kiirnuudleid ja seega kokkuvõttes jooks vähem?

                Sest kui nii, siis võiks alternatiivina teha hoopis maksed korra kvartalis näiteks
                Mis arvad, kas säästlikum on toidupoes käia korra nädalas? Või igapäevaselt?
                Ja ma ei pea hetkel (veel) silmas transpordi- ja ajakulu.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                  Ma ei saa aru inimestest, kes ootasid et Epp mingi konkreetse numbri ütleb. Sest, noh, kes saab öelda TÄPSE numbri, mitu korda nädalas ta seksib? Ja kui keegi on siin foorumis selline - siis tahaks küsida, et kas see toimub siis täpselt samadel nädalapäevadel ja kellaaegadel kaa? Ja et kas imelik ei ole sellist elu elada?
                  otseselt ei leia et see halb asi oleks kui paigas ajad. Tead kuna ja mida oodata

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                    otseselt ei leia et see halb asi oleks kui paigas ajad. Tead kuna ja mida oodata
                    jepp, et sexytime on esmaspäeviti 19:45-20:15, kolmapäeviti 22:10-22:35 ja laupäeviti 10:30-10:55 - on mida oodata tõesti peaasi, et oleks asjad paigas!

                    Kommentaar


                      Ordnung muss sein!
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                        jepp, et sexytime on esmaspäeviti 19:45-20:15, kolmapäeviti 22:10-22:35 ja laupäeviti 10:30-10:55 - on mida oodata tõesti peaasi, et oleks asjad paigas!
                        Otsustab machomees endale naise võtta. Valib siis välja kõige kenama klassikalise blondiini ja varsti ongi pulmad. Pärast pulmi, järgmisel päeval hakkab machomees reegleid paika panema. Ütleb blondiinile: "Pea meeles, mina tulen millal tahan, lähen millal tahan, käin kus tahan, olen kus tahan, kellega tahan ja sina mind ei kamanda." Blondiin ütleb sellepeale: "Täiesti nõus, aga pea meeles, et iga päev kell 19.00 on meil kodus seks ja mul ükspuha, kas sa oled kodus või ei."

                        Kommentaar


                          Kusjuures mingi hetk ütles üks kogenum kolleeg, et see pidada tavaline olema mingist vanusest. Et, noh, lapsed, tööd, ettevõtmised, et siis ongi paigas, et selleks ja tolleks kellaajaks on mõlemad endale aega varunud ja mehel on siis turvaline tablett sisse tõmmata, et ei pea üksi püksid punnis istuma või midagi.

                          Et, noh, ilmselt pikalt koos elades on veidi teine, kui kuskil nooremas ajas iga võnke peale bängima hakata. Või midagi. Ma ise ei tea.

                          Kommentaar


                            Järjekordne rumal küsimus. Selgituse huvides, et see ei ole ettevõte, kus ma töötan.

                            Kui ettevõttel on korralik maksuvõlg, mida maksegraafiku järgi tasutakse, aga sinna kõrvale kahjum pidevalt kuhjub, siis mis hetkest Maksuamet jala maha lööb, et aitab jamast?

                            Lisaks, teoreetiliselt kui see aeg peaks saabuma, siis kas intellektuaalset vara, andmebaase jne on võimalik kuidagi eraldiseisvalt osta? Sest et ettevõte tervikuna ei ole huvipakkuv.

                            Kommentaar


                              Teoreetiliselt peaks enamus asju saama osta, tuleb jârgida vorminõuet ka seadusest-sinu loetletud asju peaks saama lihtkirjaliku myygilepinguga osta. Peab kokku leppima esemes, hinnas ja millal omand yle läheb ostjale ning kuidas asjad reaalselt yle antakse.
                              Maksuamet kui pappi saab siis tal suva kahjumist, pakun.

                              Kommentaar


                                Antud case-i puhul Maksuamet piisavalt pappi ei saa, sest võlg üha kasvab.

                                Edit: Ehk siis maksegraafiku alusel makstakse, aga sinna kõrvale on juba uus korralik võlgnevus tekkinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X